Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
Küçük hayranından evlenme teklifi aldı!

Bodrum’a gelmeden bir gün önce Çeşme’deki Sortie Beach’te konser veren Demet Akalın, evlenme teklifi aldı! Kendisini dikkatle izleyen 11 yaşındaki hayranını sahneye davet eden Akalın, “Neden bana çok dikkatli bakıyorsun?” diye sorunca, hayranı “Sana aşığım... Benimle evlenir misin?” dedi. Bu teklifi espriyle karşılayan ünlü popçu; minik hayranına “18 yaşına gelince düşünürüz” yanıtını verdi. Akalın, lame şortu ve örgülü topuzuyla çok şıktı.
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
Plajdaki bebeği ısıra ısıra sevdi

Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’a gelen ünlüler arasında Demet Akalın ve ‘Mavi Şeker’ programının sunucusu Ece Erken de vardı. Önce Kuum Otel’de güneşlenen ikili, daha sonra Bianca Beach’teki plaj partisine katıldı. Akalın partide şampanya içip, bol bol kahkaha atarken Ece Erken ise Ece Erken ve Demet çok Ece Erken ve Demet çok gayet ciddiydi. Bianca Beach’te fotoğraflarının çekildiğini fark eden Demet Akalın, adeta bikini şov yaptı. Plajdaki sevimli bir bebekle uzun uzun ilgilenip, öpen Akalın onunla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Çocuk sevgisi kabaran ünlü popçu minik bebeği kollarını ısırarak sevdi!
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
‘Baba Ocağı’ndan sevgili kucağına
Genç oyuncu Burak Özçivit, başrol oynadığı ‘Baba Ocağı’ dizisinin final yapmasından sonra soluğu tatilde aldı. Önce ailesiyle birlikte Ayvalık’ın Sarımsaklı İlçesi’ne giden yakışıklı oyuncu, hafta sonu da sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler’le Çeşme’ye geldi.
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009

Ayvalık’ta ailesi ile hasret giderdiğini söyleyen Burak, tatilde kilo aldığını ve bol bol denize girip güneşlendiğini belirterek, “Yeni sezonda yine ekranda olacağım. Şu sıralar oynayacağım dizinin senaryosunu okuyorum” dedi.
Özçivit, ağustosta tatile son verip, İstanbul’a döneceğini de sözlerine ekledi.
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009

Burak Özçivit’in bu pozu eski Türk filmlerindeki sahneleri anımsattı...
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
Yaşam koçunun mutluluk tatili
Yaşam koçu ve yoga eğitmeni Nevşah Fidan, ikinci eşi Ahmet Turan ile Çeşme’de tatilde. Gündüzleri denizin tadını çıkarıp, akşamları da Alaçatı sokaklarında el ele turlayan çift; uzun bir tatil yapacakmış... Çif, huzurlu bir tatilin ardından İstanbul’a dönecekmiş...
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
Flaşlar patladı pide yarım kaldı
Oyuncu Ece Uslu, önceki akşam Ilıca’daki Dost Pide’de yemek yerken gazetecileri görünce, tedirgin oldu. Hemen hesabı isteyip, erkek arkadaşıyla mekanı terk etti.
Tatil günlüğü- 28 Temmuz 2009
Çapkın Iglesias’tan gazeteciye öpücük
Dünyaca ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias, İstanbul ve Bodrum’un ardından Çeşme’deki hayranlarını da coşturdu. Anfi Tiyatro’da konser veren Iglesias; Ilıca Otel’in kral dairesinde kaldı. Bir aşçı, üç garson, bir şoför ile on özel güvenlik görevlisinin emrine verildiği Julio Iglesias; aşırı sıcaktan dolayı otelinden pek çıkmadı. Kendisini takip eden bayan gazetecilerden birini öperek, hatıra fotoğrafı çektiren ‘çapkın’ şarkıcı, daha sonra yüzmek için korumalarıyla denize gitti.
BİZE ULAŞIN