Perşembe 26.03.2020 09:18 Güncelleme: Perşembe 26.03.2020 09:27

Tuba Büyüküstün: Koronavirüs salgını bittikten sonra…

Koronavirüs salgını nedeniyle evde karantinada olan ünlü isimler sosyal medyadan canlı yayın yaparak hayranlarıyla buluşuyor. Yaptıkları yayınlarda sanatçı dostlarını da konuk alan ünlü isimler takipçilerinin sorularıyla bilinmeyen yönlerini anlattı. Tuba Büyüküstün, YouTube kanalından Türkçe ve İngilizce sohbet gerçekleştirdi. Koronavirüs nedeniyle günlerini evinde geçiren Tuba Büyüküstün, İngiltere, Miami, Florida, Azerbaycan, Pakistan, Uruguay, Rusya, Filistin, Türkmenistan, Dubai gibi dünyanın farklı ülkelerinden kendisine yazan takipçilerinin sorularını cevapladı. İşte Tuba Büyüküstün'ün dikkat çeken yanıtları…

ABONE OL
Tuba Büyüküstün: Koronavirüs salgını bittikten sonra…

Tuba Büyüküstün, YouTube kanalından hayranlarıyla uzun uzun sohbet etti. İşte Tuba Büyüküstün'ün hayranlarıyla buluştuğu canlı yayından dikkat çeken detaylar…

* Salgın bittikten sonra dışarıda kimsenin olmadığı bir yere gitmek istiyorum.

* Çocuklarımla temas kurmak durumundayım. Çocuklarım gelip bana sarılmak istediklerinde onlardan uzak duramam.

* Zumba dansını çok seviyorum. Salon sporlarından sıkılıyorum.

* Yüzümde henüz estetik yok. Kaşlarımı bir süredir almıyorum.

Tuba Büyüküstün: Koronavirüs salgını bittikten sonra…

*Aşçılık konusunda kendime güveniyorum. Dün yemeğim yandığı için yayından kalkmak zorunda kaldım. Kızlarıma "Yemek yandı" dedim ona rağmen beğendiler. Demek ki iyi bir aşçıyım.

* Oyuncu olmasaydım tasarımcı olurdum.

* Sergi açmayı düşünüyorum. Yaptığım resimler var.

* Dizilerdeki kadar duygusalım.

* Senaryo yazmaya 2011 yılında başladım. İki tane yarım senaryom var ama tamamlamadım. Yazdığım senaryolardan birini bir gün tamamlarsam onun yönetmenliğini üstlenmek çok istiyorum.

* Oyunculukla ilgili benim için iki çok önemli cümle var. Biri "Türkan Şoray neden Türkan Şoray oldu biliyor musun? Çünkü kameranın ne zaman nereden onu gördüğünü hep biliyordu" demişti bir yönetmenim. İkincisi "Tuba, bir büyük oyunculuk bir de yapmacık oyunculuk vardır. Bir de doğal oyunculuk vardır. Sen hangisi olmak istiyorsun?" Bu ikisi benim oyunculukla ilgili algımı açtı.