Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Canlı yayında aşk hesaplaşması

Çapkın kurtların aşk düellosu! Tuluhan Tekelioğlu'nun 'Boğaziçi'nden' adlı programına katılan tiyatrocu Nilgün Belgün ile müzisyen Atilla Atasoy, konu aşka gelince eski defterleri açtı ve büyük hesaplaşmaya girişti. İşte o diyaloglar:

Atilla çok eşli bir adamdı
Tekelioğlu: Sevgili olmayı mı arkadaş olmayı mı tercih edersiniz?
Belgün: Arkadaş... Denedik olmadı. Huylu huyundan vazgeçer mi?
Atasoy: Ne huyu bu?
Belgün: Çok eşli bir adamdı. Tek eşliliği pek sevmez kendisi...
Atasoy: Ama yani gençlik yıllarında birçok insan...
Belgün: Şimdi teke mi döndünüz?
Atasoy: Öyle tercih ediyorum. Nilgün Hanım, siz de az değildiniz o zaman. Yine gözün dışarıdaydı.
Belgün: Biz de altta kalmadık tabii.
Atasoy: Yaaa. Ben görürüm geleceği. O da hiç az değildi. Buna nasıl güveneyim dedim. Laf aramızda tabii...
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Çağla 10 kadını duyunca tabii ki tepki verdi

Yapımcılığını Banu Akdeniz'in, yönetmenliğini Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'Sizi Seviyorum' isimli sinema filminde başrol oyuncusu Emre Altuğ, 10 kadın arasında kaldı. Filmde eşini aldatan bir adamı canlandıran Altuğ, "Tecrübeli ancak eşine yakalanmış bir çapkını oynuyorum" dedi ve ekledi: "10 kadın biraraya gelip bu erkeğe kumpas kuruyor. Olaylar birbirini takip ediyor. 10 kadınla uyanmak her erkeğin hayali olabilir ama bunun bir intikam kumpası olduğunu düşünürseniz, ne büyük bir kabusa dönüşebileceğini de tahmin edebiliriz..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Korsan albümlerimi imzalayıp, dağıttım

Hüsnü Şenlendirici’den korsan itirafı. Ünlü klarnetçi, ilginç olayı şöyle anlattı: “İlk albümüm yaptığımda millete kaset yetiştiremiyordum. Her gören ‘Abi versene imzalı bir kaset’ diyordu. Elde kaset yok, şirketin gönderdiği de iki günde bitti. Ben de gittim bir korsancıya 8- 10 tane albümüm aldım. Onları imzalayıp imzalayıp dağıttım. Bu arada korsancı o kadar meşguldu ki, beni tanımadı bile.”
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Hacıoğlu hayat kurtardı

Foça'da çekilen ve başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh ve Ayça Bingöl'ün oynadığı 'Sonsuz' filminin setinde talihsiz bir olay yaşandı. Şevket Çoruh'un modern bir mafya babasını canlandırdığı, İsmail Hacıoğlu'nun ise uğruna iğne ipliğe döndüğü filmin çekimleri sırasında senaryo gereği denizde bir tekne batırıldı. Hacıoğlu'yla birlikte suya atlayan filmin oyuncularından Ferhat Gündoğdu, yüzme bilmediği için boğulma tehlikesi atlattı. İsmail Hacıoğlu'nun yardım ettiği Ferhat Gündoğdu hemen tekneye çıkarıldı. Ucuz atlatılan bu olayı sette bulunan Mega Magazin programının kamerası görüntüledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Ailesini önce kızdırdı sonra sevindirdi!

Dünya güzeli Azra Akın ile geçtiğimiz haftalarda Çeşme'de samimi bir şekilde görüntülenen İtalyan sevgilisi Francesco Boari, bu kez de Boğaz'da bir balık lokantasında yakalandı. Ancak Akın yalnız değildi. Güzel manken, lokantada İtalyan sevgilisini ailesiyle tanıştırdı. Akın'ın Çeşme'deki samimi görüntülerine tepki gösteren ailesi bu kez sakindi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Mega Magazin objektiflerine yansıyan görüntülerde damat adayıyla baba Nazım Akın karşılıklı oturdu. Mekandan önce müstakbel damat adayı Francesco Boari, ardından da Azra Akın ve annesi Ayda Akın el ele çıktı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Hatırla Sevgili'nin devamı geliyor

atv'nin, Türkiye'nin 60'lı yıllarını anlatan dönem dizisi 'Hatırla Sevgili'nin devamı niteliğinde olacak yeni dizi için start verildi. Tomris Giritlioğlu'nun bir süredir kadro çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüğü yeni dizinin oyuncuları da sonunda belli oldu. Yapımda Hülya Avşar, Bülent İnal, Berrak Tüzünataç, Melis Birkan ve Saygın Soysal rol alacak. 1980 ve sonrasının anlatılacağı dizi Show TV'de yayınlanacak. Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilecek devam dizisini, 'Ihlamurlar Altında' dizisi ve 'Başka Semtin Çocukları' filmine imza atan Aydın Bulut yönetecek. Ekim ayında yayınlanması planlanan yapımın ismi basında kimi defa 'Uyan Sevgili' şeklinde telaffuz edilse de, henüz isim konusunda net bir karar verilmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 31/07/2009
Sadettin Saran’lı sorulara yanıt yok!

İşadamı Sadettin Saran ile yollarını ayırdıktan sonra soluğu Ayvalık’taki yazlığında alan Hülya Avşar, İstanbul’a geri döndü. Yazlığında ailesiyle gözlerden uzak bir tatil yapan Avşar, yeni sezondaki projelerini görüşmek için de çalışmalara başladı.
BİZE ULAŞIN