Perşembe 02.12.2021 07:28 Güncelleme: Perşembe 02.12.2021 07:36

Burak Elmas'ın açıklamaları sonrası çarpıcı sözler! "G.Saray yıldız oyuncuyu istemiyor"

Son dakika...Galatasaray Başkanı Burak Elmas, medya mensuplarıyla düzenlediği sohbet toplantısında flaş açıklamalar yaptı. Hakemlerden TFF'ye, MHK'den transfere dair birbirinden önemli konularda gündemi değerlendiren Elmas'ın sözleri gündemdeki yerini koruyor. Başkan Elmas'ın toplantısına katılan Sabah Gazetesi'nin usta yazarı Levent Tüzemen, gözlemlerini kaleme aldı. Soyunma odası koridorlarında ses kaydı yapan gözlemcinin deşifre edilip mahkemeye verilmesi gerektiğini belirten Tüzemen, transfere dair önemli tespilerde de bulundu.

ABONE OL
Burak Elmas’ın açıklamaları sonrası çarpıcı sözler! G.Saray yıldız oyuncuyu istemiyor

Son dakika...Galatasaray Başkanı Burak Elmas, gündeme dair çarpıcı değerlendirmeler yaptı. Medya mensuplarıyla bir araya gelen Elmas, soyunma koridorlarında ses kaydı yapan gözlemci bulduklarını, bazı hakem raporlarının gözlemciler tarafından değiştirildiği ve istenmeyen 9 hakemin olduğunu ifade etti. Transfere dair de konuşan Elmas, her oyuncuyu satabileceklerini söylerken, Mohamed'in bonservisini almak için ise daha 1 aylık vakitleri olduğunu dile getirdi.

Burak Elmas’ın açıklamaları sonrası çarpıcı sözler! G.Saray yıldız oyuncuyu istemiyor

Burak Elmas'ın toplantısına katılan Sabah Gazetesi'nin deneyimli yazarı Levent Tüzemen, değerlendirmelerde bulundu. İşte detaylar...

Burak Elmas'ın toplantısına katıldınız. Genel olarak nasıl buldunuz?

Çok cesur açıklamalarda bulundu. Medyanın başkandan röportaj adına idmanların açılmasını istemesini doğru buluyorum.