Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009

  • Çarşamba 29.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
Evliliğinin sırrı yatak odasında

Almanlar'ın ünlü top modeli Heidi Klum yatak odası sırrını ilk kez açıkladı. Dördüncü çocuğuna hamile olan seksi model, ABD'de katıldığı bir TV programında "Kocam Seal'ı başka bir kadına kaptırmamak için onu yatakta bir dakika bile rahat bırakmıyorum" dedi. Mutlu evliliğin sırrının yataktan geçtiğini belirten Victoria's Secret meleği, dördüncü çocuğunu doğurmasının ardından bir daha hamile kalmayacağını açıkladı.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
O aşk fotoları mazide kaldı

Özgü Namal-Murat Han aşkı bitti! Yaklaşık bir ay önce beraber olmaya başlayan ikiliden Murat Han, Bebek'te tek başına görüntülendi. "Birlikte resimleriniz çekildi. İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Onlar eski görüntüler" diye yanıt verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
'Evlenmeden röportaj olmaz!'

Binbir Gece adlı dizide başlayan ilişkilerinin ardından evlenmeye karar veren ünlü oyuncular Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 7 Ağustos'ta nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor. Korel, önceki gün annesi Hülya Darcan ile İstanbul'daki ünlü alışveriş merkezi İstinye Park'ta hem düğün alışverişi yaptı hem de mağazaları gezdi. Alışverişin ardından annesiyle yemek yiyen Korel, 3.5 aylık hamile olduğu yönünde çıkan haberlerle ilgili "Sizlerle ancak evlendikten sonra rahatça konuşabilirim" dedi. Hamile olduğu iddia edilen Korel bu konuşmanın ardından beyaz tişörtüyle göbeğini kapatırken annesi kahkaha attı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
Chris sevgilim değil ama beni çok eğlendiriyor!

Amerika'dan döndükten sonra soluğu Bodrum'da alan Hande Ataizi, son günlerde yanından ayırmadığı İngiliz emlakçı Christopher'ın sevgilisi olmadığını belirterek, "Aramızda aşk ilişkisi yok ama zaman ne gösterir bilemem" dedi. Adının aşk dedikodularına karıştığı Christopher'ın aslında yatırım uzmanı olduğunu açıklayan güzel oyuncu, bugüne dek yaşadığı hiçbir aşkı gizlemediğini belirterek şunları söyledi: "Chris beni çok eğlendiren bir insan. Ben onun yanındayken huzurluyum onunla vakit geçirmekten son derece memnunum. Bu yüzden başkaları rahatsız olacak diye Christopher ile vakit geçirmekten vazgeçecek değilim!" Bodrum tatili boyunca İngiliz arkadaşıyla görüşmeye devam edeceğini belirten Ataizi, "Aşk yaşamaktan korktuğum için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali, temkinli davranıyorum" şeklinde konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
1.50 boyunuza bakmadan sakın bana asılmayın!

Bu yılın Türkiye İkinci Güzeli Senem Kuyucuoğlu, playboyların kendisine hiç rahat vermediğini söyledi: 1.50 boylarına bakmadan bana asılmasınlar! Ben uzun boylu erkek severim.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
Vampir Edward seksi pozlar verdi

Şu sıralar 'Alacakaranlık' serisinin ikinci filmi 'Yeni Ay'ın çekimlerini sürdüren ünlü aktör Robert Pattinson, Amerika'nın ünlü magazin dergisi Us için objektif karşısına geçti ve dergiye özel pozlar verdi. 1984 doğumlu genç aktör New York'ta gerçekleşen çekimlerde ünlü fotoğrafçı Theo Wenner ile birlikte çalıştı. Wenner çekimlerde 1991 yılında çekilen 'My Own Private' filminin yıldızı River Phoenix ile efsane aktör James Dean'den esinlendi. Çekimlerde çok eğlenen Pattinson, sadece ıslak poz verirken zorlandığını dile getirdi. 23 yaşındaki aktör, "Islak çekimler için üzerime bir kova suyu boşalttılar. Gerçekten şaşırdım ama sanırım bu fotoğraflar için gerekliydi" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
Annelik seksiliğe engel değil

"Çocuk doğuran seksi değil" açıklamasına anneler cevap verdi. Demet Şener "Bu yargı doğru değil," Ebru Şallı "Kendimi daha kadın gibi hissediyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/07/2009
Puantiyeli bikini başına dert oldu

Sevgilisi Akın Altan’la birlikte Bodrum’da tatil yapan Bengü, puantiyeli bikinisi yüzünden; kendisine 20 mayo vererek sponsor olan Ten Mayoları’nın sahibi Deha Orhan’ı kızdırdı! Deha Orhan’la yeni mayoları giymek üzere anlaşan Bengü, eski bikinisiyle görüntü verince kısa bir gerginlik yaşanmış. Sponsoruna ‘puantiyeli bikiniyi yanlışlıkla yanına aldığını’ anlatan Bengü, konuyu güçlükle tatlıya bağlamış.
BİZE ULAŞIN