Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Nişanlısını unutmuş yeniden aşık olmuş!
Burak Hatipoğlu ile evliliğin eşiğinden dönen Süreyya Yalçın, Bodrum’dan Çeşme’ye transfer oldu. Eski nişanlısı ile karşılaşmamak için Bodrum’u terk ettiği söylenen Yalçın, kısa sürede de yeni bir aşka yelken açtı.
GÖCEK’TE BULUŞTU
Bu konuda ser verip sır vermeyen ve artık medya önünde ilişki yaşamak istemediğini belirten Süreyya Yalçın, yeni sevgilisiyle Datça ve Göcek’te buluşuyormuş.
Söylentilere göre; Süreyya Yalçın yeni aşkının ailesiyle de Datça’da tanışmış. Barış Bey’in adını koluna dövme yaptıran Yalçın, çok mutlu olduğunu ama asla evlilik düşünmediğini söylüyormuş...
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Chris sevgilim değil ama beni çok eğlendiriyor!
Amerika’dan döndükten sonra soluğu Bodrum’da alan Hande Ataizi, son günlerde yanından ayırmadığı İngiliz emlakçı Christopher’ın sevgilisi olmadığını belirterek, “Aramızda aşk ilişkisi yok ama zaman ne gösterir bilemem” dedi.
Adının aşk dedikodularına karıştığı Christopher’ın aslında yatırım uzmanı olduğunu açıklayan güzel oyuncu, bugüne dek yaşadığı hiçbir aşkı gizlemediğini belirterek şunları söyledi: “Chris beni çok eğlendiren bir insan. Ben onun yanındayken huzurluyum onunla vakit geçirmekten son derece memnunum. Bu yüzden başkaları rahatsız olacak diye Christopher ile vakit geçirmekten vazgeçecek değilim!”
Bodrum tatili boyunca İngiliz arkadaşıyla görüşmeye devam edeceğini belirten Ataizi, “Aşk yaşamaktan korktuğum için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali, temkinli davranıyorum” şeklinde konuştu.
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Süleyman Bey’e kadın şapkası!
Roman Mağazaları’nın sahibi Süleyman Toplusoy, tatil yaptığı Türkbükü’nde deniz ve güneşin tadını çıkarmayı sürdürüyor. Önceki gün kız arkadaşlarına zodiac turu attıran Süleyman Bey, başındaki geniş kenarlı kadın şapkasıyla dikkat çekti. Şapkası rüzgardan uçmasın diye çaba harcayan Toplusoy’un keyfi hayli yerindeydi.
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Bana ‘playboy’ denmesi Masha’yı huzursuz etti!
Gençlik yıllarında ‘playboy’ namıyla anılan İlker Mengi: Masha’ya “Gazeteciler fotoğrafını çekerse tepki verme” dedim. Buna alıştı ama bana ‘playboy’ denmesinden hoşlanmadı.
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009

Masha: Türk kadınları çok şık ve bakımlı. Avrupa’da kadınlar daha basit giyiniyor ama Türk kadınlarına hayran kaldım. İstanbul gecelerinde Hollywood yıldızları gibiler...
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Puantiyeli bikini başına dert oldu
Sevgilisi Akın Altan’la birlikte Bodrum’da tatil yapan Bengü, puantiyeli bikinisi yüzünden; kendisine 20 mayo vererek sponsor olan Ten Mayoları’nın sahibi Deha Orhan’ı kızdırdı!
Deha Orhan’la yeni mayoları giymek üzere anlaşan Bengü, eski bikinisiyle görüntü verince kısa bir gerginlik yaşanmış.
Sponsoruna ‘puantiyeli bikiniyi yanlışlıkla yanına aldığını’ anlatan Bengü, konuyu güçlükle tatlıya bağlamış.
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
Horon sırası Ege sahillerine geldi
Yaz sezonunun en eğlenceli konserlerine imza atan Karadenizli şarkıcı Volkan konak, yarın akşam Çeşme’de Egeliler’e horon teptirecek!
Tatil günlüğü- 29 Temmuz 2009
‘Kuzey’in oğlu’, 31 Temmuz akşamı da ‘Yıldızlı Turkcell Geceleri’ kapsamında Bodrum’da sahne alacak. Konserde sevilen parçalarını seslendirecek olan Volkan Konak, şarkılarının arasında da Nazım Hikmet’ten şiirler okuyacak. Ünlü şarkıcı, “Dünyanın tüm tasasını birkaç saatliğine unutacağız ve çok eğleneceğiz” diyerek, Egeliler’i eğlenceye davet etti.
BİZE ULAŞIN