Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009

Çarşamba 29.07.2009 09:25
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Nişanlısını unutmuş yeniden aşık olmuş!
Burak Hatipoğlu ile evliliğin eşiğinden dönen Süreyya Yalçın, Bodrum’dan Çeşme’ye transfer oldu. Eski nişanlısı ile karşılaşmamak için Bodrum’u terk ettiği söylenen Yalçın, kısa sürede de yeni bir aşka yelken açtı.
GÖCEK’TE BULUŞTU
Bu konuda ser verip sır vermeyen ve artık medya önünde ilişki yaşamak istemediğini belirten Süreyya Yalçın, yeni sevgilisiyle Datça ve Göcek’te buluşuyormuş.
Söylentilere göre; Süreyya Yalçın yeni aşkının ailesiyle de Datça’da tanışmış. Barış Bey’in adını koluna dövme yaptıran Yalçın, çok mutlu olduğunu ama asla evlilik düşünmediğini söylüyormuş...
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Chris sevgilim değil ama beni çok eğlendiriyor!
Amerika’dan döndükten sonra soluğu Bodrum’da alan Hande Ataizi, son günlerde yanından ayırmadığı İngiliz emlakçı Christopher’ın sevgilisi olmadığını belirterek, “Aramızda aşk ilişkisi yok ama zaman ne gösterir bilemem” dedi.
Adının aşk dedikodularına karıştığı Christopher’ın aslında yatırım uzmanı olduğunu açıklayan güzel oyuncu, bugüne dek yaşadığı hiçbir aşkı gizlemediğini belirterek şunları söyledi: “Chris beni çok eğlendiren bir insan. Ben onun yanındayken huzurluyum onunla vakit geçirmekten son derece memnunum. Bu yüzden başkaları rahatsız olacak diye Christopher ile vakit geçirmekten vazgeçecek değilim!”
Bodrum tatili boyunca İngiliz arkadaşıyla görüşmeye devam edeceğini belirten Ataizi, “Aşk yaşamaktan korktuğum için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali, temkinli davranıyorum” şeklinde konuştu.