Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
Prens’ten Tuğba’ya tebrik

Tuğba Özay, Monaco'da Prens Albert'in himayesinde düzenlenen gecede, Güney Afrikalı Terrence Bray'in defilesinde baş manken olarak podyuma çıktı. Defile sonrasında konuklar, Tuğba kadar eşi Ludovic Fattizo'yu da övgüye boğdular; "Eşiniz o kadar güzel ki, onu kopyalamak gerek..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
Köşe kapmaca oynadı

'Elveda Rumeli' adlı dizide rol alan Tolgahan Sayışman, Alaçatı'da basın mensuplarıyla kovalamaca yaşadı. Sayışman kısa bir süre önce aşk yaşamaya başladığı 'Acemi Cadı' dizisinin oyuncusu Merve Boluğur ile birlikte görüntülenmemek için büyük çaba harcadıysa da Kuruçeşme Şevki'de paparazzilere yakalandı. İkili ele ele objektiflere yansıdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
Cesur güzel üstsüz güneşlendi

Rol aldığı 'Zoraki Başkan' dizisinin setinde yaşadığı taciz olayı ile gündeme gelen Selen Görgüzel, Bodrum sahillerinde verdiği cesur pozlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Önceki gün Türkbükü Lola Beach'te üstsüz güneşlenen Selen Hanım; cüretkarlığını objektiflere yansıttı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
"Ya yastık kayarsa?"

'Sevişme sahnesinde Kıvanç'la aramıza yastık koyuyoruz' diyen Beren Saat, Müjde Ar'ı güldürdü. Ar, şöyle konuştu: "Yastığı nerelerine koymuşlar kamuoyu bununla ilgili açıklama bekliyor. Böyle şey olur mu ya. Gerçek oyuncu bunu ancak espri olsun diye söyler. Çünkü oyunculuğu gerçekten bilenler sevişme sahnelerinin tekniklerini de bilir. Dünya oyunculuk tarihinde böyle bir yastık olayı yok. İki oyuncunun birbirine güvenmesi yeter. Ayakta sevişirken o yastığı arada nasıl tutacaklar. Ya yastık kayarsa o zaman ne olacak? Bu çok komik bir şey. Yastık acaba kuş tüyü mü? Şimdi silikon yastıklar çıktı bir de onu denesinler! Biz aramıza şilte (Büyük yer minderi) koyardık. Tabii şaka yapıyorum. Ben Beren'i çok severim herhalde o da çok üstüne geldikleri için böyle bir cevap verdi."
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
İlayda ile annelik provası yapıyor

Seksi güzel Didem Uzel, tatil yaptığı Türkbükü’nde yeğeni İlayda ile annelik provası yapıyor. Yeğenine masal kitabı okuyup, duş yaptıran, saçlarını tarayan ve onu denize sokan Uzel, halinden çok memnun görünüyor. Sarı bikinisiyle ‘formda olduğunu’ gözler önüne seren Didem Uzel, yeğeni İlayda’ya ‘En Sevdiğim Cadı’ isimli kitabı okuduktan sonra kendine zaman ayırıp, güneşlendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
'Plan B'de tişörtünü çıkardı, yakalandı!

Türkbükü'nde bir haftadır dostlarının 'Plan B' adlı teknesinde tatil yapan ve denize girmemesiyle dikkat çeken Beyazıt Öztürk, sonunda tişörtsüz olarak objektiflere yakalandı. Geçtiğimiz hafta sonu Demirci Köyü koyunda 'üstsüz' görüntülenen ünlü şovmenin fazla kiloları gözlerden kaçmadı. Yeşil mayosuyla güverteye çıkan Beyaz, fotoğraflarının çekildiğinden habersiz göbeğini gere gere güneşlendi. Teknedeki hanımlarla da keyifli sohbetler eden Beyaz, esprileriyle de herkesi kahkahaya boğdu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
Ruhum eskilerde yaşamış gibi

Geçmişe oranla artık daha sade bir yaşam sürdürmeyi seçen ve yıllardır sarı saçlarıyla boy gösterdikten sonra saç rengini doğal rengine boyatan Tuğba Ünsal, artık doğallıktan yana olduğunun altını ısrarla çiziyor. "Doğal olmanın daha iyi olduğuna karar verdim. Fark ettim ki beğendiğim kadınların hepsi doğal kadınlar" diyen Ünsal, ekliyor: "Ben daha sade bir hayat yaşamaya karar verdiğim için kendimle uğraşmamaya başladım. Çünkü uğraşacak daha önemli şeyler olduğunu fark ettim. Üç aydır manikür yaptırmıyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/06/2009
Her şeyi bilmekten dirseğini çürüttü

Bir şirketin internet sitesinde 'Her şeyi bilen kadın' olarak boy gösteren ünlü oyuncu Şenay Gürler, "Bu imajı yansıtmak için çekimlerde hep aynı pozisyonda durduğumdan sağ dirseğim çürüdü" dedi ve ekledi: Her şeyi bilmek çok da iyi değil
BİZE ULAŞIN