Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşe Twitter'dan gönderme

Geçtiğimiz aylarda boşanan Buğra Gülsoy ile Burcu Kara’nın Twitter düellosu sürüyor. Gülsoy’un ağustosta Twitter’a “Seni değiştirmeye çalışmayan ve hep gerçek yüzünü gösteren tek kadın. Anneler Günün kutlu olsun” yazmasından sonra hamle sırası Kara’ya geldi. Ünlü oyuncu, önceki gün Galatasaray maçını izlerken annesi üzerinden eski eşine gönderme yaptı: “Maçı bırakıp annemi izliyorum her defasında! Birini videoya çekip yayınlayacağım bir gün ama ünlü olur, beni tanımaz diye korkuyorum!”

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik yalan!

Kenya'da düzenlenen 'Trophy Türk' yarışması sırasında yakınlaşan, hatta evlenecekleri söylenen rallici Burcu Çetinkaya ile Önder Bekensir iddiaları yalanladı: Evlilik gibi bir şey yok. Yalan!

Magazin gündeminden başlıklar

4 bin lira ona feda

Ebru Gündeş; kadife sesli sanatçı Enrique Iglesias'ın hayranı çıktı! Gündeş ve eşi Reza Zarrab; ünlü sanatçının dün akşamki Maçka Küçükçiftlik Park'taki konserini kaçırmadı. Çift, konseri 4 bin liraya kiraladıkları locadan izledi.

Magazin gündeminden başlıklar

James Bond'un zor anları

Bazı sahneleri Türkiye'de çekilen James Bond'un son macerası "Skyfall," Londra'da görkemli bir galayla görücüye çıktı. Bond kızlarının güzellikleri ile baş döndürdüğü gecede başrol oyuncusu Daniel Craig, soğuk algınlığı nedeniyle rahatsızlanınca zor anlar yaşadı. Üçüncü kez Bond rolünü oynayan 44 yaşındaki başrol oyuncusu Craig, geçirdiği soğuk algınlığı nedeniyle, fotoğraf çekimi sırasında kırmızı halıda rahatsızlanınca, yardımına doktorlar ve yeni evlendiği eşi ünlü oyuncu Rachel Weisz yetişti. Aşırı ateşi olduğu açıklanan oyuncu ayakta durmakta zorlansa da acil müdahalenin ardından kendine gelerek, yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Skyfall, Türkiye'de 2 Kasım'da seyirciyle buluşacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşe tişörtlü mesaj

İngiliz şarkıcı eşi Seal'dan ayrıldıktan sonra korumasıyla birlikte olmaya başlayan Alman manken Heidi Klum, ABD'de tişörtüyle dikkat çekti. Üzerinde "Beraber olduğumuzda her şeyimiz var" yazan tişörtle Klum'un eski eşine mesaj gönderdiği iddia edildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk mı yaşıyorlar?

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor birlikte tatile giderken görüntülendi.

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer, kendisi gibi oyuncu olan Zerrin Tekindor ile Havalimanı Dış Hatlar'da görüntülendi. Çevrelerinde bir süredir birlikte oldukları konuşulan Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor, beraber tatile gitti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; ikili, kameraları karşılarında görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Sorulara kaçamak cevap veren Bilginer'in aceleci tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Hastanedeyken ortağının oyununa geldi

Adnan Şenses'in bir ortağı, sanatçı mide ameliyatı nedeniyle hastanede yatarken, bankalardan taklit imzayla çektiği parayı zimmetine geçirdi. Şenses, avukatı aracılığıyla İstanbul Ticaret Mahkemesi'nde alacak davası açtı.

İddiaya göre geçtiğimiz yıl İstanbul Zeytinburnu'nda Şenses'in yönetim kurulu başkanı olduğu Akaryakıt Turizm Tic.AŞ. akaryakıt istasyonunun ortaklarından A.U., tahsilat yetkisi olmadığı halde hastanede olduğu sırada sanatçının imzasını taklit ederek bankalardan çektiği parayı zimmetine geçirdi.

Uzun süre fark edilmeyen açığın miktarı konusunda bilgi alamadıklarını belirten Şenses'in avukatı Umut Coşkun'un hazırladığı dava dilekçesinde "Davalı bankanın A.U.'ya yaptığı ödemelerle ilgili müvekkil şirketten A.U.'ya herhangi bir yetki verilmedi. Müvekkil şirket hesabından tam olarak ne kadar para çekildiğini bilinmemektedir. Davalı bankadan 24 Ekim 2011-30 Nisan 2012 tarihleri arasında ne kadar para çekildiğini tespitini istiyoruz. Fazlaya dair haklarımız saklı kalmak kaydıyla şimdilik davalı bankadan 25 bin liranın tahsilini talep ediyoruz" denildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tehlikeli sevgi

İsmi defalarca kez "yaşayan en seksi kadınlar" listesinde birinci sırada yer alan ABD'li ünlü oyuncu Halle Berry, ne kadar korkusuz olduğunu gösterdi. Rol aldığı "Dark Tide" filminin çekimleri için Güney Afrika'da bulunan 46 yaşındaki güzel, teknelerinin yanından yüzen beyaz köpekbalıklarına korkusuzca dokundu. Filmdeki bazı sahneler gereği güvenlik önlemi olmadan köpekbalıklarıyla yüzmek zorunda kaldığını anlatan Berry, "Dikkatli ve cesaretli olduğunuz zaman sorun kalmıyor" dedi.

BİZE ULAŞIN