Günün yurdum haberleri

Günün yurdum haberleri

Borazanlı protesto

29. Uluslararası İstanbul Film Festivali, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan törenle başladı. Bir grup genç, salonda borazan çalıp bildiri dağıtarak, Emek Sineması’nın kapatılmasını protesto etti. (AA)

Günün yurdum haberleri

Köpek bile hayranlıkla izledi

Hava sıcaklığının 24, deniz sıcaklığının 17 dereceye ulaştığı Antalya’da, bazı vatandaşlar ve turistler hafta sonu tatilini sahillerde değerlendirdi. Sahilde köpeğiyle gezinti yapan bir kişinin amuda kalkması ve köpeğinin hayran bakışları objektiflere böyle yansıdı. (AA)

Günün yurdum haberleri

Hırsız kapıyı bu hale getirirken herkes nerdeydi?

Çanakkale’nin ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde apartman sahiplerinin pazara gitmesini fırsat bilen hırsızlar balta ile parçaladıkları iki evden para ve ziynet eşyalarını çalarak kayıplara karıştı. (İHA)

Günün yurdum haberleri

Kertenkelenin son anı!

İzmir’de objektiflere yakalanan bu an sanırım kertenkelenin yaşama dair son anları… (CHA)

Günün yurdum haberleri

Doğanın içinden araba

Kırıkkale-Ankara yolu üzerinde bir petrol istasyonunda pompacı ve bahçıvan olarak çalışan Kürşat Köksal ve Kuddusi Çiçek, büyük bir özverili çalışma sonucu sarmaşıktan araba yaptılar. (CHA)

Günün yurdum haberleri

Hem topu hem gözlüğü kaçırdı

Plaj Voleybolu’nda İzmir’de oynanan dörtlü finalin son hafta karşılaşmalarının ardından erkeklerde Halk Bankası şampiyon oldu. Ligde erkekler dörtlü final mücadelelerinde aynı puana sahip Beşiktaş ile Halk bankası son maçta karşılaştı. Karşılaşma sırasında bir voleybolcu topa vuramadığı gibi düşerken gözlüğünden de oldu. (AA)

Günün yurdum haberleri

Kütüklerin üzerinden atladı

Fethiye Ölüdeniz’de yarın başlayacak olan “Türkiye Enduro Şampiyonası” öncesinde parkurda bir gösteri yapan parkur sorumlusu Alp Göçekli’nin derede ve kütükler üzerinde yaptığı gösteri ilgiyle izlendi. (AA)

Günün yurdum haberleri

Deniz yatağı ile sörf tadı

Antalya’da, bazın vatandaşlar ve turistler hafta sonunu denize girerek değerlendirdi. Deniz yatağıyla eğlenen bir bayan, dalgalara karşı sörf yaptı. (AA)

BİZE ULAŞIN