Günün yurdum haberleri

Günün yurdum haberleri

Gülümsemesinde bile fanatiklik akıyor!

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Fanatik Fenerbahçe taraftarı Abdullah Ayli iki adet dişini sarı lacivert renkleriyle kaplama yaptırdı. (CHA)

Günün yurdum haberleri

‘Aman çok korktuk!’

Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Beldesi'ndeki çamur banyoları, turistlerden yoğun ilgi görüyor. Kaunos Antik Kenti, kaya mezarları ve caretta caretta kaplumbağalarıyla ünlü Dalyan'da, çok sayıda yerli ve yabancı turistin geldiği çamur banyolarında ilginç görüntüler oluşuyor. İngiltere, Hollanda ve Avustralya'dan gelen yaklaşık 200 turist, çamur banyolarında hareketliliğe neden oldu. (AA)

ÇAMURLA GÜZELLEŞMEYE ÇALIŞIYORLAR

Günün yurdum haberleri

‘Takım elbisesiz oynamam!’

TBMM 4. Spor Tenis Müsabakalarıyla devam etti. Müsabakalar öncesinde AK Parti İstanbul Milletvekili Alaattin Büyükkaya takım elbiseyle tenis oynadı. (AA)

Günün yurdum haberleri

Soruşturma açılınca iş başa düştü!

Muğla’nın Yatağan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda 19 Mart 2010 günü okula gönderilen 80 sırayı, öğrencilere taşıtınca soruşturma açılan okul müdürü Celalettin Acar, okula alınan 130 yeni sırayı kendisi taşıdı. Sıralar kamyonetten okul çıkış saati sonrasında indirildi. (THA)

Günün yurdum haberleri

Emre ve Alex’in canlı yayın krizi

Fenerbahçeli Futbolcular Alex De Souza ve Emre Belözoğlu, Fenerbahçe TV'den canlı olarak yayınlanan Fenercell'in hediye dağıtım töreninde gülme krizine girdi. Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen hediye töreninde, Fenercell abonesi Urfalı Mehmet Gökçe'ye Sri Lanka tatili çıktığını telefon bağlantısı ile ünlü futbolcu Emre Belözoğlu müjdeledi. Ancak Urfalı Mehmet Gökçe'nin ismini dahi ilk kez duyduğu Sri Lanka'nın uzak olduğunu söyleyerek, başka bir yere tatil istemesi üzerine Emre Belözoğlu ve Alex gülme krizine girdi. Kendilerini gülmekten alamayan ünlü futbolcularla, Urfalı Mehmet Amca arasında yaşanan komik diyalog, salondaki basın mensuplarını da güldürdü. (İHA)

Günün yurdum haberleri

Pipolar ‘avatar’laştı!

Lületaşından yapılan avatarlı pipolara Amerika’dan yoğun talep var. (İHA)

Günün yurdum haberleri

Bu tavuklara ne oldu?

Balıkesir’de yeşil yumurtlayan bir tavuk görenleri şaşırttı. (İHA)

Günün yurdum haberleri

Simitler gözaltına alındı!

Çubuk Belediyesi zabıta ve sağlık ekipleri, ekmek fırınlarını denetledi. Denetimlerde gerekli hijyen şartlarını taşımadığı belirlenen ekmek ve simit fırınlarından ekmek ve simitlere el konularak ceza kesildi. El konulan simit ve ekmeklerin polis aracının koltuklarına konması ilginç bir görüntü yarattı. (İHA)

BİZE ULAŞIN