Otomobil ağaca takıldı

Otomobil ağaca takıldı
Zonguldak'ta, cenaze nedeniyle çok sayıda kişinin bulunduğu bir evin ön kısmına doğru devrilen otomobil ağaca takılınca facianın eşiğinden dönüldü.
Otomobil ağaca takıldı
Alınan bilgiye göre, Serkan Karnak'ın kullandığı 67 M 0181 plakalı minibüs, Gümüşhane Mahallesi'nde freninin boşalması sonucu, yolun kenarında park halindeki Ali Eryiğit'e ait 67 EA 709 plakalı otomobil ile Ferit Özdemiroğlu'nun 67 ZF 396 plakalı otomobiline çarptı.
Otomobil ağaca takıldı
Çarpmanın etkisiyle savrulan 67 EA 709 plakalı otomobil, yolun yaklaşık 5 metre altında bulunan evin ön kısmına doğru devrilirken, şarampoldeki bir ağaca takılarak durdu. Evin önünde bulunan ve cenaze için taziyeye geldikleri öğrenilen kişiler, otomobilin üzerlerine geldiğini görerek kaçtı.
Otomobil ağaca takıldı
Kaza sırasında evin önünde bulunanlardan Mustafa Ertürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, eniştesi Hayri Özdemiroğlu'nun cenazesi için taziyeleri kabul etmek amacıyla evine geldiklerini belirtti. Özdemiroğlu, şöyle konuştu:
Otomobil ağaca takıldı
''Bazı mahalle sakinleri ve akrabalarımızla evin önünde bekliyorduk. Yaklaşık 15 kişi dışarıda sohbet ediyordu. Aniden bir gürültü duyduk. Üzerimize otomobilin geldiğini görünce kaçtık. Allah korudu da otomobil, evle yol arasındaki bir ağaca takıldı. Üzerimize düşseydi en az 4-5 kişi aracın altında kalırdı.'' Otomobil, özel bir firmaya ait kurtarıcıyla takıldığı yerden yola çekildi.
BİZE ULAŞIN