Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009

  • Çarşamba 26.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Aşıklar birlikte yaşayacak!

'Alacakaranlık' serisinin yıldızları Kristen Stewart ve Robert Pattinson aynı eve taşınmaya hazırlanıyor. Birlikte yaşamak için yeni bir ev arayışına giren ikili, bir süredir serinin ikinci filmi 'Yeni Ay'ın çekimleri için Kanada'da bulunuyor. Çekimler süresince otelde kalmaktan bunalan çift, birlikte yaşamaya karar verdi. İlişkileri konusunda yorum yapmayan genç çiftin, bir süredir aralarının bozuk olduğu söyleniyordu
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Yılın aşk bombası fiyasko çıktı!

Sibel Can, klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşadığına dair çıkan habere ateş püskürdü. Saklambaç'ın haberine göre; eşi Sulhi Aksüt'ten boşanmak için gün sayan Sibel Can'ın adı geçtiğimiz günlerde işadamı Telman İsmailov ile anılmıştı. Bu haberler karşısında adeta çılgına dönen güzel şarkıcının ismi önceki gün başka bir aşk dedikodusuna karıştı. Bir gazetede çıkan habere göre; Sibel Can ile Hüsnü Şenlendirici bir süredir aşk yaşıyordu. Bu haberin tamamen hayal ürünü olduğunu belirten Sibel Can, şu açıklamayı yaptı: "Ailece tanıştığım, müzisyen çevresinden yıllardır tanıdığım Hüsnü Şenlendirici benim arkadaşım değil kardeşimdir. Boşanma sürecinde olduğum şu dönemde tüm vaktimi işime ve çocuklarıma ayırıyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Kendisi olgunlaştı sevgilisi gençleşti

Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman’ın flört etmeye başladığını 10 Ekim 2003’te ilk ben yazmıştım. Eda, o zaman 22, Hasman ise 45 yaşındaydı. Eda, o yaşlarda yaşlı erkeklerden hoşlanıyordu. Hatta Robert Kolej’de okurken babasının arkadaşı olan evli bir erkekle yasak aşk yaşamıştı. Ailesi bu yüzden Eda’yı yurtdışına göndermişti. Eda, döndü ve yine yaşlı biri olan Hasman’ı buldu. 30’una merdiven dayayan Eda’nın artık sevgili tercihi değişmiş! Çünkü yeni sevgilisi Bora Kozanoğlu 31 yaşında. Eda, boyu boyuna, yaşı yaşına uygun Kozanoğlu ile evlilik kararı bile almış. Bakalım gerçekleştirebilecekler mi!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Yakında evlilik olacak!

'Issız Adam' filminin yıldızı Cemal Hünal; başrol oynadığı 'Romantik Komedi' filminin setinde özel hayatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Sevgilisi keman sanatçısı Lale Cangal'la evleneceklerine yönelik çıkan haberleri her seferinde yalanlayan Hünal; ilk kez güzel bir ilişki yaşadını söyledi ve "Özel hayatımı kimseyle paylaşmam ama çok mutluyum ve evlilik olacak" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Tavır yaptı!

İtalyan sevgilisi Francesco Boari ile Çeşme’de tatil yapan Azra Akın, önceki gün Alaçatı Beach Resort’ta bir kız arkadaşıyla güneşlendi. Fotoğraflarının çekildiğini fark edince hemen tişörtünü giyen Azra; plaj görevlilerine gazetecilerin mekandan çıkarılmasını yoksa kendisinin gideceğini söyledi. Paparazziler de Azra Akın’ın resti’ üzerine mekanı terk etti...
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Artık söylemem!

Kanaltürk'teki 'Laf Aramızda' programına katılan manken Şebnem Schaeffer'a bir dönem yaptığı "Bakireyim" açıklamalarını hatırlatan Bilal Özcan, "Bekaretini hâlâ kocan için saklıyor musun?" diye sordu. Schaeffer, bu açıklama için şöyle konuştu: "O zaman mecbur kaldım, cevap verdim, artık her soruya cevap vermemem gerektiğini öğrendim. Açıklamak zorundaydım ama şimdi artık böyle bir şeyin gündeme gelmesini istemiyorum." Televizyon Gazetesi
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
El eleyken ayrıldılar!

Tamer Karadağlı ile eski eşi Arzu Balkan, İstinye Park'ta el ele yürürken objektiflere yakalandı. Gazetecilerin fotoğraf çektiğini fark edince ayrılan iki eski eşin, neden basının önünde el ele tutuşmadığı merak konusu oldu. Karadağlı, gazetecilere selam verdikten sonra eski eşi ile uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/08/2009
Çeşme’den ev alacak

Ünlü balet Tan Sağtürk, dört aylık hamile olan eşi Alona Ataberk ile Çeşme tatiline devam ediyor. Alaçatı Sörf Merkezi’nde eşiyle el ele gezen Tan Sağtürk, “Balayımız hâlâ devam ediyor. Dalmayı ve sörf yapmayı çok özlediğim için Çeşme’ye geldik. Alona da burayı çok beğendi. Seneye Alaçatı’dan bir ev alacağız” dedi.
BİZE ULAŞIN