Kısa süren büyük aşklar

Kısa süren büyük aşklar

Demet'ten büyük sürpriz

Sevgililer Günü'nün en yaratıcı sürprizi Demet Akalın'dan geldi. Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt, Sevgililer Günü sebebiyle aşklarını İstanbul'da bir reklam duvarına taşıyarak ölümsüzleştirdi.

Kısa süren büyük aşklar

Babakuş'un haberine göre; Demet Akalın tarafından yaptırılan afişte şu not yer alıyor: "Tek gerçeğimsin, aşksın, yeminsin... Benim için inan ömre bedelsin. Demet-Okan"

Kısa süren büyük aşklar

Demet Akalın, yıllar önce de büyük aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi İbrahim Kutluay için, Ulus Arnavutköy yoluna "Uzun adam seni çok seviyorum bir Demet ömrüm senin olsun" yazılı bilboardlar asmıştı.

Kısa süren büyük aşklar

Ünlüler aleminde mutlu sonla biten aşkların yanı sıra, hüsranla sonuçlananlar da var... Birlikte geçen onca zamandan sonra ayrılığı tercih eden çiftler için zorlu bir süreçte beraberinde geliyor. Bir taraf kendisine yeni bir hayat kurarken, diğer bir taraf ondan kalan hatıralarla avunmayı tercih ediyor. İşte 'aşk acısını' derinden yaşayan o isimler...

Kısa süren büyük aşklar

DEMET AKALIN

Magazin gündeminden düşmeyen ünlü popçu Demet Akalın, katıldığı bir yarışma ile şöhret kapısını araladı. Akalın, 1990 yılında mayo güzellik yarışmasında birinci seçildi.

Kısa süren büyük aşklar

6 yıl profesyonel mankenlik yapan Akalın, 1996 yılında ilk albümünü çıkararak müzik piyasasına adım attı.

Kısa süren büyük aşklar

Güzel şarkıcı albümün ardından basketbolun parlayan yıldızı İbrahim Kutluay ile aşk yaşamaya başladı. İkili ilk kez Çeşme'de görüntülendi.

Kısa süren büyük aşklar

Magazin dünyasının yakından takip ettiği çiftten Demet Akalın, tanışma serüvenlerini, " 'Televole' programının çekimleri sırasında tanıştık. Bana gelip 'Seni basketbol oynarken çekeceğiz' dediler. 'Tamam' dedim ve çekim için Fenerbahçe Basketbol Kulübü'ne gittik. Ben sahada topla oynarken, bana Fenerbahçe'de en çok beğendiğim basketçiyi sordular. O an baktım ki, İbo da eğilmiş ayakkabılarını bağlıyor ve bana bakıyor. Ben de, '10 numara fena değil' dedim. İsmini bile bilmiyorum. Ama o günden sonra sürekli görüşmeye başladık" sözleriyle anlatmıştı.

BİZE ULAŞIN