Emre'nin vukuatları

Fenerbahçe'nin hırçın yıldızı Emre Belözoğlu uslanmıyor. Bursaspor maçında Cristian ile hem sahada hem koridor ve soyunma odasında yaptığı kavga olayı git gide büyüdü.

Emre'nin vukuatları

16 Nisan 2012: Fenerbahçe - Trabzonspor

Trabzonsporlu Zokora maç sonrası müthiş açıklamalar yaptı. Hedefindeki kişi olay adam Emre'ydi. Oynaması da oynamaması da olay futbolcu için Zokora, "Emre bana 'pis zenci' dedi" açıklamasını yaptı. Zokora, şunları söyledi: "Bence maçın sonucundan daha önemli bir nokta var. Bu da beni hayal kırıklığına uğrattı. Emre ile aramızda diyalog geçti. Kendisi bana 'Pis zenci' dedi. Sow ile Yobo ile kader birliği yapan bir oyuncunun bir Afrikalı oyuncuya hakaret etmesi utanç. Ben kendisine cevap vermedim. Ama olay çıksa kimbilir ne ceza alacaktık. Kameralarda bu görüntü vardır. FIFA bu konuda çok büyük adımlar atıyor. Kendi imajımı daima olumluluk üzerine kurdum. Kendisi bana sineye çekebileceğim bir davranış sergilemedi. Utanç verici bir hareketti. Ben bunu bir bahane için söylemedim. Bana İngilizce söyledi. 'Fucking Nigger' dedi. Bu ikisini birbirinden ayıralım. Biz bir maç kaybettik ama bu çok utanç verici bir durum. Kesinlikle Emre'yi karalamak için yapmadım. Gelişen bir diyalogdan sonra ben kendisine 'Müslüman değil misin' diye sordum. Bana hiçbir şekilde cevap vermedi."

Emre'nin vukuatları

Fenerbahçe'nin hırçın yıldızı Emre Belözoğlu uslanmıyor. Bursaspor maçında Cristian ile hem sahada hem koridor ve soyunma odasında yaptığı kavga olayı gitgide büyüdü.