Hangi yazarların tahmini tuttu?

Hangi yazarların tahmini tuttu?
Pazar günü oynanan Fenerbahçe - Galatasaray derbisinden önce yazarlar tahminde bulundu. Bakın hangi yazarlar derbinin sonucunu bildi...
Hangi yazarların tahmini tuttu?
HINCAL ULUÇ (SABAH) Futbolu hiçbirisi doğru dürüst oynamadıkları için her maç her türlü sonuçla bitebilir. Fenerbahçe de Galatasaray da rakiplerini hezimete de uğratabilir, hezimete de uğrayabilirler. Çünkü kötü oynuyorlar. Savunmaları felaket, her an gol yiyebilirler. Bu kadar kötü savunmalarla maç sonuca tamamen fırsatların değerlendirilmesine bakar. Bir de çok çabuk sinirleniyorlar. Mağlup durumda oynamaya tahammülleri yok. Sahada çok çabuk eksilebilirler. İyi takım değil ama Fenerbahçe, Trabzon’un kaçırdıklarını atar. Saracoğlu’nda Galatasaray 3-0 öne geçsin, hiçbir Galatasaraylı galibiyetten emin olmasın. Çünkü Galatasaray her zaman gol yemeye hazır bir takım. Rakibin atmasına da gerek yok kendi hazırlıyor.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
HAŞMET BABAOĞLU (SABAH) Galatasaray'ın orta sahası bana göre zayıf. Eğer Fenerbahçe Keita'yı durdurabilirse maçı 2-1 alır.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
EMRAH KAYALIOĞLU (SABAH) Fenerbahçe şu anda Kadıköy'de bence favori bu maç için. Skor açısından erken bir gol bulması durumunda G.Saray'ın defans zaaflarından daha da kolay yararlanacağını düşünüyorum. Fenerbahçe bence Galatasaray'ı 3-1 yener.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
EMİR SOMER (SABAH) Galatasaray’ın savunmasında ciddi problem var. İdeal defans dörtlüsü güvenli değil... Bu sezon Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin yediği toplam golden fazla gol yediler. Daum’un takımı, Trabzon’un kaçırdığı pozisyorları bulursa cezayı affetmeden keser. İş, Galatasaray’ın golcülerinde bitecek. Eğer onlar formsuz olurlarsa Fenerbahçe Kadıköy’deki derbiyi rahatlıkla kazanır.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
GÜRCAN BİLGİÇ (FOTOMAÇ) Bugüne kadar seyrettiğimizden daha farklı iki takım izleyeceğiz. Mücadele eden, agresif, maçı isteyen ve rakibi hataya zorlayan bir F.Bahçe olacak sahada. Alex de bu derbiye yetişiyor. Bu nedenle G.Saray’ın işi kolay değil. Hem Saracoğlu’nun atmosferi hem de F.Bahçe’nin tavrı G.Saray’ı kontrollü oynamaya zorlayacaktır. Çok gollü bir maç bekleniyor. Ama duran topların skoru belirlemesi muhtemel. aracoğlu’nun atmosferinde 10 senedir bildiğini unutan bir G.Saray takımı var. Bu sene de farklı değiller. G.Saray için en iyi sonuç beraberlik olur.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
SELÇUK YULA (FOTOMAÇ) Nihayet beklenen hafta geldi çattı. Derbinin ilk ayağı Kadıköy'de. Hafta içinde defalarca sorulacak olan "Kim kazanır?" sorusunun yanıtını ilk önce sizlerle paylaşayım. Banko Fenerbahçe.
Hangi yazarların tahmini tuttu?
HAŞİM ŞAHİN (FOTOMAÇ) LUGANO’suz defans hattı çok hata yapıyor, vasat rakiplere bile çok pozisyon veriyor. Burada tek avantaj Volkan’ın formu. Carlos hayli etkisiz kalıyor. Gökhan da önünde Kazım oynayınca kalitesiyle çelişen bir performas sergiliyor. Dolayısıyla Alex de oynamayınca F.Bahçe’nin işi iki kat zorlaşacak Galatasaray karşısında. Çünkü elini kolunu sallayarak gol atıyor nerdeyse Arda ve arkadaşları. Sarı-lacivertlilerin Saracoğlu’nda etkili oynadığını da göz önüne alırsak gollü bir maç izleyeceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Önce beraberlik, sonra F.Bahçe diyorum.
BİZE ULAŞIN