İşte dev derbi tahminleri

İşte dev derbi tahminleri

Sanatçısından gazetecisine, sokaktaki vatandaşa kadar herkesin büyük bir merakla beklediği dev derbi nefesleri kesti.  İşte ünlü isimlerden derbi tahmini...

ÖZGE AYDIN /SABAH İNTERNET

İşte dev derbi tahminleri

ERDAL ŞAFAK (GENEL YAYIN YÖNETMENİ)

Fenerbahçe'nin 3-0 kazanacağını düşünüyorum. Hem en doğal sonuç olduğu için hem de Fenerbahçeli oluğum için.

İşte dev derbi tahminleri

AHMET ÇAKAR (SPOR YAZARI)

Bence Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 1-1 berabere sonuçlanır. Fenerbahçe kağıt üzerinde daha avantajlı gözükse de içimden maçın 1-1 biteceğine dair bir his geçiyor.

İşte dev derbi tahminleri

HINCAL ULUÇ (YAZAR)

Beşiktaş’ın işi zor. Çünkü Beşiktaş’ın kadrosu eksik, yanlış, hatalı ve de bir sürü sakatı var. Yani hakemlerin de Fenerbahçe’yi tuttuğu açık. Aziz Yıldırım işini biliyor. Bu açık seçik söylüyorum. Bu saatten Aziz Yıldırım sonra ne Beşiktaş maçını verir ne de şampiyonluğu. Fenerbahçe şampiyon olacaktır. Beşiktaş’ın bu haliyle Fenerbahçe’den puan alması çok zor.

İşte dev derbi tahminleri

HAŞMET BABAOĞLU (YAZAR)

Beraberlik maçı gibi gözüküyor. Bu maçın 1-1 biteceğini düşünüyorum. Aslında Fenerbahçe Aziz Yıldırım ruhuyla mı yoksa Daum ruhuyla mı oynayacak çok önemli. Eğer Daum ruhu Fenerbahçe'ye hakim olursa bu maç beraberlikle sonuçlanır. Fenerbahçe mutlaka kazanmak ister ise Beşiktaş kontra atak ile daha çok gol pozisyonuna girer ve bol gol bulur.

İşte dev derbi tahminleri

EMRAH KAYALIOĞLU (SABAH SPOR MÜDÜRÜ)

Bu karşılaşmayı 3-0 Fenerbahçe kazanır. Şu anda ki form durumları, sakatlıklar, atmosfer, şampiyonluk yarışındaki konumları her şey Fenerbahçe'nin lehine.

İşte dev derbi tahminleri

MURAT ÖZBOSTAN (SABAH SPOR MÜDÜR YARDIMCISI)

“Beşiktaş 2-1 kazanır.. Çünkü derbilerde favori olan takımın üzerinde hafta boyunca büyük bir baskı ve stres oluşuyor. Bu maçın favorisi olarak da F.Bahçe gösteriliyor her kesim tarafından. Beşiktaş’ın bu durumu artıya çevirip, Kadıköy’deki çılgın atmosferden gülerek ayrılacağını düşünüyorum. Mesala son Galatasaray-Fenerbahçe maçında da favori Galatasaray’dı.. Ama Ali Sami Yen’den F.Bahçe galip çıktı. Bu arada Rüştü, Tello ve İbrahim Toraman’ın da iyileşmesi Beşiktaş’ın artısı olarak hanesine yazıldı.”

İşte dev derbi tahminleri

YÜKSEL AYTUĞ (YAZAR)

Tipik bir beraberlik karşılaşması. Bana göre bu karşılaşma 0-0 berabere biter.

BİZE ULAŞIN