Kaka'dan gövde gösterisi

Kaka'dan gövde gösterisi
Latin Amerika'dan Japonya'ya dek dünyanın dört bir yanından herkese ulaşılması ve kulübün ve Kaka'nın en iyi biçimde reklamının yapılması için alışılmışın dışında bir saatte, Real Madrid'in maçlarını yaptığı Santiago Bernabeu Stadı'nda tanıtımı yapılan Kaka'yı, akredite olan 350 kadar basın mensubu izlerken, statta da yaklaşık 40 bin kadar taraftar bulundu.
Kaka'dan gövde gösterisi
İspanya'nın Real Madrid takamı, AC Milan'dan transfer ettiği Brezilyalı Kaka'yı basına ve taraftarlarına tanıttı.
Kaka'dan gövde gösterisi
Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez ve geleneksel olarak her yeni futbolcunun tanıtımında bulunan onursal başkan Alfredo Di Stefano'nun da olduğu tanıtımda, saha içine kurulan dev ekrandan başta Zinedine Zidane olmak üzere Real Madrid'in geçmişteki ve şimdiki ünlü yıldızların maç içindeki görüntüleri yayınlandı.
Kaka'dan gövde gösterisi
İlk kez bir futbolcusunu bu denli büyük bir organizasyonda tanıtan Real Madrid'in başkanı Perez, Kaka'nın ''Çok büyük, özel ve efsanevi bir futbolcu'' olduğunu belirterek, taraftarların desteğiyle Brezilyalı futbolcuyu Real Madrid'e getirdiklerini söyledi.
Kaka'dan gövde gösterisi
''Herkes bilmeli ki Kaka, birçok takımdan önemli öneriler aldı ama o, birçok kez söylediği gibi düşlerinde oynamak istediği takımı, Real Madrid'i seçti. Yeni kulübün olarak Real Madrid'i seçtiğin için teşekkürler'' diyen Perez, Kaka'nın Real Madrid'i daha da güçlü yapacağını savundu.
Kaka'dan gövde gösterisi
Forma numarası olarak ''8''i seçen Kaka ise yaptığı konuşmada, ''Bugün benim için çok özel bir gün. Real Madrid'te yeni bir döneme başlıyorum ve birçok kupa kazanmak istiyorum'' diye konuştu. Real Madrid'de ''8'' numarayı geçmişte Michel veya Mijatoviç gibi önemli futbolcular kullanmıştı.
Kaka'dan gövde gösterisi
Bu arada en iyi oyuncusu seçildiği 8. FIFA Konfederasyon Kupası'nın yapıldığı Güney Afrika'dan bu sabah Madrid'e gelen Kaka, ilk olarak hastanede sağlık kontrolünden geçirildi. Real Madrid Kulübü, gün içinde Kaka'yı basından saklarken, kulüp tarafından çekilen Brezilyalı yıldız futbolcunun görüntüleri ve fotoğrafları internet sitesinden basına dağıtıldı.
Kaka'dan gövde gösterisi
65 milyon Avro bonservis bedeliyle AC Milan'dan transfer edilen ve 6 yıllık sözleşme imzalayan Kaka'nın, sezon başına net 9 milyon Avro alacağı söyleniyor.
BİZE ULAŞIN