Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009

  • Çarşamba 30.09.2009
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Tamer ile Sezin aşka geldi

'Aşk-ı Memnu' dizisinin ateşli sevişme sahneleriyle günlerce adından söz ettirmesinin, 'Bir Bulut Olsam'ın RTÜK uyarısı alacak kadar dikkat çeken sahnelerinin ardından, 'Ah Kalbim' de, tutku dolu ama daha mütevazı bir sahneye imza attı. Aile komedisi 'Ah Kalbim' dizisinde birbirlerini sevmelerine rağmen bir türlü kavuşamayan iki aşığı canlandıran Tamer Karadağlı (Kamuran) ile Sezin Akbaşoğulları (Candan) sonunda muratlarına erip, öpüştüler. Bu görüntüler 5 Ekim'de izleyiciyle buluşacak.
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Gürsel: Canımı yakanın canını yakacağım

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Mustafa Fehmi Okay'ın telefon görüşmelerinde, Ece Gürsel'le 20 bin lira karşılığında beraber olduğunu söylediği ileri sürüldü. Haberler üzerine açıklama yapan Ece Gürsel, "Tamamen hayal ürünü olan bu olayda, bazı mankenlerin adlarının baş harfi yazılıp, benim adımın bastıra bastıra konuda geçmesi nasıl bir habercilik anlayışıdır? Bu kişiler hakkında en ağır ceza davasını açacağım. Adı geçen Mustafa Fehmi Okay'ı ne ben tanırım, ne de o beni tanır" dedi. Ankara'da podyuma çıkan Gürsel buradaki açıklamasında ise yıpratılmaya çalışıldığını belirterek "Canımı yakanların canını yakacağım" dedi. Öte yandan olayda adı geçen mankenlerin konuşmalarının çoğunun 'sponsorluk anlaşması' üzerine olduğu, suç unsuru taşımadıkları için de işlem yapılmayacağı öğrenildi.

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Gülben dostum değil ama birbirimizi severiz

Yıllardır birbirlerine rakip gösterilen Hülya Avşar ile Gülben Ergen'in arasından su sızmıyor. Bu olumlu gelişmenin nedeni ise Avşar Kızı'nın Ares ile Güney bebekleri ikinci kez ziyareti etmesi. Önceki gün Gülben Ergen'in Boğazköy'deki evine gidip, ikizlerle hediye götüren Hülya Avşar, 'rakibiyle' ilgili hislerini şöyle ifade etti: "Eskiden Gülben ile sürekli karşılaştırılıyorduk ve bu durum hoşuma gidiyordu Keşke herkesin Gülben gibi rakibi olsa! Biz Gülben ile dost olmayabiliriz ama birbirimizi severiz. Annem öldüğü zaman Gülben'in yaptıklarını unutmam mümkün değil. İkizlerini görmeye gittiğimde beni çok iyi ağırladı. Gülben sevecen bir kadındır zaten..."
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Niye çocuğum Amerika'da doğsun, ben Türk'üm

'Saba Tümer'le Bu Gece' programına konuk olan Okan Bayülgen, Amerika'da doğum yapanları eleştirdi. "Ben Türk'üm, çocuğum da Türk" diyen Bayülgen, bu nedenle kızı İstanbul'un, Amerika'da doğması gibi bir düşüncesinin hiç olmadığını söyledi. Evliliğin amacının çocuk yapmak olduğu belirten Bayülgen, çocuğunu şu anda bir birey olarak gördüğünü ve çocuğunun görüntülerinin basında yer almasını istemediğini vurguladı. Daha önce söylediği "Şirin de ben de çocuk sevmiyoruz" açıklaması ile basının gündeminde uzun süre yer alan ünlü şovmen, şöyle konuştu: "Bir yerde duruyorsun, koşarak bir adam geliyor ve senin çocuğunu mıncırıyor. Çek elini be! Yani ne dokunuyorsun ki! Ben bunu kimseye yapmam. Bizim böyle bir çocuk budalalığımız yok. Yani bir çocuk görünce hemen yanına gidip sevmiyoruz!" Bayülgen ayrıca doğumhanede klasik müzik değil, ünlü rock grubu Led Zeppelin'i çaldıklarını söyledi.
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Cem Davran’ın eski partneri Ataizi: Tülin'i kıskandım

Bir dönem Cem Davran’ın ekran partneri olan Hande Ataizi, Davran’ın ‘Güzel Bir Gün’ programındaki ekürisi Tülin Şahin’i kıskandığını söyledi. Önceki gün canlı yayına bağlanan Ataizi, “Kıskansam da Tülin’i çok severim. Ekranda birbirinize çok yakıştınız” dedi. Hande Ataizi; Cem Davran’ın ‘özel hayatıyla ilgili’ sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Özel hayatımda mutluyum. Şu anda hayatımda hiç kimse yok. Bundan sonra kendimi sadece işime verdim.”
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Arkadaşlarım eşcinselmiş

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ'un geçtiğimiz günlerde yaptığı "Gay rolünü seve seve oynayabilirim" açıklaması herkesi şaşırtmıştı. Altuğ, bunun sebebini 'Süper Star Life' programına anlattı. Altuğ şunları söyledi: "Çok yakın bir arkadaşım, hatta arkadaşlarım yıllar sonra gay olduklarını açıkladı. Öğrendiğimde şaşırdım ancak benim için hiçbir şey değişmedi. Onlara önyargılı değilim."
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Vampirlik kanına girdi

‘Sen Nasıl İstersen’ adlı maxi-single’ıyla adından söz ettiren Zeynep Mansur, vampirlerin saldırısına uğradı! Bir dergi çekimi için Mehmet Turgut’un objektifine poz veren Mansur, vampirler tarafından ısırılıp, vampire dönüştü. Şarkıcılığın yanı sıra yazarlığıyla da tanınan Mansur, vampir konseptini yeni albümü için de kullanmayı düşündüğünü söyledi. Genç şarkıcı, kadın-erkek ilişkilerini inceleyen ‘Ben Erkek Olsaydım’ adlı kitabını ise önümüzdeki günlerde piyasaya çıkaracak.
Magazin gündeminden başlıklar 30/09/2009
Demet benden daha da cimri

Bir gece kulübü çıkışında para nedeniyle park görevlisi ile tartışan Erken’i diline dolayan Demet Akalın kameralara, “Beni de Ece gibi cimri göstermeyin” demişti. Ayaklıgazete.com’un haberine göre, Erken yakın arkadaşı Demet Akalın’a yine kameralar aracılığıyla yanıt verdi: “Demet de geçenlerde Romanya’ya gitti ama tek çöp almadan döndü. O benden de cimri!”
BİZE ULAŞIN