Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik soruları yanıtsız kaldı

Başarılı oyuncu Ceyda Ateş ve Can Yurtsevdi ilişkisi, tüm hızıyla devam ediyor. Önceki gece bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen genç aşıklar, gazetecilerin 'Ne zaman evleniyorsunuz?' sorusunu yanıtsız bıraktı. İkilinin, düğün hazırlıkları yaptıkları konuşuluyor.

CEYDA ATEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Demet'in yeni ekibi

Demet Akalın, kavga edip hayatından çıkardığı Alişan'dan sonra kendine yeni bir kanka buldu. Ünlü popçunun yeni dostu; Gökhan Özen! Demet Akalın- Okan Kurt çifti, önceki gece Gökhan- Selen Özen çiftiyle buluşup Etiler'de akşam yemeği yedi.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Genç Ağaoğlu'na sürpriz kutlama

Ali Ağaoğlu'nun büyük oğlu Alican Ağaoğlu, doğum gününü annesinin Arabesque'te düzenlediği sürpriz bir partiyle kutladı.

İŞTE SÜRPRİZ PARTİDEN FOTOĞRAFLAR!

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun oğlu Alican Ağaoğlu'nun 26'ncı yaş günü için Maçka'daki Arabesque adlı mekanda sürpriz parti düzenlendi. Alican Ağaoğlu, kendisine hazırlanan sürprizden habersiz, mekana ailesiyle yemek yemeye gitti. İçeri girdiğinde tüm arkadaşlarını karşısında gören Ağaoğlu, bu süpriz karşısında çok duygulandı. Annesi Semra Ağaoğlu'nun organize ettiği gecede babası Ali Ağaoğlu da hazır bulundu. İşadamı, bir ara eşi Semra Ağaoğlu ile dans etti.

Gangnam dansı
Alican Ağaoğlu'nun doğum günü pastasını kesmesinin ardından sahneye dansözler çıktı. Semra ve Ali Ağaoğlu, dansözlere bol bol para yapıştırıp dans ederken, konukların Alican Ağaoğlu'nun fotoğrafının bulunduğu 'İyi ki varsın' yazılı tişörtler giymesi dikkat çekti. Davetliler; kimi zaman horon teptiği, kimi zaman ise 'Gangnam Style' parçasıyla coştukları gecede, arkadaşları Ağaoğlu'nu omuzlarına alıp havaya fırlattı.

Magazin gündeminden başlıklar

Rahmetli karım beni affet

Petek Dinçöz'le evlenmek için yıllar önce karısından boşanan Can Tanrıyar, önceki gece Twitter'da günah çıkardı! Ünlü televizyoncu, şunları yazdı: "Eski karımın yakın plan resmini görünce sarhoş oldum... Özür dileyecek bir eşim bile yok çünkü Karacaahmet'te! Eğer o yaşasaydı; ben bu duruma düşmezdim... Tek şansım kendimi öldürtmek!"

Can Tanrıyar'ın pişmanlığı
Tanrıyar'ın eski eşi Şafak Demircioğlu kansere yakalanıp geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybetmişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Mekana arka kapıdan girdiler

Önceki akşam Beyoğlu'ndaki 'Propoganda' isimli mekana giden Can Ateş-Meryem Uzerli, bu kez temkinliydi. Geçen hafta aynı mekanın açılışında bir sokak satıcısının tacizine uğrayan ikili, mekanın arka kapısından sessiz sedasız bir giriş yaptı. Sevgililer, gece boyunca sohbet etti.

MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Müslüm Baba'ya acil şifalar

Müziğin sevilen ismi Sibel Can, önceki akşam Günay Restaurant'da sahneye çıktı. Hastanede tedavi gören Müslüm Gürses'e sahneden seslenen Can, "Müslüm Baba'ya acil şifalar diliyoruz, bir an önce aramıza dönmesini bekliyoruz" dedi.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk bitti

Buse Terim ile Berk Atan aşkında sürpriz son.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in Best Model 2012 birincisi Berk Atan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış, ablası Merve Terim Çetin sürpriz ilişkiyle ilgili olarak "Evlenip kurtulmuşum, karışmam" yorumu yapmıştı. Atan'ın Beyoğlu'nda DJ'lik yaptığı mekanda filizlenen ve Instagram fotoğraflarıyla gün ışığına çıkan ilişki bitti. Buse Terim haberi, Twitter sayfasına yazdığı "Birbirimizi tanımaya çalışıyorduk. Süreç aramızda bir ilişkiye dönüşmeden sonlandı" notuyla duyurdu.

İKİLİ BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ!

Magazin gündeminden başlıklar

Öğretmenleri coşturdu

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, Bilfen Okulları'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle, Pendik Green Park Otel'de düzenlediği kutlamada sahneye çıktı. 2 bin öğretmene konser veren Doğulu, sahnede en sevilen şarkılarını seslendirirken, ünlü şarkıcıya öğretmenler büyük ilgi gösterdi. Konseri izleyenler arasında; Selim Kosif, Özlem Yıldız-Sinan Serter ve Tugay-Etkin Kerimoğlu gibi isimler de vardı

KENAN DOĞULU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN