Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
Hakan ile reklam nişanı yaptık

Manken Ece Gürsel, Radyo Pink'te katıldığı 'Cadı Kazanı' programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Tekstilci Hakan Tankut ile 2005 yılında yaşadığı bir aylık ilişki için "O aşk değildi" diyen Ece Gürsel yıllar sonra şu itirafta bulundu: "Tamamen reklam ilişkisiydi. Nişanlanmak da oyunun parçasıydı. Bunu şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum. Hakan reklam istiyordu. Bende yeni yeni popülerdim, her şeye atlıyordum. Benimle reklam yapmasına izin verdim. Sonra pek çok yerden reklam aşkı teklifleri aldım... Bu arada bu işin içinde cinsellik asla yoktu. Çünkü o başka bir şeye girer zaten.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
'Baba Ocağı'ndan sevgili kucağına

Genç oyuncu Burak Özçivit, başrol oynadığı 'Baba Ocağı' dizisinin final yapmasından sonra soluğu tatilde aldı. Önce ailesiyle birlikte Ayvalık'ın Sarımsaklı İlçesi'ne giden yakışıklı oyuncu, hafta sonu da sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'le Çeşme'ye geldi. Ayvalık'ta ailesi ile hasret giderdiğini söyleyen Burak, tatilde kilo aldığını ve bol bol denize girip güneşlendiğini belirterek, "Yeni sezonda yine ekranda olacağım. Şu sıralar oynayacağım dizinin senaryosunu okuyorum" dedi. Özçivit, ağustosta tatile son verip, İstanbul'a döneceğini de sözlerine ekledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
İpek locada yalnız takıldı

Oyuncu İpek Tuzcuoğlu da geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’daydı. Bianca Beach’te bir locada güneşlenen Tuzcuoğlu, sık sık değiştirdiği bikinileri ve düzgün fiziğiyle ilgi odağı oldu. Günün büyük bölümünde cep telefonunu elinden düşürmeyen güzel oyuncu, sıcaktan bunalınca da kendini serin sulara bıraktı... Denizde uzun süre kalan İpek Hanım; locasına dönünce de ilk olarak bikinisini değiştirdi, Tek başına tatil yapan oyuncu, halinden memnun görünüyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
Sevişme sahnesi fazla abartıldı

'Aşk-ı Memnu'nun çok konuşulan sevişme sahnesini, dizide 'Hilmi' karakterini canlandıran Recep Aktuğ yorumladı. Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Hafta Sonu' programına katılan oyuncu ve müziyen Aktuğ, "O sahneler olması gereken kadar çekildi. Yani çok açıktı ya da kapalıydı diyemezsiniz" diye konuştu. Dizinin gidişatı açısından bu sahnenin önemli olduğunu ifade eden Aktuğ, "Orada platonik bir aşkı anlatmanın hiçbir anlamı yok. Beren ile Kıvanç yapılan şeyi anlattılar. Çok iyi lanse ettiler. Çok da dikkat çekti. Olay bu" değerlendirmesinde bulundu. Sevişme sahnesinde ne yaşandığının herkes tarafından zaten bilindiğini belirten Recep Aktuğ, çok da abartılacak bir durum olmadığını sözlerine ekledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
Ortaç’ın sevgilisi Oschi Sheraton’un çatısında!

Ünlü şarkıcı, Serdar Ortaç bir süredir aşk yaşadığı 18 yaşındaki sevgilisi Oschi ile geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. Ancak ayrılığa fazla dayanamayan çift, yeniden biraraya geldi. Sevgilisini gece gündüz yanından hiç ayırmayan Ortaç, onun için Sheraton Otel’in ‘penthouse’unu (çatı katı) kapattı. Oschi, sahile inmek yerinde otelin çatısında güneşlenirken, akşamları da Ortaç’ın sahne aldığı Cece Bar’da eğleniyor. Ünlü şarkıcı, sevgilisini barın en ön masasına oturtup, yanına da bir koruma verdiriyormuş!
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
Yüksel’in aile saadeti

İzmirli İşadamı Osman İmer ile evlendikten sonra podyumlara veda eden Yüksel Ak, sezon başından beri Çeşme’de tatil yapıyor. Önceki akşam eşi ve oğlu Can’la Alaçatı’da yemek yiyen Yüksel Ak, çok mutlu görünüyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
BKM Mutfak ekibi okey turnuvasında

BKM Mutfak oyuncuları, ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ adlı programları tatile girince soluğu Çeşme’de aldı. Irmak Şahin, Ersin Korkut, Murat Emrah Parlak ve Burcu Gönder; gündüzleri deniz keyfi yaparken, geceleri de çekişmeli okey turnuvaları düzenliyor... Genç BKM’cilerden Ersin Korkut ise minik hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/07/2009
Plajdaki bebeği ısıra ısıra sevdi

Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum'a gelen ünlüler arasında Demet Akalın ve 'Mavi Şeker' programının sunucusu Ece Erken de vardı. Önce Kuum Otel'de güneşlenen ikili, daha sonra Bianca Beach'teki plaj partisine katıldı. Akalın partide şampanya içip, bol bol kahkaha atarken Ece Erken ise gayet ciddiydi. Bianca Beach'te fotoğraflarının çekildiğini fark eden Demet Akalın, adeta bikini şov yaptı. Plajdaki sevimli bir bebekle uzun uzun ilgilenip, öpen Akalın onunla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Çocuk sevgisi kabaran ünlü popçu minik bebeği kollarını ısırarak sevdi!
BİZE ULAŞIN