Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Süreyya’nın locası garsonlara kaldı

Ramazan geldi, Bodrum boşaldı. Türkbükü esnafı, az sayıdaki tatilciye ‘Son Mohikan’ muamelesi yapıyor. Süreyya Yalçın’ın ünlü locası ise şekerleme yapan garsonlara kaldı. Ramazan yaz sezonunun cücüğüne rastlayınca bölge taifesi tamamen paşa gönül rızaları, özgür bireysel tercihleri sonucu zerre 'mahalle baskısı' olmadan boşalttılar ortamı. Yaz boyu oraya gitmeyen gidemeyenlerin ağızlarına sakız, magazin alemlerine kapak, paparazzilere mümbit çalışma sahası, boy bos endam göstermek isteyene doğal vitrin, düzeyli aşklara (!) ortam yaratıcı, piyasa yapmaya zemin olmuş ünlü Türkbükü; şimdi nüfus sayım günlerindeki gibi boş, loş ve tabii ki pek nahoş. Çok çekiştirdik, çok eleştirdik, haklarında çok attık tuttuk malum. Meğer kimler olursa olsun burası da her yer gibi insanlarla güzelmiş. Okullar hala tatil olduğundan sezon güya bitmedi ama Ramazan geldi diye herkes evine döndü. Kıyı boyunca uzanan en 'menşur' mekânların işletmecileri durumdan karamizah üretip: "Bir nevi 'erken boşalma' yaşadık" diyorlar. Hale bakın ki; ikoncan Süreyya Yalçın'ın 75 bin dolarlık locasına şimdi Lola Beach'in yapacak işi kalmamış garsonları yayılıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Taşpınar'ın ayak oyunları

Eda Taşpınar, yeni sevgilisi Bora Kozanoğlu ile Alaçatı Sörf Merkezi'nde 'love story' oynadı! Taşpınar, uğruna yedi yıllık sevgilisi Nurettin Hasman'ı terk ettiği sörfçü sevgilisiyle ilgili de ilk kez konuştu: "Nurettin ile beraberliğim bittikten üç hafta sonra bu ilişki başladı. İlişkimiz çok güzel gidiyor."
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Önümüzdeki yaz iki düğün birden!

Oyuncu-manken Azra Akın ile 34 yaşındaki İtalyan sevgilisi Francesco Boari'nin Çeşme tatilleri sürüyor. Kışa doğru aile arasında nişan yapmayı düşünen ikilinin; önümüzdeki yaz sonunda da hem Türkiye hem İtalya'da iki düğün planladıkları konuşuluyor. Bir süre önce sevgilisini ailesiyle tanıştıran Azra Akın, Alaçatı Resort Beach'te keyif çatıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Başbakan’ın sözleri bu filme konu oldu

‘Aşk Geliyorum Demez’ filminin esin kaynağı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan çıktı. Erdoğan’ın dünyadaki ekonomik krizin Türkiye’den teğet geçeceğine ilişkin sözleri filmin ana temasını oluşturdu. NTV’de Gülay Afşar’ın sunduğu ‘Haber Merkezi Haftasonu’ programında kamera arkası görüntüleri ekrana getirilen filmin, senaryosunu yazan ve yöneten Murat Şeker, konuya ilişkin şunları söyledi: “Aslında bu, Başbakanımız’ın bize esinlediği bir proje. Film bir yandan bir aşk hikayesini anlatıyor, bir yandan da Mahmutpaşa esnafını... Burada krizin ne kadar teğet geçip geçmediğini ele alıyor.” Romantik komedi ve sosyal konulara değinen bir film olma özelliği taşıyan ‘Aşk Geliyorum Demez’de; Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya ve Altan Erkekli de oynuyor. Film Mahmutpaşa’daki bir iş hanının, modern bir alışveriş merkezine çevrilmemesi için verdiği mücadeleyi anlatıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
'Adını Sen Koy'da çok eğlendik!

Oyuncu Melis Birkan, 'Güneşi Gördüm' filminde büyük beğeni toplayan Cemal Toktaş ile rol aldığı, Tuna Kiremitçi'nin senarist ve yönetmenliğini üstlendiği 'Adını Sen Koy' filmini anlattı. NTV'deki 'Yaz Gecesi Şovu' programına konuk olan oyuncu, Eskişehir'de yapılan çekimlerin çok keyifli geçtiğini söyledi. Birkan, "Biz çok keyifli çalıştık. İşin içine keyif girince, zaman çok daha hızlı geçti" dedi. Çekimdeki keyfi, beyazperdeye yansıtabilmiş olmayı dilediğini söyleyen Birkan ekledi: "İnşallah bizim aldığımız keyfi, herkes alabilir." Film, evlenme hazırlığındaki Can ve Aybige'nin düğüne bir hafta kala yaşadıklarını anlatıyor. 2 Aralık'ta vizyona girmesi planlanan filmde, Ali İl ve Ahmet Mümtaz Taylan da var. (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Oyunculuk acılı bir süreç ruhum kaldırmadı bıraktım

Oyunculuk kariyerini geride bırakan Ayşe Tolga hayatının bilinmeyen noktalarını Marie Claire dergisine anlattı. Babasını kanserden kaybettikten sonra başka bir hayatın kapılarını aralayan Tolga, iki yıl önce de kendi organik kozmetik markası Aisha'yı kurdu. Ayşe Tolga, kendi deyişiyle evrenden sipariş ettiği eşi Marsel Eskinazi, beş kedisi ve bir köpeğiyle çok mutlu bir hayat sürüyor. Önümüzdeki mart ayında ise aralarına bir de bebek katılacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Önce şifalı otlar aldı sonra tatlı

'Yaprak Dökümü' dizisinin 'Ferhunde'si Deniz Çakır ile sevgilisi Nihat Altınkaya önceki gün İstinye Park'taydı. Uzun süre alışveriş yapan ikili, aktar dükkanına uğrayıp bitkisel şifalı otlar ve yağlar aldı. Çift daha sonra pastaneden aldıkları tatlılarla evlerinin yolunu tuttular.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/08/2009
Jigolo tutacak yaşta değilim

Billur Kalkavan internetteki jigolo sitelerinden devamlı e-mailler geldiğini belirterek feryat etti: Avaz avaz bağırıyorum. Ben daha jigolo tutacak yaşa gelmedim!
BİZE ULAŞIN