Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Su denizle buluştu

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, bebekleri Su ile ilk tatillerine başladı. Önceki gün Bodrum Divan Oteli'nin iskelesinden denize açılan Atacan Ailesi; Su'nun sağlığı için fazla sürat yapmadı. Su'yu kucağında taşıyan Pınar Altuğ, sürat teknesine binerken eşinden destek aldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Önce şovunu yaptı sonra denize açıldı

Üç gün önce Bodrum'a ayak basan 'İkoncan' Ivana Sert, klasik sahil şovlarına başladı. Princess Otel'de kalan Sert; önceki sabah sahile etekli bikini ve otantik takılar ile indi. Dalgıçları andıran geniş saplı gözlüğü ile de dikkat çeken Ivana Sert, rıhtımda uzun süre telefonla konuştu. Telefon konuşması süresince, paparazzilere 'farkında olmadan' pozlar veren 'İkoncan'; daha sonra eşi Yurdal Bey'le birlikte denize açıldı. Yurdal Sert'in su kayağı yaptığı gezintide Ivana Sert sürat teknesinde kaldı. Formunu korumak için her gün spor yaptığını söyleyen Bayan Sert, "İlerleyen günlerde ben de su kayağı yapacağım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
'Sofya' yüzünü kapattı

atv'de yayınlanan ve her bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplayan "Adanalı" adlı dizide 'Sofya' karakterini canlandıran Serenay Serinkaya, Antalya'da eğlendi. Sezon finalinin ardından tatile giren ekranların beğenilen dizisi "Adanalı"da şöhretini pekiştiren Serinkaya, gazetecilerin fotoğraflarını çekmesi üzerine yüzünü kapattı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Burak Kut 'esmer' geceleri seviyor!

Burak Kut, estetik uzmanı esmer sevgilisi Cansen Yeni ile Reina'da eğlendi. Yakışıklı popçu, "Aşk hayatım çok iyi gidiyor" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Selülit derdim yok çok rahatım

Beyazıt Öztürk, pogramının tatile girmesiyle birlikte soluğu Bodrum'da aldı ancak aşırı sıcağa rağmen denizden uzak durmayı tercih etti. "Mayoyla görüntü vermemek için mi denize girmiyorsunuz?" sorusuna Öztürk'ün yanıtı hayli ilginç oldu: "Selülitim yok, mayo giyebilirim. O konuda rahatım yani..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Tatillerde görüşüyoruz

Kendisi gibi oyuncu olan Tansel Öngel ile evli olan oyuncu Özge Özder, Ebru Akel'in programında evliliğin, içinde bulundukları şartlar açısından çılgınlık olduğunu söyledi. televizyongazetesi.com'un haberine göre; Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçısı olan eşinin belli aralıklarla İstanbul'a gelebildiğini ve kendisinin de bu sezon hem Dudaktan Kalbe'de hem de 2 tiyatro oyununda birden oynadığını belirten Özge Özder, "Eve zor gidiyorum, o Trabzon'a gidiyordu. Telefonla bile zor konuşuyorduk. Tatillerde ancak görüşüyoruz" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Okan'dan kıl tüy muhabbeti

Okan Bayülgen, konukları Tuğba Özerk, Gamze Karaman ve Göksel'e "Epilasyon mu, ağda mı?" diye sordu. Özerk "Bu ne biçim soru ya" diye sinirlenirken, utandıran soruya, Erol Günaydın "İplik" yanıtını verdi!
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/06/2009
Stil ikizleri Posh ve Heidi

Gerek kariyerleri gerekse özel hayatlarıyla birbirlerinden çok farklı bir tablo çizen Heidi Montag ve Victoria Beckham'ın ortak bir yanları var; o da giyimleri... Amerikalı ünlü aktris Heidi Montag ve Posh lakaplı ünlü İngiliz şarkıcı Victoria Beckham, günlük hayatlarında ve özel davetlerde benzer kıyafetlerle boy gösteriyor.
BİZE ULAŞIN