Haftanın magazin turu 21 - 27 eylül

Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Pişman değilim
Eda Taşpınar, yeni sevgilisi Bora Kozanoğlu ile birlikte Bebek'i turladı! Taşpınar, üzerinde Türkçe anlamı "Hiçbir şeyden pişman değilim!" yazılı Fransızca slogan taşıyan elbisesiyle mesaj verir gibiydi.
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Bizim Allah'tan tek isteğimiz bir bebiş
Karadeniz'de çekilen 'Sevdaya Durmak' filminde rol alan Hakan Eratik, eşi Yeşim Salkım'la tek eksiklerinin bir çocuk olduğunu söylüyor: İnşallah, Allah bize sağlıklı, sıhhatli bir bebiş kısmet eder.
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Reha gerekirse ikizlerin altını da değiştirir
Reha Muhtar'la birlikteliğinden Mina ve Poyraz adında ikiz bebek sahibi olan Deniz Uğur, ünlü gazetecinin düşünceli bir baba olduğunu söylüyor
Geçtiğimiz mayıs ayında, Reha Muhtar'la birlikteliğinden dünyaya gelen Mina ve Poyraz adındaki ikiz bebeklerini kucağına alan Deniz Uğur, bebeklerini ve anne olmayı Mother&Baby dergisine anlattı. Uğur, yarın piyasaya çıkacak ekim sayısı için bebekleriyle poz da verdi...
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
‘Çakma’ Deniz: Ben o değilim!
Beyoğlu’nda bir kafede oturan ve Deniz Çakır’a ikizi kadar benzeyen genç bir kadın, gazetecileri neredeyse yanıltıyordu. Ayaklı Gazete’nin haberine göre, gazeteciler önce Deniz Çakır’ı sevgilisi Nihat Altınkaya’yı aldatırken görüntülediğini sandı. Arkadaşıyla oturan genç kadın ise fotoğrafları çekilince şaşırdı. Deniz Çakır’la karıştırıldığını anlayan genç kadın kahkahalara boğularak, “Ben o değilim” dedi.
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Hayatımdaki erkekler hakkında konuşmam!
Leonardo Di Caprio ile ilişkisi yılan hikayesine dönen model Bar Rafaelli İstanbul'a geldi. Rafaelli katıldığı TV programında özel hayatı hakkındaki tüm soruları ustalıkla geçiştirdi.
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Oğlum Taha keşke doktor olsa
64 yaşında beşinci kez baba olan Ferdi Tayfur, yeni bebeği ilk kez anlattı: İki yaşındaki oğlum bana çok benziyor. Büyüyünce doktor olup insanlara hizmet etsin...
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Jennifer saatiyle mesaj yolluyor!
Ünlü aktris Jennifer Aniston, eski sevgilisi John Mayer'ı hâlâ unutamamışa benziyor. Aniston, ünlü rockçının kendisine bir dönem hediye ettiği altın saati takarak ona yeşil ışık yakıyor.
Haftanın magazin turu  21 - 27 eylül
Daum Anadolu Ateşi'ni izledi
Gösteriden gösteriye kojşan Anadolu Ateşi, önceki gün İstanbul Kuruçeşme Arena'da sahneye çıktı. Gösteriyi eşi ile birlikte izleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Daum, "Türk kültürü çok geniş. Türk tarihi hakkında pek çok şey biliyorum, bu gösteri de o tarih kadar güzel" dedi. Gösteriyi 6 bin kişi izledi.
BİZE ULAŞIN