2019 Hyundai Veloster

2019 Hyundai Veloster

Hyundai, spor otomobiller serisine Yeni Veloster ile devam ediyor. Amerika'nin ünlü otomobil fuarı Detroit'te ziyaretçilerin beğenisine sunulan Yeni Veloster, 1.6 litrelik turbo motoruyla 201 beygir güç üretiyor. Veloster N ise tam 275 beygir gücünde.Hyundai, spor otomobiller serisine Yeni Veloster ile devam ediyor. Amerika'nin ünlü otomobil fuarı Detroit'te ziyaretçilerin beğenisine sunulan Yeni Veloster, 1.6 litrelik turbo motoruyla 201 beygir güç üretiyor. Veloster N ise tam 275 beygir gücünde.

2019 Hyundai Veloster

Hyundai, Yeni Veloster, Yeni Veloster Turbo ve Veloster N modellerini Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı'nda tanıttı. Güney Kore ve California'daki tasarım merkezlerinin ortak çalışmasıyla ortaya çıkan yeni tasarım, araca üstün bir kimlik katıyor. Yeni Veloster, yenilenen dış tasarımının haricinde tamamen yeni iç mekanıyla da iddialı. Yeni Veloster, güç aktarma organı iyileştirmeleri ve geliştirilmiş yeni nesil bilgi-eğlence ve bağlantı özellikleriyle de fuarda adından sıkça söz ettirdi.

2019 Hyundai Veloster

Yeni Veloster, arka koltuklara girişi kolaylaştırmak için asimetrik 2+1 kapı konfigürasyonunda sunuluyor.

2019 Hyundai Veloster

Önden bakıldığında, LED farlar ve LED gündüz farları, çarpıcı yeni tip bir ızgara tasarımı dikkat çekiyor.

2019 Hyundai Veloster

Fonksiyonel hava girişleri, hem görsel hem aerodinamik açısından son derece etkili. Hyundai'nin yeni tasarım anlayışından izler taşıyan kademeli ızgara ve sportif duruşu perçinleyen geniş hava girişli tampon da üç boyutlu ambiyansı simgeliyor.

2019 Hyundai Veloster

18 inç şık jantlar, arkaya doğru alçalan tavan yapısı ve genişletilmiş çamurluk ağızlarıyla Yeni Veloster, daha dinamik ve daha zinde bir görsellik sunmuş oluyor.

2019 Hyundai Veloster

Veloster N ise normal versiyona göre daha farklı bir süspansiyon sistemi kullanıyor.

2019 Hyundai Veloster

Maksimum performans için elektronik kontrollü, daha sert ve daha alçak bir setup kullanan N'de hızı ve sürüş zevkini simgeleyen kırmızı tampon ve marşpiyel şeritleri kullanılıyor.

BİZE ULAŞIN