Çarşamba 08.12.2021 11:40 Güncelleme: Çarşamba 08.12.2021 11:41

SON DAKİKA! Dortmund-Beşiktaş sonrası Sergen Yalçın için şok ifadeler! "Varlığını hissettirecek hoca yok!"

Son dakika Beşiktaş haberleri: Temsilcimiz Beşiktaş, dünkü Dortmund maçından sonra Avrupa serüveni kabus gibi sona erdi. Şampiyonlar Ligi'nde puan alamayan tek takım olarak veda eden Beşiktaş'ta kriz devam ediyor. Maçın ardından istifa sorularını yanıtlayan Sergen Yalçın, tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ifade etti. SABAH Spor yazarları Ali Gültiken ve Fatih Doğan ise bugünkü köşe yazılarında çok çarpıcı ifadeler kaleme aldı. Fatih Doğan, "Beşiktaş'ta varlığını hissettirecek hoca yok!" diyerek Sergen Yalçın'ı ve takımı sert sözlerle eleştirdi.

ABONE OL
SON DAKİKA! Dortmund-Beşiktaş sonrası Sergen Yalçın için şok ifadeler! Varlığını hissettirecek hoca yok!

Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş, dün Dortmund'a 5-0'lık skorla mağlup oldu ve Avrupa macerasını sıfır puanla tamamladı. 6 maçını da kaybeden Beşiktaş, Fenerbahçe'den sonra Avrupa sıfır çeken ikinci Türk takımı oldu. Beşiktaş'ta devam eden krizin ardından Sergen Yalçın istifa etmeyi düşünmüş fakat yönetim buna izin vermemişti.

SON DAKİKA! Dortmund-Beşiktaş sonrası Sergen Yalçın için şok ifadeler! Varlığını hissettirecek hoca yok!

Maçın ardından istifa sorularını yanıtlayan Sergen Yalçın, bu sezonun kabus gibi geçtiğini ve tüm sorumluluğun üzerinde olduğunu ifade etti. SABAH Spor yazarları Ali Gültiken ve Fatih Doğan da bugünkü köşe yazılarında Beşiktaş'ı sert sözlerle eleştirdi.