Can Ataklı'nın Ümmü Gülsüm ile ilgili çirkin yorumlarına tepki yağıyor

ATV Ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında başarılı performansıyla Türkiye'nin gündemini değiştiren Ümmü Gülsüm, herkesin sevgisini kazandı. İzleyicilerden 'Hiçbir engel bu gülüşle baş edemez', 'İçimizi ısıtan güzel gülüşlü kadın' yorumlarına mazhar olan genç, Twitter'da da "TT" olarak en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu başarıyı tebrik etmesine bile tahammül edemeyen isimlerden birisi Can Ataklı oldu. CHP'ye yakınlığı ile bilinen Tele1 ekranlarında yayınlanan "Gün Başlıyor" programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ümmü Gülsüm Genç'i hedef alan Can Ataklı çirkin ifadeler kullandı.

Salı 14.01.2020 16:56 Güncelleme: Salı 14.01.2020 19:06
Can Ataklı'nın Ümmü Gülsüm ile ilgili çirkin yorumlarına tepki yağıyor

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına cumartesi akşamı konuk olan Ümmü Gülsüm Genç, azmiyle herkesi kendisine hayran bıraktı. 4 yaşında geçirdiği bir hastalık sonucunda konuşma yetisini kaybeden Ümmü Gülsüm Genç, bilgi birikimi ve güleryüzü ile milyonları kendisine hayran bıraktı.

Can Ataklı'nın Ümmü Gülsüm ile ilgili çirkin yorumlarına tepki yağıyor

Yarışmaya Artvin'den katılan çevre mühendisi konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç, geceye damga vurdu. Kardeşlerinin eğitim masraflarını karşılamak için katıldığı "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında 125 bin lira ödül kazanan Ümmü Gülsüm, Twitter'da en çok konuşulan konu oldu.

Can Ataklı'dan Kim Milyoner Olmak İster? yarışmacısı Ümmü Gülsüm'e skandal sözler!