Sevilen sunucu Esra Erol ilk kez paylaştı "O ilk kavuşma..." Esra Erol'un oğlu Ömer'i kucağına aldığı o anlar duygulandırdı!

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile oğlu Ömer'in doğum gününü kutladı. Esra Erol'un oğlu Ömer'in doğduğu anlarda çekilen video izleyenleri duygulandırdı. Esra Erol ilk kez paylaştığı görüntülere "Ömer'im o ilk kavuşmada seni görmek, koklamak, dokunmak ve sana dualarımda ki gibi sağ salim kavuşmak..."notunu düştü. İşte doğumunda Esra Erol'un oğlu Ömer ile ilk kez karşılaştığı o anlar...

Pazar 22.11.2020 16:57 Güncelleme: Pazar 22.11.2020 16:59
Sevilen sunucu Esra Erol ilk kez paylaştı O ilk kavuşma... Esra Erol'un oğlu Ömer'i kucağına aldığı o anlar duygulandırdı!

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile oğlu Ömer'in doğum gününü kutladı. Esra Erol'un oğlu Ömer'in doğduğu anlarda çekilen video izleyenleri duygulandırdı.

Sevilen sunucu Esra Erol ilk kez paylaştı O ilk kavuşma... Esra Erol'un oğlu Ömer'i kucağına aldığı o anlar duygulandırdı!

Atv ekranlarında hafta içi her gün Esra Erol'da programı ile izleyici karşısına çıkan 37 yaşındaki Esra Erol'un hayranlarıyla çok özel bir anını paylaştı.