Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Alyanslı yanıt

Kendisinden 14 yaş küçük Alican Özbaş'la Kuşadası'nda gizlice evlenen Meltem Cumbul, İstanbul'a döndü! Eşini İzmir'de bırakan ünlü oyuncu, önceki akşam dostlarıyla birlikte Karaköy Lokantası'nda yemek yedi. Kapıda kendisini bekleyen onlarca medya mensubunu gören, Cumbul büyük şaşkınlık yaşadı.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ALİCAN ÖZBAŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sorular yanıtsız

Medya tarafından abluka altına alınan Cumbul, "Kayınpederinizin sizi istemediği doğru mu?" sorularını yanıtsız bıraktı. Ünlü oyuncu, taksiye bindikten sonra alyansını gazetecilere göstererek gülümsemekle yetindi.

Kayınpederi bombaladı

Damadın babası Erol Özbaş, oğlunun Cumbul'la evliliği için ağır konuştu: "Oğlumun yaptığı enayilik... Bu evlilik fazla sürmez. Meltem hep çıtırları buluyor!"

Magazin gündeminden başlıklar

Düğün masrafı 200 bin TL

Hande Ataizi'nin, üç yıldır flört ettiği Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile 8 Eylül'de kır düğünü yaparak evleneceğini ilk benden öğrenmiştiniz. Ataizi'nin, detaylarıyla yazdığım kır düğünü resmen olay oldu!
Şile'deki Lavanda Otel'de Provance stili bir kır düğünü yapacaklarını ve bunun için de kesenin ağzını açtıklarını yazınca, ilk tepki Ataizi'nden geldi ve "Ucuz olsun diye kır düğünü yapalım dedik ama astarı yüzünden pahalıya geldi" dedi. Bunun üzerine köşe yazarları konuya dahil oldu ve Ataizi'nin sponsor aradığını yazdı. Olay dallanıp budaklanıp yalan yanlış bilgiler ortada kol gezmeye başlayınca, iş yine başa düştü...
Ataizi ile Harvey'nin olay olan kır düğünü için kaç para harcayacağını öğrendim; işte detaylar...

HANDE ATAİZİ-BENJAMIN HARVEY ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Dodo'dan 500 bin $'lık eşya!

Provence ambiyansını yaratabilmek için Lavanda Otel'in bahçesine dört kamyonla dokuz tonluk mobilya ve aksesuvar yığacak olan Dodo; 500 bin dolarlık bu eşyalar için kira almayacakmış ancak Ataizi'nden masraflarını karşılamasını istemiş. Masraflar ise 10 bin lira tutuyormuş. Çift, üç farklı alanda gerçekleşecek düğün için üç farklı tarzda müzik yapacak olan 40 kişilik müzik ve dans grubu kiralamış; onlara da 40 bin lira vereceklermiş. Mekanın süslemesi için de Cherie Flowers şirketinin sahibi Aslı Kuseyrioğlu ile anlaşan çiftin çiçek masrafının da 25 bin lira tuttuğunu öğrendim.

Masrafların çoğu Ataizi'den

Bitmedi; başka bir markadan satın aldığı ve ünlü modacı Hakan Yıldırım'ın sihirli dokunuşlarını ekleyeceği gelinliği, Benjamin'in smokini, kokteylde ikram edilecek şampanya ve havyarları, yemekte ikram edilecek içkileri ve düğün pastasını da ekleyince Ataizi ile Harvey'in düğünü yaklaşık 200 bin liraya mal olacak.
Yazılıp çizildiği gibi Ataizi'nin düğününün hiçbir sponsoru yok; 200 bin lira kendi ceplerinden çıkacak. Bu arada 200 bin liranın büyük bölümünün Ataizi tarafından karşılanacağı da kulağıma geldi!

Olay düğüne 180 kişi şahitlik edecek

Hande Ataizi ile Benjamin Harvey'nin düğünü, otelin girişinde kokteyl ile başlayacak. Sonra çift merdivenlerden inip nikahın kıyılacağa bölüme geçecek. Düğün yemeği de yine merdivenlerle inilecek üçüncü bölümde, bahçede olacak. Bu olay kır düğününe 180 kişi davet edildi. Ataizi ile Harvey düğün yemeğinde 8.5 metrelik bir masada, en yakın dostları ile birlikte oturacak. Diğer konuklar da 3 metrelik diğer masalarda düğün yemeğini yiyecek. Lavanda Otel, o gece için tamamen kapatıldığı ve rahatsız olacak kimse olmadığı için düğün sabaha kadar sürecek.

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Zamanı kafaya takmayan babalar

Eylül ayında Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses, eşinin hamilelik haberini almasının ardından bir kez daha babalık heyecanı yaşıyor. 60 yaşındaki Tatlıses'in yedi ay sonra altıncı çocuğunu kucağına alacak olması, akıllara Türkiye'de ve dünyada ileri yaşta bebek sahibi olan ünlü erkekleri getirdi. Zamana meydan okuyan '60'lık babalar', olgunluk çağlarını çocuklarıyla birlikte geçirmenin keyfini çıkarıyor.

AYŞEGÜL YILDIZ-İBRAHİM TATLISES ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İsmini 'Suada' koydu

Müzik dünyasının ünlü ismi Suavi, geçtiğimiz haftalarda 62 yaşında baba oldu. Bodrum'da yaşayan sanatçı, meme kanseriyle mücadele eden eşi Gönül Saygan ile çocuk sahibi oldukları için çok mutlu. Suavi, "Suada adını koyduğumuz ve 1 Ağustos'ta dünyaya gelen bebek aynı zamanda Gönül ve Suavi'nin 15 yıllık mücadelesinin umuda dönüşmüş meyvesidir. Her kanser mağlup edecek diye bir şey yok, bazen biz kanseri yenebiliriz. Bunun somut örneği Gönül. Eşim anne olma hakkını kullandı ve bugün bir bebeği var" diyor.

Biricik oğluna nihayet kavuştu

Pop müziğinin ünlü ismi Neco; Oya Germen'den sonra evlendiği, kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erge'den iki yıl arayla, bir kız ve bir erkek çocuk sahibi oldu. İlk evliliğinden, Ayşe ve Zeynep isimli iki kızı olan Neco, böylece üç kız ve bir erkek çocuk babası oldu. Sanatçı, Erge'yle evliliğinin meyvesi olan Leyla doğduğunda 62 yaşındaydı. Neco, tek oğlu Ali Nejat'ı ise 64 yaşında kucağına aldı.

En küçüğü Ali Sadi

Evlilikleri ve yaşadığı aşklarla sık sık gündeme gelen şovmen Mehmet Ali Erbil, altı yıl önce son çocuğu Ali Sadi'yi kucağına aldı. Erbil, iki yıl önce boşandığı Tuğba Erbil'den olan çocuğu doğduğunda 49 yaşındaydı. Ünlü şovmenin, Muhsine Kamiloğlu'dan Sezin; Nergis Kumbasar'dan ise iki kızı var.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

52'sinde ilk kez tattı

Altı yıllık evliliklerinin ardından geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer çiftinin tek çocukları Nazlı 2006 yılında dünyaya geldi. Bilginer, ilk kez babalık heyecanını tattığında 52 yaşındaydı. Ünlü oyuncu, ilk eşi Zuhal Olcay ile 14 yıl evli kalmıştı.

HALUK BİLGİNER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

AŞKIN NUR YENGİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ZUHAL OLCAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Hem torun hem çocuk seviyor

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, babalığı olgunluk dönemlerinde yaşayan isimlerden biri. Ala Şirin ve Ceyla Aysal isimli iki kızı olan, üç de torun sahibi olan Ünal Aysal; birkaç ay önce Yunan sevgilisi Fani'den bir çocuk sahibi daha oldu. 71 yaşında üçüncü kez babalık duygusunu yaşayan Galatasaray Başkanı, yine bir kız çocuk babası oldu. Aysal; Yunan sevgilisiyle uzun süredir birlikte.

ÜNAL AYSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Hollywood'da çok moda

Büyük aşkın iki meyvesi

68 yaşındaki aktör Michael Douglas, kendisinden 25 yaş küçük aktris eşi Catherine Zeta Jones ile 2000 yılında evlenmişti. Çiftin 11 ve 9 yaşında iki çocukları var.

CATHERINE ZETA JONES-MICHEAL DOUGLAS ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Efsane aktör 13 kez baba oldu

Hollywood'un en ünlü aktörlerinden Anthony Quinn, son çocuğunu 81 yaşında kucağına aldı. 2001 yılında 86 yaşında hayata veda eden Quinn ilk evliliğini 1937 yılında yapmıştı. Ünlü aktörün, tüm evlilikleri ve ilişkilerinden toplam 13 çocuğu dünyaya geldi.

Yıllar sonra yeniden

Amerikalı oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood, ilk çocuğu Kimber'ın dünyaya gelişinden 32 yıl sonra yedinci ve son çocuğuna sahip oldu. 66 yaşında yeniden baba olan Eastwood, 1996'da Dian Ruiz'le evlenmişti.

Taşıyıcı anne tercih etti

68 yaşındaki Robert De Niro ve 56 yaşındaki eşi Grace Hightower, taşıyıcı anne yöntemiyle bir kız çocuğu sahibi oldu. Helen Grace adını verdikleri kızları, çiftin taşıyıcı anne yöntemiyle doğan ikinci çocukları.

Magazin gündeminden başlıklar

Onun görüşü onu bağlar

Müzisyen Sinan Akçıl önceki gece Cihangir'de eğlencedeydi. Mekan çıkışında gazetecileri görünce içeri kaçan Akçıl 10 dakika sonra yeniden dışarı çıktı.

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Konuşmak istemedi
 
Eski sevgilisi Hadise'nin Twitter'dan attığı mesaj ile ilgili soruları cevaplamak istemeyen Akçıl, "Daha sonra konuşuruz, şimdi yeri değil" diye yanıtladı. Gazetecilerin ısrarı üzerine "Onun görüşü, onu bağlar" dedi. Otomobiline binen ünlü müzisyeni görüntülemek isteyen basın mensuplarına; şoförü ve mekanın güvenlik görevlileri engel olmaya çalıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Bagaj hediye dolu

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim; 23'üncü doğum gününü bir hafta gecikmeli olarak Sunset'te kutladı. Yakın arkadaşlarının katıldığı parti geç saatlere kadar sürdü.

FATİH TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUSE TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Soruları yanıtsız bıraktı

Doğum günü hediyeleri otomobilinin bagajına zor sığan Terim, gazetecilerin hediyelerle ilgili sorularını "Şimdi hepsini saymam mümkün değil, herkese çok teşekkür ediyorum" diye yanıt verdi. "Doğum gününüzde özel bir davetli de bulunuyor muydu? Örneğin erkek arkadaşınız?" sorusuna cevap vermeyen Buse Terim, hızlı adımlarla otomobiline binip uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Çınar’ın ilk fotoğrafı

Geçen yıl evlenen Bülent İnal ve Melis Tüysüz, haziran ayında dünyaya gelen oğulları Çınar’ı basından kaçırmaktan sonunda vazgeçti.

Bugüne kadar Çınar’dan tek kare görüntü vermeyen çift, yasağı dolaylı yoldan deldi. Melis Tüysüz, önceki gün oğluyla çektirdiği bir fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

BÜLENT İNAL VE AİLESİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sabaha kadar eğlence

Gülben Ergen; 40'ıncı yaşgününü aralarında Nihat Odabaşı ve Sinan Akçıl'ın da bulunduğu dostlarıyla Asmalımescit'teki Ablam adlı barda kutladı. Geç saatlere kadar eğlenen Ergen, mekandan 05.30'da yakın dostu Nihat Odabaşı'nın kolunda ayrıldı.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

NİHAT ODABAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sessiz kaldı

Bir gazetecinin "18'inci yaşınız kutlu olsun" sözlerine gülümseyerek karşılık veren ünlü şarkıcı; diğer sorular karşısında sessizliğini korudu. Bu arada fotoğrafçı Nihat Odabaşı, Twitter sayfasında da Gülben Ergen'in doğum gününü kutladı: "Doğum günün kutlu olsun bitanem benim."

Magazin gündeminden başlıklar

Düğün hediyeleri fidan

Hande Subaşı, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Can Tursan ile önceki akşam Suada'da evlendi. Basına kapalı gerçekleştirilen düğünde; Eda-Metin Özülkü, Zuhal Topal, Nurseli İdiz, Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı gibi ünlü isimler genç çifti yalnız bırakmadı.

HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

EDA-METİN ÖZÜLKÜ ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

NURSELİ İDİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ZUHAL TOPAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

KIVANÇ KASABALI-SEDEF AVCI ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Gelinlik yerine şort

Subaşı ve Tursan, düğüne katılan herkes adına İzmir Urla Hatıra Ormanı'na birer fidan diktirdi. Dikilen fidanların sertifakaları da konuklara dağıtıldı. Çiçeği burnunda çift ve konukları, Yalın ve Murat Dalkılıç'ın sahneye çıktığı düğünden sonra Anjelique'e geçti ve sabahın ilk saatlerine kadar eğlendi. Hande Subaşı'nın, Suada'dan ayrılırken gelinliğini çıkartıp şort ve bluz giydiği görüldü.

BİZE ULAŞIN