Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Modaya uydu loca kiraladı!

Sevgilisi Emir Tamer ile bir dargın bir barışık olan Demet Akalın, Çeşme’de tek başına tatil yapıyor. Yeni açılan Sortie Beach’te güneşlenip, deniz keyfi yapan ünlü popçu; Süreyya Yalçın’ın Bodrum’da başlattığı sezonluk loca kiralama modasına uydu. Hafta sonu sezonluk 10 bin dolara kiraladığı locasında arkadaşlarıyla keyif çatan Akalın, gün boyu iki mayo değiştirdi.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
‘Selena’ tatilde Sinem denizde

atv ekranlarında yayınlanan ‘Selena’dizisinin yıldızı Sinem Kobal, dizi yaz tatiline girdikten sonra sevgilisi Mustafa Sirmen ile Çeşme’ye geldi. Alaçatı Resort Beach’te güneşin ve denizin tadını çıkaran sevgililer, objektiflere birlikte görüntü vermedi. Sinem Kobal, siyah bikinisiyle sahilde boy gösterirken, Mustafa Sirmen denize girmek yerine gölgede oturmayı tercih etti. Sirmen, bütün gün sevgilisinin kız arkadaşlarıyla denizde eğlenmesini seyretti.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Gözlükçü açılışında 2 bin 500 TL harcadı

Her yaz olduğu gibi bu yıl da Çeşme’de program yapan Serdar Ortaç, gündüzlerini Rus sevgilisi Elina ile Penthouse Otel’in havuzunda geçiriyor. Aşkıyla tatilin tadını çıkaran Ortaç, önceki gün Alaçatı’daki bir gözlükçü açılışına katıldı. Ünlü popçu, sevgilisine Gucci, kendisine Pop Sport marka gözlük satın aldı. Yakın dostu Murat Cevahir’e de Carrera marka gözlük hediye etti. Yaklaşık 2 bin 500 TL ödeyen ünlü popçu sonra Alaçatı’da dolaştı.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Beyaz tangalı Nilay

Manken Nilay Dorsa, tatil için geldiği Bodrum Türkbükü’nde seksi vücuduyla dikkat çekti. Güneşlenmek için gittiği Lola Beach’te beyaz tangası ile boy gösteren Dorsa, güzelliğinden emin rahat tavırlar sergiledi. Denize girmek yerine bol bol güneşlenmeyi tercih eden seksi manken, cep telefonunu da elinden düşürmedi.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Hem ziyaret hem ticaret

Genç popçu Murat Boz, konser için geldiği Çeşme’de, sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile tatil yaptı. Alaçatı Resort Beach’te dinlenen sevgililer, gölgelenmeyi tercih ediyordu.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Kızlarıyla dinleniyor

Usta tiyatrocu Derya Baykal, kızları Ferhan ve Derya ile Bodrum’da. Önceki gün Türkbükü’nde denize girip, güneşlenen üçlü; fotoğraflarının çekildiğini fark edince rahatsız oldu. Derya Baykal hemen toparlanıp üzerini giyerken, kızları Ferhan ve Derya da apar topar denizden çıktı. Paparazzileri farketmeden önce denizde birbirleriyle şakalaşan iki kardeş, çok sempatik görüntüler ortaya koydu.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Tarkan kendine yaz imajı yaptı!

Geçtiğimiz hafta sona eren Çeşme Festivali’nin final konserinde hayranlarıyla buluşan Tarkan, ‘tel çerçeveli gözlüğü’ ile dikkat çekti. Konserden sonra Çeşme’deki gece kulüplerini gezen megastar, gece karanlığında bile gözünden gözlüğünü çıkarmadı. Granada Mitta Club’ta sabaha kadar dans edip eğlenen Tarkan, mekanı çok beğendiğini belirterek, “Mekanın yeşil alanla çevrili olduğunu görünce cennete geldiğimi sandım” dedi.
Tatil günlüğü- 07 Temmuz 2009
Yaz sonu evleniyor!

Tarkan’ın ‘eski baldızı’ Berna Öztürk, iki yıldır aşk yaşadığı menajeri Arda Bey’le evlenmeye karar vermiş. Yaz sonundaki düğün öncesinde hem tatil, hem de iş yapan Berna Öztürk, mutlu görünüyor.
BİZE ULAŞIN