Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009

  • Perşembe 24.09.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
Bende şeytan tüyü var!

'İki Melek' şarkısıyla bu yaza damgasını vuran popçu Bengü, Saba Tümer'in programında yaptığı ilginç açıklamalarla herkesi şaşırttı. "Ben hırslı, küçük bir kızım" diyen genç şarkıcı, kendisinde şeytan tüyü olduğunu ve 'Gezegen' isimli şarkıyı Serdar Ortaç'ın albümünden çıkartıp alırken de bu yanını kullandığını söyledi. Bir şeyi çok istediği zaman söke söke aldığını ifade eden genç popçu, Serdar Ortaç'a "Bu şarkı benim olsun" dediği zaman kendisini kıramadığını, bazen beğendiği şarkı için 'Bu sana uygun değil' dediğini anlattı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
Sırtım kaşınıyor Gülbenciğim!

Hülya Avşar ve Gülben Ergen yine karşı karşıya! Ergen; ikizlerin doğumu sonrası ziyaret gelen Avşar'la ilişkisini soran Mega Magazin muhabirine, "Belli olmaz, kaşınırsa kaşırız" demişti. Avşar'dan cevap gecikmedi: "Valla fena da olmaz sırtım kaşınıyor bu aralar. Hiç düşman olmadık ama kankayız da diyemem."
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
Her gün aynı soruyu soruyorum: Sen gerçek misin?

New York'ta yaşayan borsacı Selim Sarı ile hayallerindeki aşkı yaşayan Didem Uzel, yaşadığı romantizme ve tutkuya kendisinin bile inanmakta güçlük çektiğini söyledi. Uzel: Güzel bir rüyada gibiyim. Bir gün sabah olsa, ben uyansam bile yüzümde hep bir gülümseme olacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
‘İstanbul’ bir dadıya emanet

Kızı İstanbul’u 5 Eylül’de dünyaya getiren Şirin Ediger, doğumdan sonra ilk kez eşinin Bebek’teki ofisine girerken görüntülendi. Bebeğini dadıya bırakan Ediger’in hamileliğinde aldığı 15 kilodan kurtulması dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
Niye çekiyorsunuz?

Hepsi Grubu'nun Cemre'si, önceki gün İstinye Park'taki Masa Restaurant'a girerken görüntülendi. Geçtiğimiz yaz adı Kenan Doğulu'yla aşk dedikodularına karışan Cemre; fotoğraflarının çekildiğini fark edince oturmaktan vazgeçti. Cemre, beraberindeki erkek arkadaşının adı sorulunca; "Neden çekiyorsunuz ya? Rahat bırakın beni" diye tepki gösterdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
Tuba horon tepip Laz şivesi yapacak!

Tuba Büyüküstün, şu sıralar Rize’nin yaylalarında film çekiyor. Yusuf Kurçenli’nin yönettiği filmde bir Laz kızını oynayan Tuba Büyüküstün’e Kenan Ece eşlik ediyor. Ayla Algan’ın torunu rolünde oynayan Tuba Büyüküstün, ilk kez bir sinema filminde başrol alıyor. Yaklaşık 20 gündür Ayder Yaylası’nı mesken tutan Büyüküstün, film için horon ve şive dersleri alıyor. Müslüman bir kız ile Hıristyan bir gencin aşkını konu alan ‘Sevdaya Durmak’ adlı filmi, ünlü Fransız görüntü yönetmeni Colin Mounier yönetiyor. Çekimler 10 Ekim’de bitecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
'O mektup beni değil arkadaşımı anlatıyor'

Şarkıcı Mustafa Sandal'ın yazdığı ve geçtiğimiz günlerde bir gazetede yayımlanan "Bayram mektubu"nun "eski bir sevgiliye yazıldığı" iddiası Mustafa Sandal ile eşi Emina Türkcan cephesinde soğuk duş etkisi yaptı. Açıklama yapan Sandal, şarkıyı yurtdışında çok meşhur olan iki arkadaşının aşkını izleyip yazdığını söyleyerek, "Bayramdaki 'barış mektubunu' kalbi kırık arkadaşıma ithaf ediyorum. Eski dostumun sevgilisiyle yaşadığı ayrılığı kaleme aldım. Şarkı benim değil, arkadaşlarımın aşk acısını anlatıyor. Yazdıklarım ise bayram nedeniyle eski ve çok değerli bir dostuma yazılmış barış mektubuydu. Sadece ünlü olduğu için adını açıklamak istemedim. Adını açıklamayınca da sanırım yanlış anlaşılmış. Ne olursa olsun bir mektup Emina ile aramızı bozamaz. Bayramda oğlum ve eşimle birlikte çok güzel vakit geçirdik. Eşimle aramıza hiçbir şey giremez" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/09/2009
'Unutulmaz' dizisi ile Türk olduğum anlaşıldı

Oynadığı Kit Kat reklamıyla tanınan ve herkesin yabancı oyuncu sandığı 'Unutulmaz' dizisinin 'Harun'u, Serhan Yavaş, "Reklam filmindeki farklı tipim nedeniyle herkes beni yabancı sanıyordu. 'Unutulmaz' ile Türk olduğumu öğrendiler" dedi.
BİZE ULAŞIN