Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009

  • Çarşamba 28.10.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Beni dolduracak bir erkek arıyorum

Ebru Yaşar "Konuşkan erkek arıyorum" dedi ve Mega Magazin aracılığıyla sipariş verdi: Beni dolduracak, hayatı paylaşabileceğim, mesajlaşabileceğim birini arıyorum.

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Beren'le Kıvanç gerçekten sevişti

Haydar Dümen, 'Orada Neler Oluyor' programında, dizi oyuncularının, sevişme sahnelerinde birbirlerinden etkilenmediklerine inanmadığını söyledi. "Bu, insan bedeninin kimyasına aykırı" diyen Dümen, sözlerine şöyle devam etti: "Beren (Saat) ile Kıvanç (Tatlıtuğ) gibi dizilerde öpüşüp sevişen oyuncuların birbirine bir şey hissetmemesi mümkün değil. Araya yastık da koysa bir şey fark etmez. Rol gereği sevişme yoktur. O sevişmelerin hepsi gerçektir!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Flaşlar patladı, Duffy Duck ortaya çıktı!

Flaşlar patlayınca bazı giysilerin transparana döndüğünü artık üç yaşındaki çocuklar bile öğrendi! Hele ki, ülkemizin birkaç ikoncanından biri olan Deniz Berdan’ın, bunu adı gibi bilmesi gerekiyor! Ama Deniz Hanım da tıpkı Melisa Mızraklı gibi giydiği siyah taytının azizliğine uğradı. Mızraklı, içine siyah bir g-string giyerken, Deniz Hanım ise Looney Tunes karakterlerinden biri olan ve çocuklar tarafından çok sevilen Duffy Duck’ın resminin bulunduğu bir iç çamaşırı giyince, durum daha da vahimleşmiş! Bu arada iki çocuk annesi Deniz Hanım’ın bu tercihi, hâlâ çocuk ruhlu olduğunun da bir göstergesi!!! (BÜLENT CANKURT)
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
'Yabancı Gelinler' kapışılıyor!

'Yabancı Gelin' yarışmasında birinci olup, evlenen Gelusa'dan sonra evden çıkan tüm kızların kısmetleri açıldı. Önce Lorraine Brujin, Eda Taşpınar tarafından terk edilen Nurettin Hasman ile adını duyurdu. Şimdi de Litvanyalı Akvilina'nın adı, ünlü popçu Serdar Ortaç'la anılıyor. Önceki gece Reina'da eğlenen ikili, tüm gece boyunca birbirlerinin fotoğraflarını çekip, saatlerce dans etti. İkili, mekanı ayrı ayrı terk etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Tonik yerine gül suyu kullanıyorum

Hazal Kaya, güzelliği için daha çok doğal ürünleri tercih ediyor. Tonik olarak gül suyu kullanan Kaya, "Bu annemden öğrendiğim bir güzellik tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor" diyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Ali atv ekranında evlen benimle

atv’de izdivaç programına başlayan Esra Erol, nişanlısı Ali Özbir’le evlilik planını anlattı: Biz atv’de evleneceğiz, nikahı kanalım kıyacak!
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
Seren: Şükrediyorum çocuğum olmamış

Eşi Musa Aytun’la boşanma evresinde olan Serengil, şaşırttı: “Yaşadığım şeyler var ama söyleyemem. İyi ki çocuğum olmamış, şükrediyorum. Yoksa bu adam çocuğumun babası olacaktı.”
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/10/2009
AVŞAR: Yatakta ne giyersin? - IVANA: Bir şort, bir de tişört

Hülya Avşar, programında ağırladığı Ivana Sert'e "Çok merak ediyorum, yatarken ne giyiyorsun? Orada da süslü müsün?" diye sordu. İkoncan'ın cevabı kısa ve netti: "Bir şort, bir tişört! Yatakta sadeliği seviyorum." Hülya Avşar, Ivana'ya, "Yaz boyunca Bodrum'dasın ve sürekli mayo değiştiriyorsun. Bunun için aylar öncesinden filan hazırlık yapıyor musun?" diye sordu. Sert de, "Eskiden değil ama bu yıl yaptım. Çünkü ben artık bir tasarımcıyım ve buna uygun olarak hazırlık yaptım" dedi. Avşar daha sonra Sert'ten hulahop çevirmisini istedi ama Ivana, "Spor yapan biriyim ve inan seni kırmak istemem ama şu an üzerimde abiye kıyafetler var" diyerek kabul etmedi.
BİZE ULAŞIN