Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Seray Sever isyan etti!

Ali Poyrazoğlu'nun 'kalçasını tuttuğu' görüntülerin iki yıl sonra yeniden gündeme gelmesi Seray Sever'i isyan ettirdi. "Bu haberler kişiliğime büyük zarar veriyor" diyen Sever, şunları söyledi: "İki yıl önce Türkmax'ta yayınlanan 'Seray Sever ve Erkekler' programıma konuk olan çok değerli usta Ali Poyrazoğlu'nun gerçekleştirdiği 'canlandırma'nın tekrar gündeme getirilmesinden büyük üzüntü duymaktayım."

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Satılık öpücük!

Fenerbahçe derbisindeki kötü oyunuyla eleştirilerin hedefindeki isim olan GS kaptanı Arda Turan'ın; maçtan iki gün önceki gece yarısı, oyuncu Sinem Kobal ile bir otoparkta öpüşürken görüntülendiği ortaya çıktı! İddialara göre; Turan ve Kobal, FB-GS derbisinden iki gün önce, bir otoparkta saatlerce öpüşmüş. Bir Galatasaray taraftarı da bu aşk görüntülerini cep telefonuyla kameraya almış. Maçın Galatasaray için hüsranla sonuçlanmasının ardından Arda'nın kötü oyununa kızan taraftar, bu görüntüleri TV kanallarına satmak istemiş. Fanatik GS'li, 'otopark aşıklarını afişe ederek', hem para kazanmaya hem de kaptanın kötü oyunundan intikamını almaya çalışıyormuş. 'Kızgın' taraftarın istediği ücreti veren TV kanalı çıkmayınca, görüntüler şimdilik elinde kalmış. Bu öpüşme görüntülerinin ortaya çıkmaması için Arda Turan'dan da para istendiği iddia ediliyor. Arda Turan ise dedikoduları yalanlayarak; ne bu görüntülerden haberi olduğunu ne de kendisini konuyla ilgili arayan biri olduğunu söylüyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Terim'in kızı Merve ehliyetini kaptırdı

Eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim'in ehliyetine "Alkollü araç kullanmaktan" dolayı, 6 ay süreyle el konuldu. Merve Terim, yaklaşık bir senedir işletmeci Ahmet Bara Çetin ile mutlu bir birliktelik yaşıyor. Terim ve Çetin, önceki akşam önce Nişantaşı'ndaki W Kitchen'ın açılışına katıldı daha sonra da Kuruçeşme Choppy'e geçerek eğlendi. Uzun süreli eğlencenin ardından bir arkadaş eşliğinde mekândan ayrılan çift, Beşiktaş'ta polis kontrolüne takıldı. Alkol testine tabi tutulan Merve Terim, 0.82 promil alkollü çıktı. Ehliyetine el konulan ve 6 ay boyunca araç kullanamayacak olan Merve Terim, özel bir şoför çağırdı. Bu arada gazetecileri gören Ahmet Baran Çetin ve yanındaki arkadaşı, paniğe kapılarak uygulama alanından hızla uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Serengil eşine dolandırıcılık davası açacak

Eşi Musa Aytun ile evliliğini bitirme kararı alan Seren Serengil boşanma davası açmadığını ayrı yaşadığı eşinin ayrılmasını beklediğini söyledi. Musa Aytun'un 'Öğrenciliğim dahil, evliliğim süresince çalıştım ve evimin geçimini sağladım. Seren bu süreçte herhangi bir işte çalışmadığı gibi düzenli bir geliri de olmadı. Ayrıca boşanma davası ile para talep edebilmek için basını da alet ederek yapılan hazırlıklar olduğu endişesini taşımaktayım" sözlerine isyan etti. Eşinin köşeye sıkıştığını buyüzden de hakkında farklı iddialar ortaya attığını belirten Seren Serengil 'Evliliğim boyunca eşime ben baktım. Bundan da hiç rahatsızlık duymadım. Çünkü aile kurmayı cok istediğim için fedakarlıklar yaptım. Ama görüyorum ki çok nankör. Annemin kredi kartlarının seri numaralarını öğrenip internetten kumar oynadıgını öğrendik. Birkaç kartından toplam 40 bin lira para cekerek kumar oynadığını tespit ettik. Annem şikâyet edeçekti ama ben o zaman anneme yalvardım annem ses çıkarmadı. Ama artık bu açıklamalarından sonra nankörlüğü bizi çok üzdü. Annem kendisi hakkkında suç duyurusunda bulundu. Dolandırıcılıktan hapse girecek. Hâlâ gereksiz yalan beyanatlarda bulunuyor. Yazık onca emeğime. Kesinlikle zengin bir aile değiller. 2 bin lira maaşla mı bana bakmış' diyerek dert yandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Saran'a gönülden bağlıyım

Hülya Avşar, konuğu Yeşim Salkım'ın "Sadettin Saran'la niye ayrıldınız?" sorusuna önce 'Eyvah' dedi, sonra ekledi: "Aslında gönül durumuyla ben hâlâ bağlıyım. Bu yüzden ayrılık kelimesini pek yakıştıramıyorum. Ama bir şey yaşanıyor, belki de böyle sürecek!
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
İhtiyacı olana pilimi ödünç verebilirim!

Ünlü oyuncu Rasim Öztekin, Okan Baygülgen'in programı 'Disko Kralı'nda, kalbine pil taktırdığını ve 22 kilo verdiğini anlattı. Öztekin'in bu açıklaması üzerine Bayülgen, "Müthiş! Çok prensipli bir oyuncu oldu. 'Burada pilim var, şu kadar saat çalışırım' diyor. Fakat bizim kalp krizi geçirme şansımız var, onun yok" diyerek herkesi güldürdü. Bayülgen, "Dokunabiliyorsun piline. Ben gidip seviyorum onun pilini. Kalbinde bir düzensizlik olduğu taktirde pil her şeyi düzeltiyor" deyince, Rasim Öztekin espriyi patlattı: "Piller iyi çıktı. İhtiyacınız olursa çekinmeyin, isteyin!" (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
Ünlüler nasıl prezervatif alır?

Hülya Avşar Soruyor'a önceki gün '1 Kadın 1 Erkek' dizisinin oyuncuları; Demet Evgar ve Emre Karayel katıldı. Programda Avşar ile Karayel arasında geçen prezervatif muhabbeti çok güldürdü. Avşar, "Ünlü olduktan sonra, gidip de nasıl prezervatif alınıyor?" diye sorunca, Karayel espri yaptı: "Aldırıyoruz yani, o kadar da değil! Yoksa ondan sonra 'Abi ne marka kullanıyorsun?' diyerek cep telefonuyla fotoğrafımızı çekecekler!" Avşar'ın, "Erkeklerin işi de ne kadar zor" demesi üzerine Karayel, yaşanan konuşmalardan utanarak "Gerçekten iyice terbiyesiz biri oldum. Bir an öyle hissettim" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/10/2009
İnsanlar benim gerçekten Yunanlı olduğumu sanıyor

Adanalı' dizisinde rol alan Zeynep Koltuk, "Yunanca zor bir dil. Setteki hocamızla sürekli çalışıyoruz. Ama beni Yunanlı sanıyorlar. Demek ki iyi çalışmışız" diyor ve ekliyor: Aksiyon sahnelerinde zorlanmıyorum ama sağımı solumu morarttığım oluyor.
BİZE ULAŞIN