Magazin gündeminden başlıklar 06/01/2010

  • Çarşamba 06.01.2010

İkizlere oyuncak Atlas'a kıyafet

Yeni yılın ilk alışverişini İstinye Park'ta yapan Gülben Ergen, önceki gün ikizleri Ares ve Güney'e oyuncak, büyük oğlu Atlas'a ise kıyafet aldı. İkizlerin çok yaramaz olduğunu söyleyen Ergen, "Beş aylık oldular ama hala çok yaramazlar, hiç yerlerinde durmuyorlar. Ben de onlara sürekli oyuncak alıyorum. Atlas onları çok kıskanıyor" dedi. Yeni projeleriyle ilgili de bilgi veren Gülben Ergen, şunları söyledi: "Müzikal tarzında bir kabare yapacağız. Eskiden Ali Poyrazoğlu'nun yaptığı türden bir kabare olacak. Projeyi çok beğendim. Bunun için gece kulübü bakıyoruz."

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Vosvos ile yolda kaldı

Başrollerini Gürgen Öz, Cemal Hünal, Sedef Avcı ve Sinem Kobal'ın paylaştığı 'Romantik Komedi' adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Filmdeki eski model Vosvos'u kullanabilmek için bir hafta ders alan Avcı, Vosvos'unun yol ortasında bozulmasıyla zor anlar yaşıyor. Aniden arıza yapan araçtan dumanlar çıkmaya başlayınca panikleyen Sedef Avcı'nın imdadına, rol arkadaşı Cemal Hünal yetişiyor. Şehir hayatındaki kadın-erkek ilişkilerinin eğlenceli bir şekilde ele alındığı 'Romantik Komedi'de, hayatını değiştirmeye karar veren ve bunu uygularken sürprizlerle karşılaşan 'Esra' karakterini canlandıran Sedef Avcı, rol gereği sıkıntılar çektiğini ama sette çok eğlendiğini söyledi ve ekledi: "Amerikan romantik-komedi filmleri tadında oldu. Bu filmde ben oynamasaydım da merakla beklerdim. Film, aşkını bulamadığını düşünen kadınlara, her an her şey olabilir diyecek."

SEDEF AVCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

CEMAL HÜNAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

GÜRGEN ÖZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Hayatımı film yaptırmam!

Deniz Seki, "Cezaevi günlerini film yapalım" diyen Sine-film adlı şirketin teklifini reddetti! Ünlü sanatçı, "Yaşadığım olayların kitap ya da film olmasını istemiyorum. Belki ileride tüm hayatımı anlatabilirim ama onu da ancak ben kaleme alırım" dedi.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gazetecilerle yıldızı barışmadı

Demet Kutluay, önceki gün kızı İrem ile birlikte İstinye Park'ın pazar yerini gezdi. Annesi gazetecilere gülümserken küçük İrem ise sırtını döndü. Kızının fotoğraf çekilmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Demet Kutluay, "İremciğim, haydi gazeteci ağabeylere gülümse... Sana çikolata alacağım" dediyse de kızına sözünü dinletemedi.

 

Rihanna çok aşık!

Geçtiğimiz yıl ünlü şarkıcı Chris Brown'la çalkantılı bir aşk yaşayan ancak sevgilisinin kendisini dövmesiyle bu ilişkisi son bulan Rihanna, kalbinin kapılarını yeniden açtı! Amerikan futbol yıldızı Matt Kemp'le bir ilişki yaşamaya başlayan yıldız, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle birlikte Meksika'da görüntülendi. Sıcak jakuzide sevgilisiyle romantik dakikalar yaşayan Rihanna'nın mutluluğu yüzünden okunuyordu.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ....

Herkesle her şeyi paylaşmayız

İzel ve Pınar Aylin ne facebook ne de twitter gibi paylaşım sitelerinde hiçbir hesaplarının olmadığını açıkladı. İzel, facebook'ta 'Ben İzelim' diye birilerinden sürekli telefon numarası ve CD isteyen kişi hakkında yakın çevresini uyardığını söylerken, Pınar Aylin de şunları söyledi: "Bu tür siteler bana boş geliyor. Herkesle her şeyi paylaşmaktan hoşlanmam!"

PINAR AYLİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaya'ya iki poşet hediye

Kaya-Feraye Çilingiroğlu, önceki gün oğulları Kaya'yı evde bırakıp, İstinye Park'ta alışverişe çıktı. Kaya için GAP'ten iki poşet dolusu kıyafet aldıktan sonra Masa Restaurant'ta yemek yiyen Çilingiroğlu çifti yeni yılın ilk pazar gününü baş başa geçirdi.

*FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Yatağa da girdi duşa da

Popçu Tuğba Özerk'in son albümü 'Aşkın Her Hali'nin ikinci klibi, 'Gidesim Geldi' adlı şarkıya çekildi. Sözü ve müziği Tuğba Özerk'e ait olan ve Yusuf Güney'in de vokal olarak renk kattığı duygusal şarkının klibini Kemal Başbuğ yönetti. Fulya'da bir rezidansta gerçekleşen çekimlerde Tuğba Özerk şarkısını duşun altında söyledi. Ünlü şarkıcı, klibin yatak sahnesi için de evinden kendi yatağını getirtti. Özerk bu şarkıya klip çekmesini hayranlarının istediğini ve albümündeki diğer şarkılara da klip çekeceğini söyledi.

TUĞBA ÖZERK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN