Cumartesi 16.10.2021 12:14 Güncelleme: Cumartesi 16.10.2021 12:23

Unutulmaz dizilerden Asmalı Konak'ın kadınları yıllar sonra buluştu! Asmalı Konak'ın Dicle'si, Hayriye'si, Zeynep'i... Onları bir de şimdi görün!

2000'li yılların başında izleyici ile buluşan Asmalı Konak unutulmaz diziler arasına adını altın harflerle yazdırdı. Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oldu Asmalı Konak başarılı oyuncu kadrosu ile gönülleri feth etmişti. Final bölümü aldığı %76'lık izlenme payı ile Türk televizyon tarihine damga vurdu. Dizi izleyiciye veda edeli 18 yıl oldu. Peki bir dönem evimize konuk olan o oyuncular geçen yıllar arasında ne kadar değiştiler dersiniz? Asmalı Konak'ın kadın oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi. Asmalı Konak'ın Hayriye'si Goncagül Sunar buluşmadan kareleri paylaştı. İpek Tuzcuoğlu, Eylem Yıldız ve Aysun Metiner'in buluşmasına beğeni yağdı. İşte Asmalı Konak oyuncularının son halleri...

ABONE OL
Unutulmaz dizilerden Asmalı Konak’ın kadınları yıllar sonra buluştu! Asmalı Konak’ın Dicle’si, Hayriye’si, Zeynep’i... Onları bir de şimdi görün!

2000'li yılların başında izleyici ile buluşan Asmalı Konak unutulmaz diziler arasına adını altın harflerle yazdırdı.

Unutulmaz dizilerden Asmalı Konak’ın kadınları yıllar sonra buluştu! Asmalı Konak’ın Dicle’si, Hayriye’si, Zeynep’i... Onları bir de şimdi görün!

Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oldu Asmalı Konak başarılı oyuncu kadrosu ile gönülleri feth etmişti.