Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Bebek eldeki çanta gibi taşınmaz

Yeni evlendikleri dönemde sık sık köpekleri Gofret'le dolaşmaya çıkan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, kızları Su dünyaya geldikten sonra da bu alışkanlıklarından vazgeçmedi. Artık Atacan çifti yürüyüşe; bir ellerinde kızları, bir ellerinde Gofret'in tasmasıyla çıkıyor. Hatta çift, deniz kenarında güneşlenirken bile Gofret'i yanından ayırmıyor. Ama uzmanlar, Atacan çiftinin çizdiği bu görüntünün çok da sağlıklı olmadığı görüşünde.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Jen'i bagaja kapattı!

Jennifer Aniston ve Gerard Butler, bir süredir yeni filmleri 'The Bounty'nin çekimlerini sürdürüyor. Birkaç gün önce filmin New York'taki setinde görüntülenen ikili neşeli halleriyle dikkat çekti. Bir sahnede Aniston'ı otomobilin bagajına sokmaya çalışan Gerard Butler, çekimlerde çok eğlendiklerini ve güzel yıldızın çok başarılı bir partner olduğunu söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Eşi aş erince üç saat turşu aramış

Ünlü balet Tan Sağtürk ile dört aylık hamile eşi Alona Ataberk, Çeşme'de tatil yapıyor. Sörf yapmayı ve dalmayı da çok özledikleri için buraya gelmeyi tercih ettiklerini söyleyen Sağtürk, bebeklerinin cinsiyetinin ne olduğunu bilmediklerini ve hâlâ balayına devam ettiklerini de belirtti. Ünlü balet, eşinin canı turşu çekince üç saat Alaçatı'nın altını üstüne getirip, turşu bulduğunu anlattı. Alona Ataberk'i, Alaçatı sokaklarında görenler güzelliğine nazar değmemesi için dua ettiler
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Yüzüğü iade etti Miami'ye tatile gitti

Yeni aşka yelken açan Süreyya Yalçın, eski nişanlısı Burak Hatipoğlu'nun emanetlerini teslim etti! Tek taş yüzüğü ve Hatipoğlu'nun giysilerini geri yolladı, aynı gün Miami'ye gitti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Şehrazat değilim ben

Binbir Gece dizisiyle yıldızı parlayan Bergüzar Korel, insanların kendisini Şehrazat olarak görmesinden epey dertli. "O bir roldü, oynadım bitti," diyen Korel, "Bir köye yerleşip kocamla, çocuğumla mutlu mesut yaşayıp fotoğraf çekmeyi falan düşünüyorum. Ama her şeye rağmen bu mesleği seviyorum, eğitimini aldım, ailem bu mesleği yapanlarla dolu, bunun için birkaç kişinin yazıp çizdiklerini umursamıyorum." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Boyunca 'üvey kızı' var

Şarkıcı Pınar Aylin, sevgilisi ve sevgilisinin kızıyla önceki gece akşam sefası yaparken görüntülendi. Mert Tokatlıoğlu'ndan ayrıldıktan sonra "ikinci el erkek arıyorum" diye açıklama yapan Pınar Aylin, daha sözlerinin mürekkebi kurumadan yeni sevgilisiyle ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, ismini açıklamadığı sadece "işadamı" olduğunu söylemekle yetindiği sevgilisi ve onun ilk evliliğinden olan kızıyla Bebek'te objektifimize yakalandı. Aylin "Kendisi sevgilimin kızı ve adını da söylemenin anlamı yok" diyerek gazetecilere tepki gösterdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Annem bana değil, ben anneme yapışığım!

Herkesin annesinin peşinden ayrılmadığını sandığını söyleyen Şebnem Schaeffer: Çok yanılıyorlar. Asıl ben anneme bağımlıyım. Ben onu brakırsam oda beni bırakır
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/08/2009
Tek derdi denize girmek ve güneşlenmek!

Mankenlikten şarkıcılığa geçen Ebru Destan, Çeşme Ayayorgi Koyu'nda bulunan Sole Mare'de yazın tadını çıkartıyor. Gün boyunca denize girip güneşlenen Destan, "Bu yaz denize çok girdim ama ilk kez Çeşme'de bikini ile görüntüleniyorum" dedi. Ünlü manken, kış aylarında yeni projeyle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.
BİZE ULAŞIN