Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Eda Taşpınar, üç yıl önce Bodrum’da böyle güneşlenirdi...
Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
9 saat güneşin altında yattı!

Doktorların “Güneşe çıkmayın” uyarısı ‘İkoncan’ Eda Taşpınar’a vız geliyor! Çikolata renkli bir tene kavuşmak için güneşin altında kavrulmayı göze alan Eda Hanım, Çeşme tatilinde de ‘piliç çevirme’ misali döne döne yanıyor. Amcası Adnan Taşpınar’ın Alaçatı’daki restoranının açılışına katılmak için Çeşme’ye gelen Eda Taşpınar; önceki gün Sea Side’da kendini güneşe teslim etti. 38 derece sıcağın altında dokuz saat güneşlenen Taşpınar, üç yıl önce de Bodrum’da benzer görüntüler sergilemişti. Gazetecilere görüntü vermemek için kayalıkların arkasında konuşlanan ‘İkoncan’, paparazzilerden yine kaçamadı!

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Nurettin Hasman, fotoğraf çektirmek istemeyince sevgilisi ile arası bozuldu!
Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Fotoğraf krizi moralini bozdu

Adnan Taşpınar’ın restoran açılışına İstanbul’dan çok sayıda ünlü katıldı. Eda Taşpınar’ın on gündür görmediği sevgilisi Nurettin Hasman da gecenin konukları arasındaydı. Eda Taşpınar ile Hasman arasında fotoğraf çekimleri sırasında gerginlik yaşandı. Nurettin Bey’e bozulan Eda Hanım; diğer konukların önünde tartıştıkları için bir süre asık suratla dolaştı!

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Oya Germen’den DUŞ ŞOVU

‘Kırık kalplerin Oya Ablası’ Oya Germen; Semiramis Pekkan’ın Gündoğan açıklarında demirleyen ‘Tange’ isimli teknesinde duş şovu yaptı. Mayosunun üzerine tül pantolon giyip, üzerinden hortumla su dökerek serinleyen Germen’in görüntüsü; Semiramis Pekkan ile İsmail Akkaya’nın tezahüratlarına neden oldu. Teknenin merdiveninde duş yapan Oya Germen, bir dönem böyle pozlar veren seksi yıldız Bo Derek’i anımsattı.

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Denize açılmayı seviyor

Pınar Altuğ’un eski kocası Umut Elçioğlu da Türkbükü’nde tatil yapıyor. Yakın dostları ile önceki gün Cennet Koyu’nda tekne keyfi yapan Umut Bey; karada güneşlenmek yerine koyları gezmeyi tercih ediyor.

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
Metin Aşık PHELPS gibi

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Metin Aşık, günlerini Türkbükü’ndeki Maki Beach’te geçiriyor. Önceki gün deniz gözlüklerini takarak, uzun süre tempolu şekilde yüzen Aşık; dokuz madalyalı olimpiyat Michael Phelps’i anımsattı. Yüzme konusundaki disiplini ile tanınan Metin Aşık, sağlığına verdiği önemi de gözler önüne serdi.

Tatil günlüğü- 01 Temmuz 2009
EREN evlilik yoluna girdi

Hepsi Grubu’nun üyesi Eren Bakıcı, ‘Hepsi 1’ dizisindeki rol arkadaşı Erman Burmalı ile bir süredir aşk yaşıyor. Basında çıkan haberler yüzünden ailesinin tepki gösterdiğini belirten Eren, ilişkilerini resmiyete dökmeye karar verdiklerini söyledi. “Ailem ya yüzük takın ya da ayrılın” dedi açıklamasını yapan Eren, yaz sonunda nişanlanacakmış.

BİZE ULAŞIN