Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009

  • Cumartesi 27.06.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
Eşinin saçları için beste yaptı

Hamileliğinin dördüncü ayını yaşayan manken Çağla Şikel, müzisyen eşi Emre Altuğ'la birlikte dün gece bir şampuan firması tarafından Les Ottomans Otel'de gerçekleştirilen tanıtım toplantısına katıldı. Altuğ gecede, reklam filminde birlikte rol aldığı eşinin saçları için yazdığı şarkıyı söyleyince, anne adayı Şikel duygulandı. "Ne Güzel Saçların" adlı şarkıyı eşi Çağla Şikel'in saçları için yazdığını söyleyen Altuğ "Bu şarkıyla Çağla'ya bir kez daha âşık oldum" dedi. Yaklaşık beş ay sonra baba olacağını anlatan Altuğ, cinsiyeti erkek olacak çocuklarının adını "Kuzey" koymayı düşündüklerini belirtti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
'Kafamı dinlemek için ayrıldım'

Canlandırdığı "Recep İvedik" karakteriyle sinemada gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar ile oyuncu Doğa Rutkay ayrıldı. İkilinin 4 yıllık ilişkilerine son noktayı 15 gün önce koydukları ortaya çıktı. Tek başına tatile çıkan Doğa Rutkay konu hakkında "Ayrıldığımız doğrudur. Ama hiçbir açıklama yapmayacağım ve sessizliğimi koruyacağım" dedi. Doğa Rutkay ile yollarını ayırma kararını kendisinin verdiğini anlatan Şahan Gökbakar ise "Çapkınlık, aldatma kesinlikle yok. Sadece kafamı dinlemek için ayrıldım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
Lüks arabalı erkekle olmam

'Küçük Kadınlar' dizisiyle ünlenen Ekin Türkmen, ideal erkeğini açıkladı: Eğlenceli olmalı, arabesk ilişkileri sevmem. Koyu renk gözlü ve maneviyatı yüksek insan isterim. Lüks yaşayan erkekle birlikte olmam. İstanbul trafiğinde, inanılmaz güzel arabalarda bekleyen erkeklerden nefret ederim!
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
'Konak'ta buluştular

Cem Akyoldaş'ın yöneteceği 'Konak' adlı gerilim filmi, Paşhan Yılmazel'in sevgilisi Merve Sevi'yi 'kıskandıracak' bir kadroya sahip! İstanbul Üniversitesi ve Safranbolu'da çekilecek filmde; 'Dünyanın en genç kainat güzeli' Almeda Abazi ile genç oyuncu Sevil Uyar rol alacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
54'lük Köroğlu'na 29 yaşında gelin

Yeni Türkü grubunun solisti Derya Köroğlu evlendi. 54 yaşındaki şarkıcı, Boğaziçi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu 29 yaşındaki tiyatro sanatçısı Ayşe Özgürkaya ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikâh töreni önceki akşam Beyoğlu Cezayir Sokağı'ndaki Cezayir Lokali'nde gerçekleştirildi. 19 Temmuz'da 30'uncu yılını kutlayacak olan grubun kutlama programı nedeniyle çift balayını bir süre erteleyecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
TV eğitim değil eğlence yeridir!

‘Yaprak Dökümü’nde ‘Necla’ karakterini oynayan Fahriye Evcen, “Bana yabancı olan, hakkında hiçbir şey bilmediğim bir karakteri oynamak isterim” dedi. Diziyi izlerken kendisini çok eleştirdiğini belirten Evcen, “Olanları değil, olmayanları görüp, onları düzeltmeye çalışıyorum” diye konuştu. TV dünyasının sadece eğlenceye yönelik olduğunu vurgulayan Evcen sözlerine şöyle devam etti: “Bu sektöre hizmet edenler olarak, toplumu televizyonla eğitmemiz mümkün değil. Çünkü ekran eğlence yeridir.”
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
Şimdi de gömlekçi oldu

Siren Ertan Çarmıklı, beş yıldır ürettiği el nakışlı tişörtlerine alternatif olarak birbirinden şık gömlekler tasarladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/06/2009
Kolay sever ama çok zor beğenirim!

Sinema ve ekranların başarılı yüzü Demet Evgar, Elle dergisine konuştu: Sevmek kolay, durumu kolaylaştırır. Sev kurtul! Birine bir şey hissediyorsan, sev onu!
BİZE ULAŞIN