Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Bebek'te borç içinde yüzüyor


Bebek'ten bu kez buruk bir insan öyküsü çıktı! 'Köyden İndim Şehre' filminin 'Emine'si Meral Zeren, yıllar sonra görüntülendi. Bebek'te yaşayan Zeren, elinde minik bir çantayla sahile geldi. Parktaki bir bankı şezlong yapıp üstüne eşyalarını koydu, sonra da denize daldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Yine 'Arkadaşız' dediler!

Gecelerde sürekli olarak birlikte görülen ve aralarında aşk olduğu söylentilerini 'ısrarla' reddeden oyuncu Sinem Kobal ile Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan yine birlikte görüntülendi. Kameraları görünce yüzleri asılan ikili, birlikte yemek yemeye gittiklerini söyledi. Mega Magazin ekibine "Beraber bir şeyler atıştıracağız" diyen Arda Turan, ilişki yaşadıkları iddialarını bir kez daha yalanlayarak, "Elli defa söyledik 'arkadaşız' diye! Başka şeyler yazmayın" uyarısında bulundu. Sinem Kobal'ın kullandığı arabayla hızla geceye karışan ikiliden Arda Turan; daha sonra Acun Ilıcalı'dan satın aldığı yeni arabasına geçerek, Sinem Kobal'dan ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Bir doğum izni de ben kullanabilsem!

Alişan, ‘Her Şey Dahil’ programında yeni sezondaki partner değişimini anlatırken kafası karıştı! Mega Magazin’e konuşan Alişan, “28 Eylül’de Çağla Şıkel’le başlayacağız. Onun doğumu yaklaşınca yerine Özlem Yıldız gelecek” dedi ve espriyi patlattı: “Sonra Özlem doğuruyor, tekrar Çağla geliyor. Sonra da ben doğuracağım, o olacak” dedi. Kendisinin de aile kurma ve çocuk doğurma özlemi içinde olduğunu belirten Alişan, sebebini ise yine bir espriyle açıkladı: “Bir doğum izni de ben kullanabilsem keşke!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Rakiplerim beni alkışlamayı artık öğrenecek!

Popçu Bengü, "Bundan böyle polemiklerle değil şarkılarımla tartışıyorum. Rakiplerim de beni alkışlamayı öğrenecek. Çünkü ben iyi müzik yapıyorum" dedi. "Ben albümlerimi daha çok konser yapmak ya da ekstra fiyatımı artırmak mantığıyla yapmıyorum. Asıl amacım geleceğe kalıcı şarkılar bırakabilmek. Şarkılarımın hep bir ağızdan söylendiğini duyunca ve her yerde çalındığını görünce; amacıma ulaştığımı anlıyorum. O yüzden keyfime diyecek yok." Bir dönem 'tatsız' tartışmalarla gündeme geldiğini hatırlatan Bengü, "Artık müzikseverler kalitenin ne olduğunu çok iyi biliyor ve geri kalanını eliyor. Onlar benim albümümün kalitesini de görüp beni ve şarkılarımı taçlandırdılar" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Ece'nin dizi fena 'ufff' oldu!

Ece Sükan, karizmayı çizdirdi! Ortaköy Anjelique'te neşeli saatler geçiren Ece Sükan, çıkışta aldığı alkolün etkisiyle ayakta durmakta zorlandı. Dengesini kaybedip, arkadaşına sarılmak isteyen manken, başaramayınca yere düştü. Acı içinde "Dizim çok acıyor, uff" diye feryat etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Yalçın'ın yeni ilişkisinin fotoğrafları facebook'ta

Ankaralı işadamı Barış Demirok ile ilişki yaşamaya başlayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, bu ilişkisinde de tıpkı geçmiş ilişkilerinde olduğu gibi davranıyor. İki kez evlenip boşanan, bir kez de nişanlanan Yalçın, her ilişkisinde "Bu benim en büyük aşkım" dedi. Her ilişkisini "en büyük aşkı" olarak yaşayan Yalçın'ın bir özelliği de her flörtü ile objektifler karşısına geçmesiydi. İlk eşi Kerem Dürüst, ikinci eşi Önder Bekensir, daha sonraki sevgilisi Burak Hatipoğlu ile dergi ve gazetelere özel fotoğrafçılar vasıtasıyla poz veren Yalçın, bu kuralı son ilişkisinde de bozmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
Pırlantalı mayoya koruma ordusu

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) ile Moda Tasarımcılar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen İstanbul Fashion Days (IFD-İstanbul Moda Günleri), Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'ın katıldığı törenle başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Taşkışla Kampusunda düzenlenen ve üç gün sürecek etkinlikte, 18 farklı defile çerçevesinde Türkiye'nin önde gelen hazır giyim markaları ve moda tasarımcılarının 2010 tasarımları sergilenecek. Etkinliğin açılış defilesinde Sunset Mayo, yeni kreasyonunu beğeniye sundu. Ünlü mankenlerin görev aldığı defilede en dikkat çeken ürün, Tuğçe Kazaz'ın tanıttığı transparan mayo oldu. İtalyan bir kuyumcu tarafından hazırlanan, 0.25 ile 2.5 karat arasında değişen 50 pırlanta kullanılan "Romantic Dream" adlı mayo defile alanına zırhlı araç ve koruma ordusuyla getirildi. Özel çelik ve şifreli bir çanta ile taşınan mayo podyumun arkasında Tuğçe Kazaz'a teslim edildi. Özel koruma görevlileri defile boyunca gözlerini mayodan ayırmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/08/2009
İftar yemeği verdi masada ağladı

"Bu değerli insanları gördükçe aklıma vefat eden anneannem ve babam geldiği için kimi zaman gözyaşlarımı tutamadım. Uzun zamandır hakkımda çıkan haberler için çok üzüntülü bir dönem yaşıyorum. Ülkemi terk ettiğim, hatta yurtdışında öldüğüm bile yazıldı. Ben Türkiye'de doğdum, bu ülkede hayatımı kazanıp ünlü oldum, yine bu ülkede öleceğim."
BİZE ULAŞIN