Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009

  • Perşembe 29.10.2009
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Ayrılığın nedeni: Cinsel içerikli mesajlar

Geçen nisan ayında erken doğum yaparak dünyaya getirdiği ancak yaşamayan bebeği Stephanie'nin Musevi mezarlığına gömülmesi ile başlayan olaylar zinciri, Serengil ile eşi Musa Aytun'u boşanma noktasına getirdi. Bebeğinin ölümü ile birlikte eşi ile problemler yaşamaya başladığını itiraf eden ancak ayrılığın söz konusu olmadığını söyleyen Serengil, önceki gün avukatına talimat vererek eşi Musa Aytun'dan boşanmak için resmen mahkemeye başvurdu. Serengil, Aytun ile ilgili 'kumar oynuyor' iddialarına sessiz kalırken, ayrılıkla ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. İddiaya göre, bu ayrılığa Aytun'un çapkınlıkları neden oldu. Olaylar, Seren Serengil'in bir hayranının, Serengil'e ulaşmak için facebook'tan eşi Musa Aytun'a mesaj göndermesiyle başladı. Serengil'in hayranı, Musa Aytun ile yazışırken, sohbetin cinsel içerikli diyaloglara dönüşmesinden rahatsız olup, durumu Serengil'e iletti. Serengil mesajları kontrol etti ve Aytun'un birçok kadınla mesajlaştığını öğrendi. Sinir krizi geçiren Serengil, avukatını durumdan haberdar etti. Avukat da Aytun'un kadınlarla yaptığı tüm yazışmaları mahkemeye sunmak üzere kaydetti. Aytun'un mesajlaştığı isimler arasında işletmeci Göksel Sunter'in eski eşi Eylül Deniz'in de bulunduğu konuşuluyor.
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
İddialı olduğum için taklit edildim

'Armoni' adlı albümünü kasım ayında çıkartacak olan Tuğba Özay, oldukça iddialı. Albümdeki şarkıların bazılarının sözlerini kendisi yazan Özay, gerçek hayattan kesitler aktardığını belirtti. Taklit edildiğinin altını çizen Özay şunları söyledi: "Kitap yazdım, arkamdan kitap yazmaya başladılar. Fitness DVD'leri yaptım, onu da yaptılar. Şimdi, 'albümde sözleri bana ait şarkılar var' dedim. Birçok kişi aynı şeyi söylemeye başladı. Ben gerçekten güzel ve iddialı bir iş yaptım. O yüzden taklit ediliyorum..."
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Bu görüntü internette 25 milyon kez izlenmiş

Saba Tümer'e katılan Ali Poyrazoğlu, iki yıl önce Seray Sever'in kalçasını tuttuğu görüntülerin internette 25 milyon kez izlendiğini belirterek, "Millet de ne meraklıymış. İşi gücü bırakmış bizi izliyorlar" dedi. "Şöyle bir baktım eti sıkı mı, değil mi diye. Sıkıymış" diyen Poyrazoğlu, ağır bir şaka yaptığını ama Sever'in bunu kaldırdığını söyledi. Tümer'e gelen soruların büyük kısmının bu olayla ilgili olması üzerine Poyrazoğlu espriyi patlattı: "Bunu uygulamalı olarak tiyatroda yaparım, gelin." (Televizyon Gazetesi)
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Rihanna'nın fotoğraflarıyla hasret gideriyor

Amerikalı ünlü şarkıcı Chris Brown, ayrıldığı sevgilisi Rihanna'yı çok özlediğini ve onun fotoğraflarıyla hasret giderdiğini açıkladı. Twitter'daki sayfasında güzel yıldızla ilgili hislerine yer veren Brown, "Elimde geç saatlere kadar onun fotoğraflarıyla oturuyorum. Mutlu zamanlarımızı çok özlüyorum" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Robin Williams mı Emre Kınay mı?

'Aile Reisi' dizisinin cumartesi günkü bölümünde, Emre Kınay kadın kılığında izleyenlerin karşısına çıkacak. Pınar Altuğ'un 'Bahar'ı, Kınay'ın 'Nazım'ı oynadığı dizide; eşi Bahar tarafından eve girmesi yasaklanan 'Nazım', bir plan yapıyor ve bakıcı olarak Bahar'ın karşısına çıkıyor. Dizinin bu bölümü, Robin Williams'ın, eşinden boşanmış ve çocukları ile yakın olabilmek için dadı kılığına giren adamı canlandırdığı 'Mrs Doubtfire' filmine benziyor.
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Seren para peşinde

Seren Serengil ile Musevi eşi Musa Aytun'un evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını ilk bu köşede okumuştunuz. Seren Serengil, ayrılığa gerekçe olarak erken doğum nedeniyle kaybettiği bebeğinin Musevi mezarlığına gömülmesini ve Musa'nın 'çok kötü bir huyunun olmasını' göstermişti. Ama Musa şimdiye kadar hep sustu. Ayrılık haberini ilk ben yazdığım için olsa gerek, Musa önceki gün arayıp evliliği ve hakkındaki iddialarla ilgili konuşmak istediğini söyledi.
"ARAMIZDAKİ YAŞ FARKI SORUN OLMAYA BAŞLAMIŞTI"
Musa önce "Seren Serengil ile 2005 yılında tanışıp 2006 yılında da evlendik. Henüz üniversite öğrencisi olduğum bu yıllarda yaş farkını hiç sorun etmezken, zaman içinde anlaşamaz hale gelmiş ve onun baskıcı tutumuna daha fazla dayanamayarak evi terk etmiş bulunmaktayım. Bu ayrılık süresince, artık evliliğimizin devam edemeyeceğine karar vererek de boşanma davası açtım" sözleriyle durumu özetledi. Sonra suçlamalara cevap verdi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Funda barın döndü

Bir dönemin aranılan mankeni Funda Barın, uzun bir aranın ardından ortaya çıktı! Yeni projeler için hazır olduğunu söyleyen Barın, Mahsun Kırmızıgül'le 'Bu Sevda Bitmez', İbrahim Tatlıses'le de 'Fırat' dizilerinde rol almıştı. Funda, uzun süredir işadamı Murat Polat'la birlikteydi.
Magazin gündeminden başlıklar 29/10/2009
Altıncı anneden sekizinci bebek!

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos ile geçen yaz evlendiği ikinci eşi Mariana'yı önceki gün İstinye Park'ta gördüm. Haziran ayında Brezilya'nın Sao Paulo kentinde evlenen çift, anlaşılan gerdek gecesinde bebek yapmaya karar vermiş! Çünkü öğrendim ki, Mariana yaklaşık dört aylık hamileymiş. Neyse... Carlos çifti, dünyaya gelecek bebekleri için İstinye Park'a alışverişe gelmişti. Boydan boya bütün mağazaları tavaf ettiler. Bu arada ilginç bir bilgi vereyim; Carlos'un bundan önce beş anneden yedi çocuğu vardı. Altıncı anneden sekizincisi de yolda!!!
BİZE ULAŞIN