Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009

Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Şimdi spordan çıktım!
Hamilelik döneminde aldığı kiloları spor yaparak atmaya çalışan eski manken Güzide Duran, önceki gün İstinye Park’taki bir kafede karşımıza çıktı.
“Şimdi spordan çıktım. Birkaç bir şey alıp hemen kızımın yanına gideceğim” diyen Güzide; cipine binip Tarabya’daki evinin yolunu tuttu. Tekstilci Adnan Aksoy’la evli olan Güzide Duran, kızı Selin’i altı ay önce ABD’de dünyaya getirdi.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009

Güzide Duran, spor sonrası bir kafede oturdu.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Yanındaki kişi yönetmenmiş!
Özcan Deniz ile evlilik hazırlıkları yapan Fahriye Evcen, önceki gün bir erkek arkadaşıyla birlikte Masa Restaurant’taydı. Gayet samimi ve neşeli oldukları gözlenen ikili, fotoğrafları çekilince telaşa kapıldı. Fahriye Evcen hemen hamle yaparak “Arkadaşlar sakın yanlış anlamayın. Yanımdaki kişi bir yönetmen... Onunla bir proje hakkında görüşüyoruz” dedi.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
SÜREYYA: Daha da Bodrum’a gelmem!
İkoncan Eda Taşpınar’ın ardından ‘Yerli Paris Hilton’ namıyla anılan Süreyya Yalçın da Bodrum defterini kapattı! Artık tatil için Bodrum’a gitmeme kararı aldığı öğrenilen Süreyya Yalçın; önceki gün özel şoförüyle Bodrum’da kalan eşyalarını toplatarak, İstanbul’a göndertti.
Bundan sonra yaz tatillerini Miami’de geçireceği söylenen Süreyya Yalçın; Eda Taşpınar, Deniz Berdan, Ivana Sert ve kendisinden oluşan ‘ikoncan kare ası’nı bozan ikinci kişi oldu.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Güneşin altında şampanya sefası
Kamhiler’in Yalıkavak Marina’daki evinde kalan Melda-Sinan Kosif çifti, günlerini Türkbükü’nde denize girerek geçiriyor.
Önceki gün aralarında Hakan Kosif ile Brezilyalı sevgilisi Eveline Rochas’ın da bulunduğu arkadaş grubuyla Cennet Koyu’na giden genç çift; teknede şampanya partisi düzenledi.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Güneşin altında şampanya patlatıp, kadeh tokuşturan Sinan-Melda Kosif, daha sonra kahkahalar eşliğinde denize girdi.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Dondurmacı Uygurlar...
Eşi Çiğdem ve oğulları Nejat ve Behzat’la birlikte Türkbükü’nde tatil yapan Behzat Uygur, gündüzleri denize girip, akşamları da yürüyüşe çıkıyor.
Önceki gün Hoca’nın Yeri isimli restorandan dondurma almaya niyetlenen Behzat Bey; ailece dondurmayı çok sevdiklerini söyledi.
Tatil günlüğü - 12 Ağustos 2009
Tatlıcı'nın tekne ziyareti
Sezon başından beri Türkbükü’nde demirlediği JR isimli teknesinde tatil yapan Şehmuz Tatlıcı, önceki gün Cennet Koyu’na gelen İsmail Kaptanoğlu’nu ziyarete gitti.
BİZE ULAŞIN