Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009

Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Derecemden memnunum
Belçika adına yarıştığı Miss Universe yarışmasında 74 güzel arasında 12. seçilen Zeynep Sever konuştu: Aldığım sonuçtan memnunum, Belçika uzun yıllar sonra bu yarışmada ilk 15'e girebildi. Bunu başardığım için mutluyum" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Lezbiyen rollerinde çok rahat
‘Transformers’ serisinin güzel yıldızı Megan Fox, sinemada lezbiyen rollerini oynamakta hiç zorlanmadığını açıkladı. Fox, “Kadınlarla öpüşmek benim için hiç zor değil. Kadınların yanında kendimi çok daha rahat ve güvende hissediyorum” diye konuştu. 23 yaşındaki ünlü aktris, erkeklerle bu tür sahnelerde oynarken utandığı ve kendisini rolüne veremediğini itiraf etti.
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Hayatı sadece işe bağlamamak gerek!
Son yıllarda rol aldığı dizileri art arda yayından kaldırılan ünlü oyuncu Aydan Şener, 'Laf Aramızda' programında bir dönem antidepresan kullandığını belirterek; Mesleki başarısızlıkların yanında başka şeyler de oldu" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Tolgahan benim Tarık Akan’ım
Filmde fakir oğlan 'Ali'yi oynayan Tolgahan Sayışman: Bergüzar'ın beni Tarık Akan'a benzetmesi çok güzel. İnşallah ben, o etkiyi yaratabilirim

*HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Bu yıl tek film çevirecek
Oscarlı ünlü aktris Gwyneth Paltrow, 2010 yılında sadece tek film çekeceğini açıkladı. Yeni sezonda kendisini sinema dışındaki işlerine vermek isteyen Paltrow, kadınlar için televizyon programları hazırlamak istiyor. Estee Lauder markası altında kendi güzellik koleksiyonunu piyasaya çıkarmaya hazırlanan Paltrow, aynı zamanda hayır projelerinde çalışmak istediğini de dile getirdi.
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Tuğba'nın 'kasap'ı
Tuğba Ekinci, Ortaköy Anjelique'e Osman Kasap isimli erkek arkadaşıyla geldi. "O bestecim, aramızda bir şey yok" diyen Ekinci, bu açıklamasına rağmen içeride Kasap'la samimi görüntüler sergiledi.
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Sosyete çok iğrenç!
Taşkışla'da düzenlenen tüm defileleri izleyen Deniz Berdan; 'sosyetik' ve 'ikoncan' diye tanımlanmasına tepki gösterdi: "Sosyete çok korkunç ve iğrenç bir laf. 22 yaşından beri çok sıkı çalışıyorum. Sadece sosyete diye tanınmak hoşuma gitmiyor!"
TALİHSİZ AÇIKLAMA
'İkoncan' diye anılmak istemediğini de belirten Berdan, "İkoncan lafı bence çok kıro. Moda benim sadece hobim" dedi. Deniz Berdan; yakın dostları Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman'ın gündem yaratan ayrılığına dair de şunları söyledi: "Nurettin'in Eda için yaptığı 'iffetsiz' açıklamasını çok talihsiz buldum. Ben ikisini de çok severim. Bence Eda'nın üzerine çok gidiyorlar."
Magazin gündeminden başlıklar 30/08/2009
Lohan zor durumda
Oynadığı filmlerden çok, özel hayatıyla gündemde olan Lindsay Lohan’ın başı dertten bir türlü kurtulmuyor. Geçtiğimiz günlerde evine hırsız giren genç aktris, bir film galası için kiraladığı 2 milyon dolarlık mücevherlerini de bu soygunda kaptırdı. Mücevher firmasının sahibi Lohan’la görüşerek mücevherlerin para karşılığının hemen ödenmesini talep etti. Olay sonrası zor durumda kalan genç aktrisin birlikte çalıştığı yapımcılardan borç istediği söyleniyor.
BİZE ULAŞIN