Uygun adım hayatlar

Uygun adım hayatlar
Tuğçe Kazaz

Kenan Doğulu ile Tuğçe Kazaz’ın Derimod’un 2004 koleksiyonu için yapılan moda çekimlerini hatırlayacaksınız. Uyum içinde gördüğümüz çifti birbirlerine ne çok yakıştırıyorduk. Hatta bu reklam anlaşması sırasında altı ay boyunca ayrılmayacaklarına dair bir sözleşme bile imzalamışlardı. E tabii bu aşkın da süresi doldu ve çift yollarını ayırdı.
Uygun adım hayatlar
Uygun adım hayatlar

Birbirinin ruh ikizi gibi görünen çiftleri görünce imrenerek bakıyor, ayrıldıkları zaman da şaşırıyoruz. Hayranlıkla izlediğimiz o ilişkide çiftlerden birinin sürekli olarak diğerinin elbisesiyle gezdiğini ise çok sonra anlıyoruz. Özellikle kadınlar ilişkiyi devam ettirmek için sevgililerinin alışkanlıklarını, zevklerini, hayat tarzını hatta inancını kopyalayıp ona uygun hareket ediyor...

SİNEM BARKIN/AKTÜEL
Uygun adım hayatlar
Doğulu’dan ayrılan Kazaz’ı, biraz da mahallemizin kızı kontenjanından gördüğümüz için olsa gerek; Yunanlı sevgilisiyle aşk yaşamaya başlayınca ezberimiz bozuldu. Yorgo Seitaridis ile kilisede evlenip din değiştirdiğini açıklayan ünlü manken Yunanistan’a yerleşti. Gelin görün ki Tuğçe’nin uyum çabası bu evliliği sürdürmeye yetmedi. Çift birkaç ay önce boşanınca Tuğçe yeniden Türk karasularına girdi.
Uygun adım hayatlar
Harun Tan

Modellikten kitap yazmaya, televizyon programından pilates öğretmenliğine kadar on parmağında on marifet olan Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan bildiğimiz en "uyumlu" koca. Harun Tan Ebru Şallı'nın hızına yetişmek için pilates öğreniyor ve spor yapıyor
Uygun adım hayatlar
Selin Toktay

Bir zamanlar Athena'nın solisti Gökhan'la flört eden Selin Toktay eğlence hayatının içindeydi. İşadamı Ali Rıza Derici ile evlenen eski manken, dövmelerini sildirdi, Umre'ye gitti, namaz kılmaya başladı, hatta türban bile taktı.
Uygun adım hayatlar
Sibel Tüzün

Sibel Tüzün sahneye ilk çıktığında güçlü sesiyle farklı olduğunu kanıtlamıştı. Belli ki bu kanıt kendisine yeterli gelmedi. Daracık deri pantolonu ve vücudunu giysi gibi saran dövmeleri yaptırdığında Rock’çı kocası Levent Candaş ile evliydi. Sanatçı boşanmayla beraber sert imajından da ayrıldı.
Uygun adım hayatlar
Bugünlerde pek bir mülayim, fırfırlı elbiselerle bile görülmüşlüğü var. Değişimin sebebi şimdiki eşi Engin Güven olsa gerek.
Uygun adım hayatlar
Burcu Esmersoy

Eski Türkiye güzeli spor spikeri Burcu Esmersoy futbolcu Ümit Karan ile birlikteyken çiftin giyim tarzı da uyumluydu.
BİZE ULAŞIN