Emre'ye çok sert cevap

Emre'ye çok sert cevap

'Adam'lık tartışması büyüdü!

Spor Toto Süper Lig'de dün akşam Ankaragücü ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabakanın ardından Ankaragücü Genel Sekreteri Levent Çamur hakkında canlı yayındaki çeşitli iddialarda bulunan Emre Belözoğlu'na, başkent kulübünden sert yanıt geldi.

Ankaragücü Spor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yaptığı basın açıklaması ise şu şekilde:

"Fenerbahçe maçının sonrasında oluşan suni gündemi büyük bir endişe ve hayret içerisinde takip etmiş bulunmaktayız. 12.12.2010 tarihinde yapılan ve takımımızın 2-1 üstünlüğü ile sonuçlanan Fenerbahçe müsabakası sonrasında Fenerbahçe futbolcusu Emre'nin yaptığı açıklamaları ve sonrasında oluşan suni gündemi büyük bir endişe ve hayret içerisinde takip etmiş bulunmaktayız.

Emre'ye çok sert cevap

Müsabaka sonrasında, takımımıza ait soyunma odasına yabancı bir şahsın girdiğini gören Genel Sekreterimiz Sayın Levent Çamur doğal olarak kulüp personelimize bu şahsın kim olduğunu sormuş ve neticesinde şahsın Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Medya sorumlusu olduğunun ve forma getirdiğinin söylenmesi üzerine herhangi bir söylem ve müdahaleden bulunmadan soyunma odasından ayrılmıştır. Sonrasında soyunma odası koridorunda beklerken Fenerbahçe futbolcusu Volkan Demirel'in tahriklerine uğramış ve aralarında kısa bir gerilim yaşanmıştır.

Ancak bu gerilim esnasında bazı gazetelerde yer aldığı gibi Genel Sekreterimiz Levent Çamur'un kesinlikle Fenerbahçe Spor Kulübü'ne karşı kötü söz ve küfür içeren herhangi bir ifadesi olmamıştır. Zaten gazetelerde bu konu ile ilgili yer alan haberlerin tümü de imzasız olduğu gibi bahsettiğimiz gibi gerçekleşen bir olay Fenerbahçe Spor Kulübü kafilesi tarafından maksatlı olarak saptırılarak gündem değiştirme çabasına dönüşmüştür. Bu çaba ve iftiralar takımımızın aldığı haklı galibiyetin önüne geçemeyeceği gibi, Emre'nin ve takım arkadaşlarının aldığı mağlubiyete de asla mazeret olamayacaktır.