Magazin gündeminden başlıklar 05/01/2010

'Eşim 3 ay daha eve gelmesin'

Türkiyeeski güzeli ve sunucu Defne Samyeli, boşanma davası açtığı mimar eşi Eren Talu'ya verilen 3 aylık uzaklaştırma kararının uzatılmasını istedi. Samyeli, 14 yıllık eşi Eren Talu'ya verilen evden uzaklaştırma kararının 6 Ocak'ta biteceğini belirterek, aynı süreyle tekrar uzatılması için mahkemeye başvurdu. Samyeli dilekçesinde şunları söyledi: "Boşanma davasıyla birlikte eşim hakkında 3 ay evden uzaklaştırma kararı verildi. Eren, tebligatı almak istemeyince kolluk kuvvetleri aracılığıyla teslim edildi. Evden uzaklaştırma kararına kızıp, eşyalarını alma bahanesiyle duvarları, yerleri ve tüm eşyaları çıkmaz fosfor renkli kalem ve boyalarla tehdit ve küfür içeren yazılarla doldurdu. Yazıların silinmesi için çok çaba sarf ettim. Çıkaramayınca iki çocuğumla başka bir eve taşındım. Çocuklarımızın psikolojisini hiçe sayan Eren, tavırlarıyla bizleri tehdit altında tutmaktadır. Eren Talu'nun iş hayatında da girdiği borçları ödemediği için gelecek icralar nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu iddia eden Samyeli "Eren'in yüzünden eve gelecek haciz korkusuyla uzun zamandır evimizde televizyon bile yoktu. İki yıldır ilk defa televizyonla karşılaşan çocuklarım, yeni yıla televizyon seyrederek girdi" dedi.

DEFNE SAMYELİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Olgun Şimşek İstanbul gecelerinde

Özel hayatıyla gündeme gelmekten özellikle kaçınan ünlü oyuncu Olgun Şimşek, kız arkadaşıyla Kuruçeşme'de yemek yedi. Çıkışta Mega Magazin kameraları tarafından görüntülenen çift, hiçbir açıklama yapmadan mekandan ayrıldı.

 OLGUN ŞİMŞEK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Biseksüel dediği Özcan'ı dinledi

Özcan Deniz, yılbaşı gecesi Almanya'da sahne aldı. Yeni yılı, Almanya'daki gurbetçilerle karşılayan Deniz, karşısında eski sevgilisi Şebnem Schaeffer'i görünce şok oldu. Birlikteliklerinin ardından Özcan Deniz'in içinde "Bornozunu bende unuttun" sözleri geçen bir şarkı yazması ve bu şarkıyı Schaeffer'e yazdığını açıklaması üzerine ikili arasında sonu mahkemede biten bir gerginlik yaşanmıştı. Şebnem kendi evinde kaldığını ima eden Özcan Deniz için "O zaten biseksüeldi" açıklaması yapan ve mahkemelik olan Schaeffer her şeyi unuttu. Almanya'da yaşayan Schaeffer ve annesi, yeni yılı Özcan Deniz'i dinleyerek karşıladı. Deniz, bütün gece şarkılarına eşlik eden Schaeffer ile göz göze bile gelmekten kaçınırken, iki yıl boyunca Deniz'in 'biseksüel' olduğunu ispat etmek için mahkeme mahkeme dolaşan Schaeffer'in keyfi yerindeydi.

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ŞEBNEM SCHAEFFER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gökçe Bahadır: Beni mutfağa aşk soktu!

Türkmax kanalında yayınlanan Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programına konuk olan Gökçe Bahadır, eskiden mutfakla hiç arasının olmadığını ama aşık olunca ilgisinin arttığını söyledi. Bir süredir meslektaşı Ali Sunal ile birlikte olan ve ilişkisi evliliğe doğru ilerleyen genç oyuncu Bahadır, "Yemek yapmam aşkla başladı aslında. Hiç mutfağa ilgisi olmayan biriydim ben. Sonra birdenbire mutfağa ilgim başladı" dedi. "Hem aşk, hem yemek yapmak çok güzel" diye konuşan Bahadır sık sık yemek kitapları aldığını söyledi. (Televizyon Gazetesi)

ALİ SUNAL-GÖKÇE BAHADIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Aşk oyununu kadın kurar erkek oynar

'Aşk ve Ceza'da, Murat Yıldırım'la başrol paylaşan Nurgül Yeşilçay, dizinin hikayesini özetledi: "Senaryo, 'hiçbir aşk cezasız kalmıyor' temeli üzerinde yükseliyor. Aşk bir ceza mı yoksa ödül mü sorularının cevapları aranıyor. Aşkın, kadınların kurduğu bir oyun olduğu gerçeği de vurgulanıyor"

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Tam 30 kilo verdi mini etek ve file çorap ile sahneye çıktı

Zerrin Özer sözünü tuttu, mini de giydi jartiyer de... Eşi Levent Süren ile boşandıktan sonra kendisine bakmaya başlayan, spora gidip, estetik yaptıran Zerrin Özer, istediği kiloya ulaştıktan sonra mini etek ve jartiyerle sahneye çıkacağını söylemişti. Ünlü sanatçı, sözünü tuttu. 30 kilo veren Özer, geçen haftalarda gerçekleştirdiği klip çekiminde jartiyer giydi, yılbaşı gecesi de mini eteği ve file çorabıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Sapanca Güral Otel'de program yapan Özer, konuklara yaklaşık 2.5 saat boyunca en güzel şarkılarını seslendirirken, bol bol iltifat aldı. Bu arada Özer eski eşi Süren ile yeniden evlilik hazırlığı yapıyor.

ZERRİN ÖZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Küçüğüm evlenmem

Genç oyuncu Merve Sevi, iki yıldır birlikte olduğu Paşhan Yılmazel'den evlenme teklifi aldı ama "Henüz erken" diye reddetti. Merve Sevi, iki yıllık aşkının teklifini neden kabul etmediğini şöyle açıkladı: "İlişkimiz çok güzel gidiyor ve her şey yolunda. 22 yaşındayım ve evlenmek için daha çok erken olduğunu düşünüyorum. Bunun için daha 5-6 yılım var. Zaten birlikteliğimiz evlilik gibi. Aynı evde yaşamaya da başladık. Bu yüzden teklifini kabul etmedim." Paşhan Yılmazel, verdiği röportajlarda, Merve Sevi'nin 'ilk sevgilisi' olduğunu açıklamıştı. Sevi ile yıllar sonra yeniden biraraya geldiğini ifade eden Yılmazel, "Bu ilişki devam ederse evlilik olabilir" demişti.

PAŞHAN YILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Ateş gibi kadınsın

Sevgililer Günü'nde vizyona girecek olan Romantik Komedi' filmindeki dans sahnesiyle çok konuşulan spiker Burcu Esmersoy; katıldığı programda gelen iltifatlar karşısında çok utandı! NTV'de Gülay Afşar'ın sunduğu 'Hafta Sonu Haber Merkezi' programına konuk olan Esmersoy, film için "Çok keyifli ve zevkli bir sahne oldu. Ama çekimleri çok uzun sürdü" dedi. Esmersoy filmde 20 saniye süren dans sahnesi hakkında, "Dans sahnesinin hazırlıkları, ışıkları ve çekimlerinin tamamı toplam 17 saat sürdü" diye anlatırken, söz konusu dans sahnesindeki fotoğraflar ekranda gösterilmeye başlandı. Bir anda fotoğrafları karşısında gören Esmersoy, kafasını aksi yöne çevirerek "Bakamıyorum" dedi. Gülay Afşar'ın "Burada bambaşka bir Burcu var" sözleri üzerine da güzel spiker "Evet, ben de farkettim... Bir kere zaten bacaklar için çok iltifat geldi" diye konuştu. Afşar'ın "Ateş gibi bir kadın var burada" sözleri ise konuşmaya damgasını vurdu. Esmersoy bu sözler üzerine iyice utanarak "Kıpkırmızı oldum" dedi. Güzel spiker, başka bir filmde oynamak isteyip istemediği konusunda ise "NTV bir film yaparsa ancak onda oynarım" şeklinde yanıt verdi.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN