"Ünlü" kavgalar

Ünlü kavgalar

TİMUÇİN ESEN
Timuçin Esen’in bu görüntüleri son günlerin en çok tartışılan konularından biriydi. Bu olay, ünlülerle magazinciler arasındaki gerilimi tırmandırdı, özel hayat tartışmalarını gündeme getirdi.

Ünlü kavgalar

Levent Kırca, Timuçin Esen, Muazzez Abacı derken, ünlülerin kavga görüntüleri Türkiye'nin gündemine oturdu. Ama tüm bunlar yeni değil. Biz bu filmi daha önce de görmüştük...

Ünlü kavgalar

BANU ALKAN
Suyla gelen tokat

Bir zamanların Afrodit lakaplı sinema sanatçısı Banu Alkan, uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'den canlı yayında tokat yemişti.

Ünlü kavgalar

'Dobra Dobra' programına konuk olan iki sevgili, sohbet ederken Banu Alkan'ın Taşdemir'e bir bardak su atması üzerine, Taşdemir sinirlenerek Alkan'ı tokatlamıştı. Olaya reklam diyenler de oldu, Taşdemir'i kadına şiddet uyguladığı için kınayanlar da…

Ünlü kavgalar

SEVDA DEMİREL
'Ne dedin sen!'

Cem Davran ve Hande Ataizi'nin birlikte sundukları 'İkikere Kiki' adlı programın konuğu Sevda Demirel: "Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum.

Ünlü kavgalar

Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur'' deyince Hande Ataizi de Demirel'e, fuhuştan gözaltına alındığını hatırlattı. Bunun üzerine çok sinirlenen Demirel, ''Ne diyorsun sen'' diyerek ayağa fırlayıp, Hande Ataizi'ni tokatladı.

Ünlü kavgalar

HANDE ATAİZİ
Şemsiyeli salvo

Geçtiğimiz aylarda Hande Ataizi bu defa şiddete maruz kalan değil, kavga çıkaran taraftaydı. Güzel oyuncu, bar çıkışında, soru soran gazetecilere sinirlenip, elindeki şemsiyeyle kendisini görüntülemeye çalışan kameramana vurdu.

Ünlü kavgalar

Ataizi daha sonra kendini şu sözlerle savundu: "Yol boyunca peşimden gelip sinirlerimi kaldırdılar. Niye çekiyorlar anlamıyorum. Beni taciz ediyorlar. O anda tepem attı."

BİZE ULAŞIN