Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009

  • Pazartesi 24.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Onları fotoğrafçılar ayırdı

BKM Mutfak oyuncuları Oğuzhan Koç ile Zeynep Koçak, İstinye Park'ta el ele yürürken gazetecileri görünce hemen birbirlerinden ayrıldı. İkili otomobillerini aralarında bir metre boşluk bırakarak bekledi. Yanlarındaki ev eşyası ise merak uyandırdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
'Kuzey'de kapalı bir hava hakim

Doğumuna iki ay kalan Çağla Şikel eşi Emre Altuğ ile Türkbükü'nde. Her gün bir saat yavaş tempoda yüzen Şikel, arada güneş banyosu yapıyor. Ünlü manken, göbeğini örterek güneşin oğlu Kuzey'e zarar vermesini de engelliyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Neredeyse pişti oluyorlardı!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, önceki gün yeni aldığı Porsche marka arabasıyla Masa Restaurant'a geldi. Kısa süre önce adı Beren Saat'le aşk dedikodularına karışan Gökbakar yemek yerken, Saat'in eski sevgilisi Bülent İnal da aynı mekana girmek üzereydi. Son anda Gökbakar'ın restoranda olduğunu öğrenen İnal, farklı bir mekanda karar kıldı. Bir kahve içen oyuncu, hemen İstinye Park'tan ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Çapkın Bekir'in yeni gözdesi

'Doktorlar' dizisinin oyuncusu Bekir Aksoy, bu yaz çapkınlıkta rakip tanımadı. İşte Aksoy'un son gözdesi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
İşleri de dostları da onu bırakmıyor

Türkiye tatilini uzatan futbolcu Tugay Kerimoğlu, kızı Melis ve eşi Ekin Hanım ile, İstinye Park'ta alışverişin keyfini çıkardı. İngiltere'ye gitmesi gerektiğini fakat hem işleri hem de arkadaşları nedeniyle bir türlü gidemediğini söyleyen Kerimoğlu, "Buradan kopamıyorum dersem yalan olmaz. Arkadaşlarımızı çok özlemişiz ama çocukların eğitimi var!" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Baba-oğul felekten bir gün çaldı!

Her gün İstinye Park'ta annesi Feraye Tanyolaç'la görmeye alıştığımız Hüseyin Kaya Çilingiroğlu, bu kez babası Kaya Çilingiroğlu ile görüntülendi. Baba-oğul alışveriş merkezinde felekten bir gün çaldı. İşleri dolayısıyla oğluyla fazla ilgilenemediğini söyleyen baba Çilingiroğlu, "İşlerim hafifleyince ilk işim Hüseyin'i dışarı çıkarmak oldu. Artık daha çok birarada olacağız" diye konuştu. İkili alışveriş sonrası yemek yiyip evlerine döndü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Önce Reina'da eğlendi ardından uçağına bindi

Dört yıllık sevgilisi Leonardo Di Caprio'dan kısa süre önce ayrılan dünyanın en ünlü top modellerinden Bar Refaeli, fotoğraf çekimi için geldiği İstanbul'dan eğlenerek ayrıldı. Annesi ile havaalanına gitmeden önce gecelere akan ünlü manken, ismini arkadaşlarından duyduğu Reina'ya gitti. Mekanda fotoğraflarının çekilmesine izin vermeyen Refaeli, burada üç kadeh şampanya içti. Reina'nın işletmecisi Ali Ünal ile mekandaki restoranları gezen top model, Türk yemekleri ve Suşi yedi. Rafaelli daha sonra annesiyle taksiye binerek uçağına gitti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/08/2009
Reklamlarda tanındılar dizilerde başrol kaptılar!

Rol aldıkları reklam filmleriyle tanınan, ardından da reyting rekoru kıran dizilerde başrol oynayan Yasemin Ergene, Nil Erkoçlar, Tuba Büyüküstün, Yiğit Özşener gibi isimlerin arasına atv'de yayınlanan 'Unutulmaz' dizisinde başrol üstlenen Serhan Yavaş ve 'Yalancısın Sen'de oynayan Serkan Kuru da katıldı.
BİZE ULAŞIN