Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009

Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
"Keyfim yerinde" dedi!

Son günlerde eşi Sulhi Aksüt’le olan boşanma davası ile gündemden düşmeyen Sibel Can, önceki gece Bebek’teydi. Kızı Melisa ve oğlu Engin Can ile yemek yiyen şarkıcı, çıkışta gazetecileri görünce şaşırdı. Arabasını mekanın kapısına sıfır yanaştıran Sibel Can, kameralara gülücükler saçtı. Soruları yanıtsız bırakan Can, sadece keyfinin yerinde olduğunu söylemekle yetindi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
Eurovision'a asıl ben gitmeliyim!

Son günlerde gündemden düşmeyen 'Eurovision'da Türkiye'yi kim temsil edecek?' tartışmalarına Hilal Cebeci de dahil oldu. Şarkıcı, Eurovision için adı geçenleri topa tuttu. Yalın, Hande Yener, Nazan Öncel, Burcu Güneş ve Ziynet Sali gibi isimlerin Eurovision'da temsilcimiz olacakları haberlerini kendilerinin yaydığını, belirten Cebeci, "Bunlar gündeme gelmek için basit numaralar" dedi. Şarkıcı, 'Dünyaya farklı bir şov sunacağım' diyenlerin samimi olmadığını belirterek, "Türkiye'yi temsil etme amaçları yok. Tek düşündükleri, para. Ben tek kuruş almadan ülkemi temsil ederim. Hodri meydan!" dedi. Cebeci ekledi: "Bu işe talip olanlar canlı yayında şarkılarını söylemeli, ülkemizi temil edecek kişiyi de halkın vereceği oylar belirlemeli."
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
Süreyya'nın Lamborghini şovu

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın ile Ankaralı sevgilisi Barış Demirok, önceki gün yaklaşık 330 bin Euro değerinde olan 'Lamborghini Gallardo' marka lüks bir otomobille İstinye Park'a geldi. Arabalarını park ettikten sonra Masa Restaurant'a geçen iki sevgili, romantik bir kahvaltının ardından yürüyüş yaptı. 'Gadget' adlı minik köpeğini Louis Vuitton marka çantasında gezdiren Süreyya Yalçın, hayli keyifliydi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
Yasemin için değer

İşleri nedeniyle Rusya’da yaşayan İzzet Özilhan, iki yıldır birlikte olduğu Yasemin Ergene’yi çok özlüyor. Hafta sonları İstanbul’a gelen Özilhan, önceki gün sevgilisiyle İstinye Park’taydı. Hafta sonu için gelmenin zor olduğunu belirten İzzet Bey, “Yasemin’i görmek için değer” dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
Kimseye ‘Bekle beni’ deyip tüymedim!

Bugün ekranlara geri dönen 'Canım Ailem' dizisinin 'Samim'i usta oyuncu Uğur Yücel, "Hayatınızda sizi 'Meliha' gibi büyük bir sabırla bekleyen birisi oldu mu?" sorusuna "Bekle geleceğim deyip de, tüydüğüm olmadı." dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
Acar'ın 350 bin euro'luk oyuncağı

Acarlar Otoımotiv'in patronu Erdinç Acar ile eşi Hande Hanım, İstinye Park'ta pazar keyfi yapanlar arasındaydı. 350 bin Euro değerindeki son model Ferrari otomobilleriyle mekana gelen Acar çifti; Masa Restaurant'ta yemek yedi. Acar'ın '599 GTB Fiorano' model yeni arabası İstinye Park'ta büyük sükse yaptı.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
İkisinin ortak noktası boşanıyor olmaları

Ünlü sunucu Ece Erken, 'En büyük hayranlarından biriyim' dediği Sibel Can'la boşanma davaları hakkında dertleştiklerini söyledi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre, bir uçak yolculuğu sırasında Sibel Can'la karşılaşan Erken, ünlü sanatçıyla hem iş görüşmesi yaptığını, hem de özel hayatlarına dair konuştuklarını anlattı. Her ikisi de boşanma süreci geçiren ikiliden Erken, ünlü sanatçıyı programına çıkması için de ikna ettiğini belirtti. 'Hayatım boyunca en çok konuk etmek istediğim kişi' dediği Can'ın başka hiçbir programa katılmayacağını da söyleyen Erken, "Kuralını sadece benim için bozacak" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/09/2009
İşi için takımını bıraktı

Spor spikeri Burcu Esmersoy, eskiden Galatasaray taraftarı olduğunu ancak işi nedeniyle takım tutmayı bıraktığını söyledi. Kanal D'de Cem Davran ve Tülin Şahin'in sunduğu 'Güzel Bir Gün' programına konuk olan Esmersoy, neden böyle bir karar aldığını şöyle açıkladı: "İnsanlar, bunun yüzüme, ifadelerime, mimiklerime çok yansıdığını söylüyordu." Güzel sunucu, bu söylenenlere uzun süre inanamamış: "Öyle bir şey yok, falan dedim. Daha sonra bana bunların kayıtlarını gösterdiler. Sonuçta artık böyle bir şeyi yapmamam gerektiğini fark ettim ve bir anda takım tutmaktan vazgeçtim."
BİZE ULAŞIN