Cuma 26.11.2021 01:30 Güncelleme: Cuma 26.11.2021 01:30

Avrupa Ligi D grubu'nda Fenerbahçe puan durumu nasıl, kaçıncı sırada? 2021 (UEFA Avrupa Ligi D grubu) Fenerbahçe puan durumu ve sıralaması son durum!

Avrupa Ligi 5. Haftada Olympiakos ile karşı karşıya gelen sarı lacivertli takımın mücadelesi sürerken milyonlar Fenerbahçe UEFA puan durumu ve sıralaması araştırmasına çıktı. Ülkemizi temsil eden sarı kanaryaların bügünkü maç ardından D grubundaki sıralaması merak ediliyor. Bu noktada ise "Avrupa Ligi D grubu Fenerbahçe puan durumu nasıl, kaçıncı sırada?" soruları yanıt aramaya başladı. İşte 25 Kasım 2021 Olympiakos maçı sonrası Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi puan durumu ve tüm detaylar...

ABONE OL
Fenerbahçe Avrupa Ligi D grubu puan durumu ve sıralaması son durum: UEFA Avrupa Ligi D grubu Fenerbahçe puan durumu nasıl, kaçıncı sırada?

Sarı lacivertli temsilcimizin bu akşam gerçekleşen Olympiakos maçının ardından Avrupa Ligi D grubu Fenerbahçe puan durumu merak konusu haline geldi. Sarı kanaryalar Yunanistan'daki mücadelesine devam ederken öte yandan "2021 Avrupa Ligi D grubu Fenerbahçe puan durumu nasıl, kaçıncı sırada?" soruları yanıt aramaya başladı. Kanaryalar maç öncesinde 5 puanla D grubunda 3. Sırada yer alıyordu. İşte Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi puan durumu ve detaylar...

Fenerbahçe Avrupa Ligi D grubu puan durumu ve sıralaması son durum: UEFA Avrupa Ligi D grubu Fenerbahçe puan durumu nasıl, kaçıncı sırada?

Avrupa Ligi D Grubu puan durumu :

1- Eintracht Frankfurt / 11 puan

2- Olympiakos / 9 puan

3- Fenerbahçe / 5 puan

4- Royal Antwerp / 2 puan