Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009

  • Cumartesi 29.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Ebru'ya Ortaç desteği

Avukat şarkıcı Ebru Polat, iddialı bir dönüşe hazırlanıyor. Yeni albümü için Serdar Ortaç'tan iki şarkı alan Ebru; "2009'a damga vuracağım" dedi. Ebru Polat, yedi aydır üzerinde çalıştığı ve 10 parçadan oluşacak albümüyle ilgili şunları anlattı: "Serdar Ortaç bana 'İnanamıyorum' ve 'Kalp Ayazı' adlı şarkılarını verdi. Ayrıca ünlü besteci Fettah Can'dan da 'Para' ile 'Aşk Bitti' parçalarını aldım. Ekimde piyasada olacak albümüme kendi yazdığım 'Delikanlı Kız' şarkısını da koydum.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Uyurken ağzımın suyu akıyor

Şu sıralar en çok konuşulan aktörlerden biri olan Gerard Butler, kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Butler, "Uçakta pencere kenarında oturmayı mı tercih edersiniz, koridorda mı?" sorusuna; "Her zaman pencere kenarında otururum çünkü uçakta uyumayı çok severim. Ama genellikle uyurken ağzımın suyu akar. Boyun yastıklarını yeni keşfettim ve hayatımı değiştirdi diyebilirim." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Mekanizması bozukmuş!

Sevgilisi Philippe Amram ile ayrılan Hande Ataizi, New York'ta kaldığı aylar boyunca bilincini tazelediğini anlattı. Ataizi'nin şimdiki hedefleri, tiyatro yapmak ve kadın-erkek ilişkilerini anlatan bir kitap yazmak...
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Marka takıntılı değilim bağımlılığı sevmem

'En iyi giyinen' şarkıcılar arasında sayılan Kenan Doğulu, modaya olan tutkusunu anlattı. Spor ayakkabıdan asla vazgeçemediğini söyleyen ünlü popçu, "Marka takıntım yok! Çünkü bağımlı olamıyorum" dedi. Rahat kıyafetler giymekten hoşlandığını söyleyen Doğulu'nun hayatında tek vazgeçemediği parça ise spor ayakkabılar...
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Adımı daha sık duyacaksınız

Bergüzar Korel'le evlenip, yakında baba olmaya hazırlanan Halit Ergenç'in eski eşi Gizem Soysaldı; bundan sonra sadece yaptığı işlerle anılmak istediğini söyledi. Eski eşi hakkında 'konuşmama' kararını sürdüren Soysaldı, "İyi bir projeyle televizyon dizilerinde ve sinemada oyunculuk yapmak istiyorum" dedi. İki yıldır dans ve oyunculuk üzerine eğitim aldığını belirten Gizem Soysaldı; "Hiç durmadan çalışıyorum. Bundan sonra benim adımı daha sık duyacaksınız" şeklinde konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Naz Elmas atv’ye ‘Nefes’ verecek!

atv yeni sezona iddialı dizilerle girmeye hazırlanıyor. ‘Hatırla Sevgili’nin yönetmeni Ümmü Burhan’ın imzasını taşıyan ‘Nefes’ de bunlardan biri... Yapımda başrolleri son olarak ‘Doktorlar’ dizisinde oynayan Naz Elmas ile ‘Sonbahar’ filminde rol alan Onur Saylak paylaşıyor. Sinan Tuzcu, Uğur Polat ve İlhan Şeşen’in de yer aldığı ‘Nefes’te, annesinden nefret eden genç bir kızın hikayesi anlatılıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Almanya'nın dışişleri bakanı olmak istiyorum

Geçtiğimiz yerel seçimlerde Şişli Belediye Meclis Üyeliği'ne aday olan manken Şebnem Schaefer; politika üzerine Almanya'da üniversite eğitimi alacağını söyledi ve ekledi: "İleride Almanya'nın dışişleri bakanı olmayı hedefliyorum." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/08/2009
Özge cadıyı oynayacak

Yakışıklı oyuncu Özgür Özberk, yöneteceği ilk sinema filminde kardeşi Özge Özberk'e başrol vereceğini söyledi. Kemal Hamamcıoğlu'nun sunduğu 'Cine City' programına konuk olan Özberk, filmle ilgili şu bilgileri verdi: "Film bir durum komedisi... Bir evde geçen olaylar anlatılıyor. Bir karı-kocanın yürümeyen ilişkileri ve bu durumun getirdiği sonuçlar komik bir dille anlatılacak." "Çok iyi bir film çekmem lazım" diyen oyuncu, Özge Özberk'in rolüyle ilgili de şunları söyledi: "Özge hep dönem kadınını ya da ağlayan kadını oynadı. Ama bu filmde cazgır, dominant ve çok itici bir tip olacak."
BİZE ULAŞIN