Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009

Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Yorgunluk atıyorlar

atv’nin uzun soluklu dönem dizisinin yıldızı Erdal Özyağcılar, Bodrum’da yorgunluk atıyor. Önceki gün eşi Güzin Özyağcılar ve yakın dostları Berna Laçin’le sohbet ederken görüntülenen Erdal Bey; kendisini çok iyi hissettiğini söyledi.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
ASLIŞAH, Torba’dan sonra Türkbükü’nde

Uludağ’daki Alkoçlar Otel’in sahibi Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah; Bodrum’un tadını çıkarıyor. Önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Türkbükü’nde dolaşırken objektiflere yansıyan Aslışah Alkoçlar, daha sonra Lola Beach’te güneşlendi. Genelde Torba’daki kendi otelleri La Bouitque’in iskelesinden denize giren Aslışah, bu kez farklı bir mekan tercih etmişti.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Yeni sezona hazırlanıyor

Tiyatrocu Behzat Uygur, ailesiyle birlikte Türkbükü’ne geldi. Yaz sezonunu biraz geç açan Behzat Bey; önceki gün eşi ve çocuklarıyla birlikte yürüyüş yaparken görüntülendi. Bodrum’da bir hafta kalacaklarını belirten Uygur “Yeni sezon için enerji toplamam gerekiyor. Çok yoğun bir sezon bizi bekliyor” dedi.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
İkoncan Eda dondurma sattı

İkoncan Eda Taşpınar, Çeşme’de yengesi Indra ile dondurma satarken görüntülendi. Yedi yıllık sevgilisi Nurettin Hasman’dan ayrılan ve Çeşme’de tatil yapan Eda Taşpınar, amcasının eşi Indra Taşpınar ile birlikte dondurma satarken Mega Magazin kameralarına yakalandı.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Ne güzel uzak kalmıştım!

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı aşklarla magazin basının gözde isimlerinden biri olan Tony Teodorakis, La Boutique Otel’de arkadaşlarının çocuklarını severken görüntülendi. Ailesiyle tatile çıkan Tony Bey, iki yıldır magazinden uzak durmayı başardığını belirterek, “Neden benim fotoğrafımı çektiniz ki?” diye tepki gösterdi.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Haftalık kirası 750 bin TL

Kirası en pahalı dünyanın dördüncü yatı olarak gösterilen ‘Sherakhan’; Bodrum Barbarosbay Koyu’na demir attı. 60 milyon dolar değerindeki yüzen sarayın haftalık kirasının 360 bin Euro (yaklaşık 750 bin TL) olduğu belirtiliyor. Bu görkemli yatla Bodrum’a gelen kişinin ise; Hollanda’nın en zengin iş adamlarından biri olduğu söylendi. 70 metrelik yatta 10 kişinin güneşlendiği gözlenirken; adı sır gibi saklanan işadamı, önceki gün korumalar eşliğinde jet-ski turları attı.
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Sherakhan’ı 15 günlüğüne kiraladığı öğrenilen Hollandalı işadamı, akşam yemeğini ise Kempinski Otel’de yedi. Sherakhan, bir gün Bodrum’da kaldıktan sonra rotasını Yunanistan’a çevirdi
Tatil günlüğü - 07 Ağustos 2009
Sevim Emre’den NAZAR kolyesi

Birkaç gün önce sıcaklardan dolayı kalp ritminde bozukluk nedeniyle hastaneye kaldırılan Orhan Gencebay, bir saatlik kontrolün ardından sağlığına kavuştu. Orhan Baba’nın 4 Ağustos olan doğum günü ise rahatsızlığı nedeniyle ertelenmişti...
BİZE ULAŞIN